«Real Vocal String Quartet» meistarklases un koncerts – bez maksas

10. un 11.decembrī Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15, Liepājā) notiks «Real Vocal String Quartet» meistarklases un koncerts. «Real Vocal String Quartet» (San Francisko, Kalifornija) – mūsdienīgs stīgu instrumentu kvartets, kura dalībnieces ir arī vokālistes.

10. un 11.decembrī Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15, Liepājā) notiks «Real Vocal String Quartet» meistarklases un koncerts.

«Real Vocal String Quartet» (San Francisko, Kalifornija) – mūsdienīgs stīgu instrumentu kvartets, kura dalībnieces ir arī vokālistes. Katra no ansambļa dalībniecēm, paralēli muzicēšanai, arī komponē, aranžē un brīvi improvizē, kas viņu radīto mūziku padara oriģinālu un unikālu. Grupas repertuārs ir pārsteidzoši plašs un tajā jūtama džeza, roka un pat rietumāfrikāņu mūzikas ietekme. Nesen RVSQ kopā ar producentu Lee Townsend pabeidza darbu pie sava otrā CD. Tajā ir iekļauti kā oriģināldarbi, tā Regina Spektor, David Byrne, Gilberto Gil dziesmu aranžējumi.

Pirms došanās koncertturnejā pa Armēniju, RVSQ dalībnieces vadīs meistarklases un sniegs koncertu tikai divās Latvijas pilsētās – Siguldā un Liepājā. Meistarklasēs tiks rādītas dažādas tehnikas kā veidot un izpildīt mūziku džeza, blūza, arī folkstilā. Tā kā visas ansambļa dalībnieces ir pieredzējušas pedagoģes, tad meistarklases tiks piemērotas auditorijas prasībām un iespējām.

Meistarklases nodrošina ASV vēstniecība Latvijā.

Dalība meistarklasēs, kā arī koncerta apmeklējums ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *