FKTK apstiprina, ka AS «NORVIK BANKA» ir maksātspējīga

FKTK apstiprina, ka AS “NORVIK BANKA” ir maksātspējīga, nodrošina nepārtrauktu darbību un saistības pret klientiem izpilda pilnā apmērā.

FKTK apstiprina, ka AS «NORVIK BANKA» ir maksātspējīga, nodrošina nepārtrauktu darbību un saistības pret klientiem izpilda pilnā apmērā.

Visā pasaulē, tai skaitā Latvijā, jau no 2008. gada banku sektors strādā pie banku kapitāla bāzes stiprināšanās. Latvijā šajā laika periodā kopumā banku kapitālā ieguldīti ~1,4 miljardu latu.

AS «Norvik banka» piesaistījusi investoru

FKTK tāpat var apstiprināt, ka ar AS «NORVIK BANKA» kopā jau vairākus mēnešus tiek veikts pasākumu kopums, kas vērsts uz bankas kapitāla stiprināšanu, lai nodrošinātu bankas ilgtspējīga biznesa attīstību. Jau piesaistīts labi pazīstams Ungāru investors Šandors Demjans, kurš pamatkapitālā ieguldījis vairāk nekā 5 miljonus eiro un ieguldīto daļu plāno palielināt atbilstoši apstiprinātajam grafikam.

“Līdz šim jau veikti pienācīgi soļi, piesaistot stratēģisko investoru AS «NORVIK BANKA», kas ļaus nodrošināt bankas ilgtspējīga biznesa attīstību. Investora piesaistes process notiek ciešā FKTK uzraudzībā,” uzsver Kristaps Zakulis, FKTK priekšsēdētājs

Pamatkapitālā ieguldītie līdzekļi tiks izmantoti, lai stiprinātu bankas kapitālu un bankas pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū.

Šandors Demjans ir starptautiski labi pazīstamās un vienas no Eiropas lielākās attīstītājkompānijas «TriGranit Development Cooperation» priekšsēdētājs un «TriGranit Development Limited» akcionārs. Šandors Demjans ir arī Ungārijas bankas Granit Bank īpašnieks.

Par šo tēmu lasiet arī : http://ej.uz/aeh9 un http://ej.uz/ne1g

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *