Meldra, Meldris, Melisa
Foto: Rūta Fjodorova

Lapmežciemā bērni izdejojuši koncertu «Būšu liels» /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 18. februāris 19:02

Ceturtdien, 18. februārī, Lapmežciema tautas namā notika tradicionālā sadancošanās pirmsskolas, 1. un 2. klašu skolēniem «Būšu liels». Koncertē piedalījās mazie dancotāji no Tukuma, Jaunpils un Kandavas novada un arī no kaimiņpagastiem – Engures un Smārdes.

Koncertā piedalījās 18 deju grupas no 14 kolektīviem. Pavisam pasākumā piedalījās gandrīz 400 bērnu. Daļai no viņiem šī bija pirmā uzstāšanas izbraukumā.

Vērtēšanas komisijā strādāja Lapmežciema pamatskolas direktors Raimonds Arājs, skolotājas Mārīte Eglīte un Rita Kovaļova. Lapmežciema pamatskolas II pakāpes diplomus un koncerta ordeņus saņēma Sēmes un Zentenes kultūras nama pirmsskolas deju kolektīvs «Ozolēni», Irlavas kultūras nama un Džūkstes kultūras nama pirmsskolas apvienotie kolektīvi «Abaviņa» un «Pasaciņa».

Pirmās pakāpes diplomu un koncerta ordeņus saņēma Jaunpils vidusskolas 1. klašu deju kolektīvs, Irlavas kultūras nama 1.–4. klašu deju kolektīvs «Abaviņa», Smārdes 1.– 2. klašu deju kolektīvs «Dzērvītes», Džūkstes kultūras nama 1.–4. klašu deju kolektīvs «Pasaciņa», Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas 1.-2. klašu deju kolektīvs «Pastariņš», Tumes vidusskolas 1. klašu deju kolektīvs «Rikšiņš», Zantes pamatskolas 1.–4. klašu deju kolektīvs, Tukuma 2. vidusskolas 1. klašu deju kolektīvs «Palāsītes», Tukuma Mākslas skolas deju kolektīva «Luste» 1.–2. klašu A un B grupas un pirmskolas A un B grupas, Tukuma 2. pamatskolas 1.–2. klašu grupa, Engures vidusskolas 1.–2. klašu dejotāji un Lapmežciema pamatskolas 1.–2. klašu deju kolektīvs.

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Mamma teica:

  Vai ir iespeeja redzet visu deju kolektiivu bildes?

 2. žagata teica:

  Bērni ar smaidiem atgriezās mājās,laipna un dāsna žūrija bijusi.Paldies! Ir taču stimuls dejot ja redz rezultātus un dzird labus vārdus

 3. Jolanta teica:

  super!mans puika ļoti priecīgs un gandarīts par labiem panākumiem!Liels paldies E.Birznieka Upīša 1.b klases skolotājai!

 4. Anete Linda Dišlere teica:

  Man ļoti patika,dejot.
  Es mācos Zantes pamatskolā.
  Eseju 4.klasē.

 5. Vinnis teica:

  Skopa galerija 🙁
  Tik daudz bērnu dejoja. Bildes ar varēja būt kvalitatīvākas.

 6. mamma teica:

  Paldies skolotājiem, kas iznesa visu sagatavošanas darbu.
  It sevišķi Maritai no Zantes.

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool