Apmaldās, brienot pēc sēnēm

6. augustā Lapmežciema pagasta Bigauņciemā, mežā, apmaldījusies kāda 83 gadus veca sēņotāja. Pulksten 20.10 kundzei izdevās izkļūt no meža, vadoties pēc speciālo dienestu skaņas signāla.

No 6. līdz 9. septembrim reģistrēti 77 notikumi, noformēti 59 administratīvo pārkāpumu protokoli, to skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, konstatēti 2 autovadītāji reibumā un vēl viens aizturēts aizdomās par automašīnas vadīšanu narkotiku ietekmē, pieķers arī viens mopēdists un viens velosipēdists reibumā. Noformēts protokols arī par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām, kā arī viens protokols par apzināti nepatiesu speciālo dienestu izsaukšanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

6. septembrī

11.00 Engures pagasta Bērzciemā konstatēts, ka 1991. gadā dzimušajam vīrietim nozagts mobilais telefons 550 EUR vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

11.20 Tukumā, Kurzemes ielā, veicot rakšana darbus, ceļa izbūvē tika atrasts Otrā pasaules kara C1 kategorijas lādiņš. Lādiņš nodots NBS Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienībai.

16.35 Saņemta informācija, ka Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 94. kilometrā, pie dzelzceļa pārbrauktuves, noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka 1966. gadā dzimušais «Dacia Duster» (sakabē ar piekabi «Rydwan Euro c750») vadītājs izraisīja sadursmi ar mopēdu «Yiying YY50qt-5», kurš, braucot tajā pašā virzienā, bija apstājies, lai veiktu nogriešanās manevru pa kreisi. Negadījumā cieta mopēda vadītājs – 2002. gada dzimušais jaunietis, kurš nogādāts ārstniecības iestādē.

18.50 Lapmežciema pagasta Bigauņciemā, mežā, apmaldījusies kāda 83 gadus veca sēņotāja. 20.10 kundzei izdevās izkļūt no meža, vadoties pēc speciālo dienestu skaņas signāla.

7. septembrī

11.33 Kandavas novada Zemītes pagastā, uz ceļa Tukums-Kuldīga, 1971. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (1.84 promiles), vadīja velosipēdu.

8. septembrī

06.00 Kandavas novada Cēres pagastā, ceļa posmā Līgas-Zentene-Rideļi,  konstatēts, ka ir bojāti divi pagaidu luksofori un nozagti divi akumulatori. Uzsākts kriminālprocess.

18.30 Tukumā novada Degoles pagastā, Praviņu karjerā, vīrietis pēc peldes konstatēja, ka pazudusi viņa soma, kurā atradās vadītāja apliecība, atslēgas,  kulons krustiņa veidolā un mobilais telefons.

9. septembrī

10.49 Tukuma novada Irlavas pagastā, uz ceļa Tukums-Kuldīga, 1982. gadā dzimušais vadītājs brauca ar mopēdu, būdams alkohola reibumā (1,75 promiles).

17.54 Tukuma novada Lestenes pagastā, Ābeļu ielā, 1985. gadā dzimušais vadītāja «Citroen Xsara», būdams alkohola reibumā ( 1,76 promiles).

21.36 Kandavā 1975. gadā dzimušais vadīja transportlīdzekli «Mazda 6» un atteicās no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai. Alkohola reibums gan konstatēts klīniski, kā arī konstatēs, ka vīrietis vada transportlīdzekli bez vadītāja apliecības atkārtoti gada laikā.

VUGD

6. septembrī Lielajā ielā, Tukumā, dega metāla caurules siltumizolācija 40m² platībā; Kuldīgas ielā, Tukumā, dega dzelzceļa gulsnis 0,5m² platībā. Bet ap pulksten 19.30 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Engures novada Lapmežciema pagastā, kur mežā bija apmaldījies cilvēks. Izmantojot automašīnas skaņas signālus, sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem, ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atrada un izveda no meža. Nedēļas nogalē divos gadījumos Engures novada Smārdes pagastā dega sausā zāle 100m² un 200m² platībā, bet Tukumā, L. Parka ielā, dega dārza māja 6m² platībā, Sēmes pagastā – malkas kaudze 7m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.