Atsavina kontrabandu; uzbrūk sievietei; iekļūst avārijās

Laika posmā no 21. līdz 23. februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 55 notikumi, uzsākti trīs kriminālprocesi un sastādīti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli.

21. februārī

13.45 Smārdes pagastā uz ceļa Rīga-Ventspils apturēts kāds transportlīdzeklis, kura vadītājs – 1999. gadā dzimis vīrietis – pārvadāja 50 cigarešu blokus ar Baltkrievijas akcīzes uzlīmēm. Uzsākta administratīvā lietvedība.

15.06 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 63. kilometrā, apturēta automašīna «Audi» un konstatēs, ka to vada 1972. gadā dzimusi sieviete alkohola reibumā (1,27 promiles).

19.30 Lapmežciema pagastā, ceļa Rīga-Talsi 8. kilometrā, kāds 1970. gadā dzimis vīrietis ar «Volvo XC70» iebrauca veikala sienā, to bojājot. No notikuma vietas gan viņš aizbrauca, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību, bet drīz vien policija vadītāja personu noskaidroja un jau pēc ceļu satiksmes negadījuma konstatēs, ka vīrietis ir lietojis alkoholu (2,01 promiles).

22.36 Sēmes pagastā, ceļa Tukums-Lazdas 10. kilometrā, kāds 1976. gadā dzimis «Opel Vivaro» vadītājs neizvēlējās drošus braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā avarēja – nobrauca no ceļa, un auto apgāzās. Negadījumā cieta divas personas.

23.30 Tukumā, Aviācijas ielā, 1980. gadā dzimis vīrietis ar «VW Passat» iebrauca akmeņos, kas norobežo mikrorajona zaļo zonu. Drīz vien konstatēs, ka gluži skaidrā prātā tas viss nav darīts, jo vīrietis bija 1,93 promiļu alkohola reibumā.

22. februārī

08.00 Konstatēts, ka Pūres pagastā atlauzta garāža un nozagtas četras riepas, četri vieglmetāla diski. Radīti zaudējumi 600 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

20.05 Tukumā, Liepu ielā, 1974. gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1980. gadā dzimušai sievietei un 1970. gadā dzimušam vīrietim, kā arī sabojāja divus auto – «AudiQ7» un «Audi A4 Avant». Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Piektdien, 21. februārī, 22.48 VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novadā, uz autoceļa Tukums-Lazdas, ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka grāvī atrodas automašīna un tajā cilvēks, kas nevar izkļūt ārā. Ar hidrauliskajiem instrumentiem ugunsdzēsēji glābēji atgrieza automašīnas durvis un atbrīvoja cilvēku. Pēc tam ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Nedēļas nogalē Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji 29 reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas, tai skaitā Dārzniecības ielā Tukumā, Kandavas novadā uz autoceļa Kandava-Jaunsāti, Spartaka ielā Tukumā (2 reizes).

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.