Saņemta informācija, ka Tukuma kultūras namā ievietots spridzeklis


Šodien, 16. oktobrī, Tukuma kultūras namā tieši pirms noslēdzošās dziesmas tika pārtraukts Ivo Fomina koncerts, jo Tukuma policija saņēma norādi, ka it kā kultūras namā ir ievietots spridzeklis. Tukuma policija tūlītēji reaģēja uz brīdinājumu un drošības nolūkos evakuēja pasākuma apmeklētājus, kā arī veica pārmeklēšanu kultūras nama telpās. Spridzeklis netika atrasts. Toties, iespējams, noskaidrots vainīgais, kas sniedza nepatieso informāciju.

Komentāri

  1. Tu potetais doma ka visa pasaulei tas potes ta pat uzpiež ? cilveki tiem kuriem vinas nav ir japriecajas un jaturas preti visam bet jus potetie priecajaties kamer varat Jo ta pat nomirsiet tas potes nav lai pasargatu jus bet lai kontroletu

 1. Labvakar, aicinu visus koncerta apmeklētājus rakstīt iesniegumu policijai par morālo kaitējumu vismaz 500 eiro vèrtībà noviltus zvanītāja

 2. Ak,dies,sākas"antivaksers"un to paziņo"nopotētie"Varbūt,vienkārši,cilvēkam širmis aizvēries,bez titulu piespraušanas! saka:

  Jā,cik”gards”kumos ir nopotētajiem…Nez,kā jūs nebrīnījāties agrāk,ka kāds prātā apdalīts skolā pirms eksāmeniem paziņoja,ka skolā bumba un tūlīt ies gaisā”ba,bah”?Tad nebija vakcinētie un nevakcinētie,kurus zākāt.Visi saprata,ka kāds,kurš negribēja mācīties,to izdarīja un policija klasificēja kā huligānismu ar naudas sodu un pārbaudi pie psihiatra.Kāds te sakars ir piesaukt antivakserus(kas tas vispār par debīlu vārdu mūsu latviešu leksikā?)Es teiktu,cilvēks ar prātu nedraudzējās un tas arī viss.‍♀️

 3. Nekas jau nav izdomāts!Nepotēto spīdekļi visu laiku kaut kur draud kaut ko uzspridināt,kādu nošaut,nosist utt!Saprotu,ka visi tādi nav,bet tādu ir pārāk daudz!!!

  1. Nez,man nav tādus satikt.Kas ar prātu nedraudzējas,tie vienmēr tādi bijuši,vai vakcinēti,vai nevakcinēti,tam nav nozīmes….,nozīme ir cilvēka galvā kas darās,nevis uzsvērt to,ka viņš bija nepotēts.

   1. bet motīvs ta kāds bija???Policijas ziņojumu izlasiji???Šī motīva dēļ jau ari ir no attiecīgās cilvēku grupas draudi un naids!

 4. Es skatos ka tie “potetie” ir nenormālākie umņiki, tas ir drausmas vainot tikai tādēļ ka nav vakcinējies , prātiņ nav mājas šim mudakam kurs to komentēja…
  Pilnīgi dalbajobi jūs esiet kuri doma ka redz nevakcinētie uzreiz hujņu taisa…
  Izaudz bērns.

 5. Noformulēju kādu domu. Ja reiz vieni domā, ka nomirs vakcinētie, otri – ka nevakcinētie, tad (neskatoties uz to, ka mirt vispār nāksies visiem), planēta un daba būtu pateicīga, ja mēs visi – stulbeņi, kas visu piesārņo un paši arī savā starpā nevar satikt, to izdarītu pēc iespējas ātrāk. Tik daudzus miljardus, cik mēs esam saradušies, Zeme nevar ne uzturēt, ne izturēt.

 6. Visā nopietnībā tic , ka vakcinācija ir 5G čipēšana, aicina neievērot valstī noteiktos likumus, soctīklos veic visīstāko hibrīdkaru pret valsti, par bargu naudu pērk falšus sertikātus, organizē klubiņus ar inficētajiem, lai speciāli saslimtu, taisa viltus izsaukumus mediķiem, lai tiem uzbruktu, uzbrūk TV studijām , dedzina 5G torņus, dzer cūku prettārpu zāles , utt.- tāds ir antivaksera portrets.

  Ja šādi uzvedas antivakseri, tad labākajā gadījumā viņi ir ar garīgās veselības problēmām, bet citi jau ir anarhisti , vai pat tuvojas teroristiem.

 7. Pēc sestdienas paziņojuma par ievietoto bumbu Tukuma KN, šodien Daniels Pavļuts iesaka stingrākus kovid noteikumus un lokdaunu, kā arī komandantstundu. Vai nav kāda sakarība?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *