Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nedēļas nogalē Tukuma pusē

Noslēdzoties Mīlestības nedēļai, arī Tukuma pusē iespējams atrasts kādu sev tīkamu pasākumu. Arī tiem pāriem, kuriem ir jau ģimene un bērni, vai arī vienkārši – kultūras baudītājiem.

Gatavais cirks

Tieši mazākajiem novadniekiem, bet arī ikvienam, kurš novērtē cirka mākslu, nedēļas nogalē ir iespēja doties uz cirku un ar māksliniekiem ceļot «Apkārt Zemeslodei», kas ir arī izrādes nosaukums. Izrāde savus skatītājus gaidīs 19. februārī 11.00 Tukumā, bet pulksten 15.00 –  Engurē.

Balles un ballītes

Bet jau šovakar, 17. februārī, 20.00 Tukuma kultūras namā būs kāds īpašs pasākums – ballīte gaitenī un ar galdiņiem. Par mūziku rūpēsies grupa «Pienvedēja piedzīvojumi», kā arī dejas iegriezīs DJ Cipars. Vēl ballīte 17. februārī 21.00 – Tumes kultūras namā, kur uzstāsies grupa «Roja». «Lustīgais Blūmīzers» papildinās «Sārto ballīti» Viesatās – 17. februārī 22.00. Bet nākamajā dienā, ja deju kurpes vēl nav nodeldētas, var doties uz Mīlestības balli Džūkstē – 18. februārī 21.00.

Teātris un svētki

Noslēgt nedēļu, gatavojoties atkal jauniem izaicinājumiem, var,  piemēram, dodoties uz izrādi – Tukuma pilsētas Kultūras namā, kur Jaunatnes teātris «Brīvā versija» 19. februārī 15.00 aicina skatīt izrādi «Mēness vilki». Tajā pašā laikā Slampes kultūras pilī – 19. februārī 15.00 – noslēdzošais tautas deju kolektīvu dižkoncerts, kurā iespēja klātienē skatīt Dziesmu un deju svētku repertuāru.

Komentāri

  1. My brother suggested I may like this website. He used to be entirely right. This publish truly made my day. You cann’t consider just how much time I had spent for this info! Thank you!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *