Ceturtdiena, 2014. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
LZ: -2, D-DA, 2.9 m/s
reyquibolivia.blogspot.com

Tukumā no virsjakas izzog maku, veikalā – cimdus, no somas – mobilo tālruni 

Sestdien, 22. novembrī, 18.00 Tukumā, Kurzemes ielā, veikalā «Maxima», no virsjakas kabatas nenoskaidrotos apstākļos pazudis maks, kurā atradās nauda – 100 eiro, autovadītāja apliecība un personas apliecība.

Agita Puķīte

Tukumā uzstādīta Lielā svētku egle 

Trešdien, 26. novembra, rītā Brīvības laukums Tukumā sagaidīja lielo svētku egli, kas mērojusi ceļu no Sēmes pagasta. Par visskaistāko egli tukumniekiem gādāja Ilvars Jurčs, taču ar atvešanu un uzlikšanu palīdzēja Ivars Štubis (IK »Ivars Štubis») un Mārcis Jurčs.

VID nodod Rīgas Zoodārzam 509 kg konfiscēto augļu un dārzeņu 

AP/Scanpix

Lai novērstu likumpārkāpumus tirdzniecībā, īpaši tirgojot no ārvalstīm ievestus lauksaimniecības produktus, kā arī novērstu likumpārkāpumus ārvalstu lauksaimniecības produkcijas tirgotāju rīcībā un veicinātu godīgu konkurenci, Valsts ieņēmumu dienests turpina kontrolēt augļu un dārzeņu tirdzniecības vietas tirgos.

Mīti par elektroenerģijas tirgu un cenām 

delfi.lv

Pirms elektroenerģijas tirgus atvēršanas mājsaimniecībām Latvijā nereti izskan pretrunīgi, pārprotami un aplami jaunās situācijas skaidrojumi. Protams, – neprecīzi, nevērīgi izteikumi nereti provocē izpratnes „nobrukumus” un sabiedrībai sagādā lieku satraukumu.

Kandavas Promenādē uzdarbojušies vandaļi (8)

Dagnija Gudriķe

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde ziņo, ka pirmdien, 24. novembrī, ap 9.00 Kandavā, Tirgus laukumā, pilsētas Promenādē no pamatnes izrauti divi soliņi, velosipēda statīvs, atkritumu urna (kura arī deformēta), nolocīta norāde un sadauzīta informatīvā stenda plāksne.

Iekāp ātrās palīdzības mašīnā virtuāli un uzzini, kā mediķi palīdz dzīvībai kritiskās situācijās 

med

Pirms 53 gadiem tieši novembrī izsaukumos pie pacientiem Rīgā pirmoreiz uzsāka doties tiem laikiem unikāls ātrās palīdzības auto – reanimācijas brigādes mikroautobuss. Jaunais mediķu transportlīdzeklis bija paredzēts vairs ne tikai pacientu transportēšanai, bet tajā bija arī nepieciešamais dzīvību glābšanai notikuma vietā.

Kur dzīvo čaklākie adītāji ar plašākajām un siltākajām sirdīm – Latvijā vai Zviedrijā? 

Noadisim siltumu

No novembra līdz pat 5. februārim ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties interesantās sacensībās – noskaidrot, kurā valstī dzīvo čaklākie adītāji ar plašākajām un siltākajām sirdīm – Latvijā vai Zviedrijā.

Lielā talka 2015. gadā norisināsies 25. aprīlī 

LielaTalkaLogo_2015_LV

Pēdējā aprīļa sestdiena jeb 25. aprīlis būs tā diena nākamajā gadā, kad visa Latvija atkal tiks aicināta vienoties kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātes «Lielās Talkas 2015» ietvaros.

Slavenības piedalīsies labdarības akcijā četrkājaino draugu atbalstam 

akcija2

Tuvojoties Ziemassvētkiem – mīlestības, gaišuma un labo darbu laikam – Batutu fitnesa studija sadarbībā ar Deju studiju «Easy Dance» – 26. novembrī organizē labdarības akciju ar mērķi atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmes «Labās mājas» četrkājainos iemītniekus.

Tukuma svētku eglītes noskatītas Sēmē (3)

Agita Puķīte

Pirmdien, 24. novembrī, Tukuma novada domes speciālisti priekšsēdētāja Ērika Lukmana vadībā turpināja tradīciju un brauca lūkot lielās svētku egles. Šoreiz eglīšu “meklētājs” Ilgvars Jurčs īstos kokus bija noskatījis Sēmes pagastā – pie «Ezerkrastu» mājām.

Iestājoties ziemai, rītos daudzviet Tukumā aizliegts apstāties (12)

Jānis Vītols

Ielu tīrīšanas laikā ziemas periodā tiks uzstādītas ceļa zīmes Nr. 326 «Apstāties aizliegts» ar darbības laiku rītos no 3.00 līdz 7.00 šādās ielās: Lielajā ielā – pāra numuru pusē posmā no Pauzera ielas līdz Dārza ielai.

Sēmē pazuduši divi suņi 

Pazudusi suni_14_11_25

17. novembrī Sēmes apkārtnē pazuduši divi draudzīgi vācu aitas šķirnes suņi. Saimnieki būs pateicīgi par jebkādu palīdzību meklēšanā.

Žaņa Katlapa balvas Harijam Gulbim un Alvim Hermanim (2)

Agita Puķīte

Piektdienas, 21. novembra, vakarā Jaunmoku pilī notika Žaņa Katlapa balvas pasniegšana, kurā tika sumināts dramaturgs Harijs Gulbis – par humāno vērtību apliecinājumu dramaturģijā un režisors Alvis Hermanis – par pilsonisko stāju, kas iedvesmo – mākslā un dzīvē.

Dzīvot Latvijā, bez iespējas atgriezties Sīrijā, kur notiek karš 

Vents Dubrovskis

Vai zinājāt, ka Tukuma slimnīcā viens no Terapijas nodaļas ārstiem ir sīrietis? Bet Sīrijā taču karš!… Kā tas ir, dzīvot svešā valstī, bez iespējas atgriezties, bez iespējas sazināties ar ģimeni?

Latvijas dzimšanas diena Zentenē 

zenIMG_1181

15. novembrī Zentenes kultūras namā notika valsts svētku svinīgais sarīkojums, kurā piedalījās gan pašmāju ļaudis no Zentenes centra, gan arī no Rindzeles, Dzirciema, Sēmes un Tukuma. Svētku koncertā visus iepriecināja bērnu deju kolektīvs un vokālās studijas «Varavīksne» dalībnieki.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai jaunā valdība būs labāka par iepriekšējo?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Siguldas kauss 2014. 

    Sestdien 8. novembrī Siguldā tika aizvadīts Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skai ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (1)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Speka sports Tukumniece otrā! 

    18. oktobrī, Grobiņas sporta centrā notika 2014. gada Grobiņas Novada čempionāts svaru stieņa spieša ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Rūta Fjodorova TukSvetki_003 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mēness kalendārs
No 1. novembra 14.20 līdz 1. decembra 13.36
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv