Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sākušies remontdarbi uz Jaunpils ceļa un Kandava-Saldus posmā

Kā informē «Latvijas valsts ceļi», ir sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Tukums–Auce–Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Tumes līdz Vaskiem. Šonedēļ posmā ir ātruma ierobežojums 70 km/h. Ar laiku darbu zonās būs ātruma ierobežojums 50 km/h un satiksmi organizēs regulētāji. Tāpat atjaunošana noris uz autoceļa Kandava-Saldus posmā no Brocēnu novada robežas līdz apdzīvotai vietai līdz Remtei.

Būvdarbu laikā šajā ceļa posmā tiks veikts iesēdumu remonts, profila labošana, caurteku un autobusu pieturvietu atjaunošana, vienkārtas virsmas apstrāde, kā arī horizontālo apzīmējumu ieklāšana.

Remontposmā noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h, kā arī paredzēts, ka atsevišķu darbu veikšanas laikā satiksmi regulēs ar luksoforiem.

Būvdarbi paredz izlīdzinošās asfalta kārtas ieklāšanu ar sekojošu virsmas apstrādi. Atjaunos arī kopumā 11 sabiedriskā transporta pieturvietas.

Būvdarbus veic SIA Strabag par līgumcenu 966 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets papildu piešķirto 75 miljonu eiro ietvaros. Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Uz Jaunpils ceļa būvdarbi paredz izlīdzinošās asfalta kārtas ieklāšanu un virsmas apstrādi. Atjaunos arī  11 sabiedriskā transporta pieturvietas.

Būvdarbus veic SIA Strabag par līgumcenu 966 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets papildu piešķirto 75 miljonu eiro ietvaros. Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Savukārt uz Saldus ceļa būvdarbu laikā  tiks veikts iesēdumu remonts, profila labošana, caurteku un autobusu pieturvietu atjaunošana, vienkārtas virsmas apstrāde, kā arī horizontālo apzīmējumu ieklāšana. Remontposmā noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h, kā arī paredzēts, ka atsevišķu darbu veikšanas laikā satiksmi regulēs ar luksoforiem.

Arī šos būvdarbus veic SIA Strabag, to izmaksas ir  884 387 EUR (ar PVN), ko sedz valsts budžets  un būvdarbus plānots pabeigt augusta beigās.

 

Komentāri

  1. Kā informē «Latvijas valsts ceļi», ir sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Tukums–Varšava-Berlīne (P104) posmā no Tumes līdz Vaskiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.