Rūta Fjodorova

Gada balva zivsaimniecībā arī Allai Bečerei un viņas SIA «Reinis B»

Šodien, 3. novembrī, Jūrmalas Kultūras centrā Majoros pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) Gada balvas zivsaimniecībā «Lielais loms 2017».

3. novembrī Jūrmalas Kultūras centrā Majoros pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) Gada balvas zivsaimniecībā «Lielais loms 2017». Viņu vidū nominācijā «Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā» par laureātu kļuvis Engures novada individuālais komersants «Reinis B» un tā vadītāja Alla Bečere.

Šogad laureātu nosaukumus, diplomus un balvas šajā konkursā piešķīra piecās nominācijās, kā arī pasniedza balvu par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā. Šo balvu šogad saņēma biedrības «Latvijas Zvejnieku federācija» valdes priekšsēdētājs Ēvalds Urtāns, kurš, būdams arī Latvijas Zivsaimniecības pētniecības institūta pētnieks, sava mūža darbu veltījis piekrastes zvejniecības saglabāšanai un attīstībai.
Zemkopības ministrijas Gada balva zivsaimniecībā «Lielais loms» ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā, un šogad tā tika pasniegta trešo gadu.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *