Otrdiena, 2015. gada 3. marts
Tālavs, Tālis, Marts
LZ: +2, DR, 6.5 m/s
LETA

Matkulē pamatīgi apzagta automašīna, Sātos aizturēts šoferis-kukuļdevējs 

26. februārī Kandavas novada Matkules pagastā, lauku apvidū, mežā, uzlaužot transportlīdzekļa «VW Caravelle» durvju slēdzeni, no auto nozagts motorzāģis «Husqvarna 353», motorzāģis «Echo», aizsargķivere, divas 15 m garas mērlentas, divas šķēres, mežstrādnieku josta…

Agris Jansons

Tukuma lidlaukā prezentē reaktīvo «Baltic Bees» lidmašīnu, kura nosaukta Raimonda Paula vārdā /FOTO/ (21)

Svētdien, 1. martā, Tukuma lidlauka teritorijā bāzētā «Baltic Bees» reaktīvo lidmašīnu pilotāžas komanda aicināja uz savas sestās lidmašīnas prezentāciju. Pēc tradīcijas katrai lidmašīnai tiek dots kāda slavena cilvēka vai nacionālā varoņa vārds.

Notāri bez maksas skaidros nekustamo īpašumu darījumu riskus 

20120727  CILVÇKI JAUNS VECS DOKUMENTS DÂVINÂJUMA LÎGUMS

4. un 5. martā visā Latvijā notiks jau desmitās Notāru dienas. Pavirša attieksme pret juridiskiem darījumiem, zināšanu un izpratnes trūkums, vēlme ietaupīt vai apiet nodokļu maksājumus – tie ir tikai daži no iemesliem, kuru dēļ daudzi Latvijas iedzīvotāji sevi pakļauj nopietniem drošības riskiem, veicot darījumus ar nekustamo īpašumu.

Tukuma novadnieks izdot grāmatu «Ukraina. Dzīvība, nāve un iekšējā revolūcija» (9)

liepins-imants-visockis

Piektdien, 27. februārī, Ķīpsalas izstāžu zālē Rīgā darbu sāk ikgadējā Latvijas Grāmatu izstāde. Iezīmīga bija arī Tukuma novadnieka Imanta Liepiņa nule kā izdotās dokumentālās grāmatas «Ukraina. Dzīvība, nāve un iekšējā revolūcija» atklāšana sestdien, 28. februārī.

Plāno remontēt Tukuma novada pagastu ceļus (4)

Jānis Vītols

Sākti priekšdarbi, lai Tukuma novads varētu saņemt 3 miljonus eiro lauku ceļu sakārtošanai. Šī nauda domāta, lai atjaunotu grantēto ceļu segumus un līdz ar to mazinātu smagās tehnikas radītās sekas. Februāra sākumā finansējums šim mērķim Briselē apstiprināts un patlaban tiek izstrādāti Ministru kabineta noteikumi.

Matkules sākumskolai – pēdējais mācību gads (14)

Vents Dubrovskis

25. februārī redakcijā vērsās kāda Matkules skolēna vecmāmiņa ar vēsti, ka vietējā skola tikšot slēgta! Turklāt visvairāk sarūgtinājis, kā tas noticis – varot teikt, ka divu stundu laikā.

Brīvprātīgā no Francijas aicina Tukuma jauniešus nepalikt vienaldzīgiem 

Agris Jansons

Tumsnējā meitene Perine Latvijā ir brīvprātīgā darba ietvaros. Jauniete šeit darbojas un palīdz cilvēkiem, par to neprasot atalgojumu. Bet redakcijā Perine vērsās ar lūgumu atbalstīt viņas ieceri brīvprātīgi palīdzēt vientuļiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Ķesterciemnieks Mārtiņš Straupmanis biznesu sāka, izgatavojot koka piekariņus 

Rūta Fjodorova

Ķesterciemnieks, Engures vidusskolas bijušais skolnieks Mārtiņš Straupmanis mācās uzņēmējdarbības loģistiku Rīgas Tehniskajā universitātē. Un viņam radās doma, ka vajadzētu dibināt pašam savu uzņēmumu, kaut ko savu pamēģināt.

Durbes pils, atsakoties no Vāgūža, tiek pie katlumājas (5)

Agris Jansons

Trešdien, 25. februārī, ekspluatācijā tika nodota Durbes pils katlu māja. Tas ir pirmais objekts, kas rekonstruēts pēc tam, kad Tukuma novada domes deputāti pieņēma lēmumu atteikties no Vāgūža būvniecības, lai vispirms sakārtotu pils kompleksā esošās ēkas.

Jaunpils novada «Zemnieku un uzņēmēju balle 2015» Viesatās /FOTO/ (2)

Jānis Vītols

Viņi – zemnieki, uzņēmēji, citi novada ļaudis – pagājušās nedēļas nogalē sanāca kopā Viesatu kultūras namā. Runāja par savos uzņēmumos, saimniecībās un arī kopējā darbā paveikto. Arī par turpmāk darāmo, lai novadiņš un Latvija būtu stipra, neatkarīga.

Ūdens analīzes Engurē nav obligātas! (9)

telegraph.co.uk

Esam saņēmuši vairākus zvanus no Engures pagasta, no privātmāju īpašniekiem. Viņus uztraukuši nepazīstamu cilvēku telefonzvani ar piedāvājumu veikt viņu mājās dzeramā ūdens analīzes. Iedzīvotāji ir neizpratnē, vai tiešam šīs analīzes ir jāveic.

Mākslinieces Dzidras Baumas 85 gadu jubilejas izstāde galerijā «Durvis» 

Bauma_pasportrets_1

28. februārī 12.00 Mākslas galerijā «Durvis» (Tukums, Brīvības laukums 21) mākslinieces Dzidras Baumas 85 gadu jubilejas izstādes «85 … dzīves kūleņos» un ādas plastikas mākslinieču Valdas Āboliņas un Vijas Kokles izstādes «Ādas mākslas darbi» atklāšana.

Mūžības ceļos devies Jurģis Skulme (1)

Arnis Šablovskis

Mūžības ceļos 87 gadu vecumā aizsaukts izcils mākslas un dzīves skarbo loku pazinējs, mākslinieks un disidents JURĢIS SKULME (13.11.1928 – 25.02.2015, Rīga). Iespējams, bez viņa drosmīgās rīcības mēs šodien nevarētu runāt, domāt, sapņot par Lestenes kā Latvijas simbola pilnīgu atjaunošanu.

Pavisam drīz būs jauni gāzes baloni (6)

Agris Jansons

Jautā lasītājs: – Zvanu no Lestenes. Lūdzu, uzrakstiet, kas cilvēkiem jādara, lai dabūtu jaunos gāzes balonus. Nekur nekas nav rakstīts, neko neviens nestāsta un arī nezina. Mēs dzīvojam laukos un par visiem jaunumiem uzzinām no jūsu avīzītes. Viens saka, ka balons maksās 100 eiro…

Tukumā zog metāla stabus un smēķē mazgadīgās, Lapmežciemā atsavina alkoholu (3)

thetimes.co.uk

23. februārī 00.00 Tukumā, Spartaka ielā, no mazdārziņa nozagti 20 dzelzs žoga stabi. 25. februārī 10.27 Tukumā, Lielajā ielā, smēķējam pieķertas trīs nepilngadīgas skolnieces.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai atbalstāt Tukuma lidlauka (Jūrmalas lidostas) attīstību?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
 • Speka sports Tukumā noindē kucēnu! (14)

  Š.g.19.janvāra vakarā pēc pastaigas Bafijai, kas bija bulterjera tīršķirnes sešus mēnešus veca kucīt ...

 • Speka sports 2014. gada WPC Latvijas čempionāts. 

  Dobelē 13-14. decembrī norisinājās WPC atklātais Latvijas čempionāts spēka trīscīņā un spiešanā guļu ...

 • Speka sports Siguldas kauss 2014. (1)

  Sestdien 8. novembrī Siguldā tika aizvadīts Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skai ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Jānis Vītols Jānis Vītols Jānis Vītols
Mēness kalendārs
No 1. marta 13.41 līdz 1. aprīļa 16.52
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv