Apstiprina transporta kustības shēmu, kas būs aktuāla «Tukums 1» pārbrauktuves remonta laikā

Kā informē VAS «Latvijas Valsts Ceļi» Tukuma nodaļa, ir saskaņota apbraucamā ceļa shēmu, kas būs aktuāla laikā no 8. līdz 17. septembrim, kad notiks «Tukums 1» remonts (shēma – attēlā). 

Tranzītzsatiksmei , to skaitā smagsvaru un lielgabatrītu mašīnām apbraucamais ceļš paredzēts caur dzelzceļa  pārbrauktuvi «Tukums 2» Zemītes ielā.

Satiksmes autubusi un vietējā satiksme varēs braukt arī caur Durbes ielas pārbrauktuvi.

Kā jau pāris dienas redzams katram autobraucējām un kājāmgājējam, kurš šķērso «Tukums I» dzelzceļa pārbrauktuvi, blakus sliedēm ir parādījusies pamatīga tranšeja. Un, kā apstiprināja VAS «Latvijas dzelzceļš», tie ir ilgi gaidītie šīs pārbrauktuves remontdarbi.

Šobrīd tiek izbūvēta lietus ūdens novadīšanas sistēma un, kad darbi būs pabeigti vienā pusē, to pašu plānots darīt arī otrpus sliedēm.

“Saskaņā ar remontdarbu plānu, tiks nomainīta sliežu ceļa virsbūve dzelzceļa pārbrauktuves zonā 110 metru garumā, tostarp paredzot jaunu dzelzsbetona plātņu montāžu, asfaltbetona seguma ierīkošanu un gājēju pārejas atjaunošanu. Pārbrauktuves atjaunošana notiek divos posmos, un to plānots pabeigt šoruden,“ skaidroja Ella Pētermane, VAS «Latvijas dzelzceļš» pārstāve. Savukārt sīkāka informācija par to, kā transportlīdzekļu kustība remontdarbu laikā tiks virzīta, vēl sekos.

Komentāri

 1. Tad lūdzu, arī VP un PP kontrolējiet satiksmes dalībnieku ātrumu Durbes mikrorajonā, jau tā vakaros pa Durbes ielu velk lielā ātrumā, tagad palielinoties plūsmai tas būs vēl intensīvāk.

   1. es jau tā daru ikdienā, bet paldies par atgādinājumu, vienkārši satiksmes plūsma brīžam ir liela, un ja gadās kāds, kam deg, tad rodas bīstamas situācijas.

  1. Zini kāpēc tā ir ?
   Posms no zeķu fabrikas līdz sliedēm. Kad uzlika jaunu asfaltu, atkal attapās savilkt kanalizāciju un ūdensvadu pēc tam. Ik pēc 10 metriem sagriezts in salāpīts asfalts, visà garumà un zīme 30. :))))
   Kas var būt labāks par to.

 2. starp citu pačukstēšu,ka pie revolūcijas un talsu ielas krustojuma labi paātrinoties pa maršrutu tirgus iela-kandavas ielas krustojums-stacijas iela ap 100-120km/h var apdzīt gliemežus pa revolucijas ielu braucošos pir.s tukums 2 pārbrauktuves-veikses!

 3. Lūgums!!!! Izlikt, ceļa zīmes, par ātruma ievērošanu, jo no Durbes kalna(Durbes pils puses virzienā uz centru) nesās smagās, un vieglās automašīnas, vietējie no sētas nevar droši ne izbraukt ne izziet un šķērsot ielu, jo no abām pusēm nav trotuāri. Ļoti bīstami parriet ceļam, jo automašīnas neievēro ceļa zīmes. Tā jau saka, kamēr kkas nenotiks, tikmēr neviens neko nedarīs. Tikai lūgums respektēt arī vietējos Durbes mikrorajona iedzīvotājus.

  1. Durbē laikam kaut kādi īpaši iedzīvotāji. No mašīnām bail, no lidmašīnām arī… Pa citām Tukuma ielām arī brauc mašīnas un iedzīvotāji kaut kā ar ar to sadzīvo…

 4. Beidzot to drausmīgo pārbrauktuvi remontēs.Tā ir viena no briesmīgākajām zelzceļa pārbrauktuvēm valstī.Remontējot kaut vai 2 mēnešus bet tā lai ir kvalitatīvi.

 5. to ziimi 30 reti kursh skataas.taapat citreiz aiz pils nolikuma lidz jauntukuma garazhaam velk 100.nu par kaadu moci jau vispar.gaaju pa parka malu un viens no liikuma lidz vidum uz vienu riteni.izskatijas jau skaisti.
  nu un tapat kur ir 30 patstavigi neviens gandriz to neskataas uz taisnaaka cela.it iipashi braucot pa kalnu lejaa pie pieturas.smagas mashiinas blegj velk tada atrumaa ka maz neliekas.

 6. Ko jūs te čakarēja prātus, kau viens būtu ierakstījis, ka tā sūda Tukums1 pārbrauktuve ir ES pēdējā palikusi, kuru katru reizi pārbraucot, liekas, ka kāds no riteņiem paliks kāda no tām bedrēm, beidzot pandēmijas dievs visus tos šoferīši lastus ir uzklausījis, UN BEIDZOT KAUT KAS TIKS DARĪTS, Paldies tev pandēmija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.