Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kad auto logi par tumšu 

2. augustā Pūres pagastā vīrietis vadīja automašīnu «BMW X5», kam priekšējo durvju stiklu gaismas caurlaidība bija 44%. Atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem ir aizliegts braukt ar transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar priekšmetiem, stiklu pārklājumiem, aizkariem, žalūzijām u.tml., kas būtiski ierobežo redzamību transportlīdzekļa vadītājam tā tiešās redzamības zonā, proti, vējstikla gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 75%, savukārt priekšējo durvju stiklu gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 70%. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 85 eiro.

No 1. līdz 3. augustam reģistrēti 45 notikumi, uzsākti 59 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturētas 2 personas.

Tiesības atņemtas, bet brauc

1. augustā  Kandavas pagastā vīrietis, kuram ar tiesas lēmumu 2020. gadā uz pieciem gadiem tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, vadīja automašīnu «Alfa Romeo». Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Kad ritenis nobloķējas
1. augustā Tukuma Vānes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V40» un transportlīdzeklim nobloķējās priekšējais kreisās puses ritenis, kā rezultātā auto kļuva nevadāms un nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbraucot ceļazīmei, soliņam un kokam, tos bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Reibumā, bet pie stūres
2. augustā  Cēres pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo S60», būdams 1,52 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

 

Ziņoja Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Komentāri

      1. Tev dauni nekad nebraukt..Pastalai ir dotas divas kājas, ar tām ari staigā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *