Sestdiena, 2015. gada 30. maijs
Lolita, Vitolds
LZ: +7, DA, 2.4 m/s
Jānis Vītols

Tautas deju kolektīvam «Luste» – 40 

Tukuma Mākslas skolas deju kolektīvs «Luste» šo sestdien, 30. maijā, 16.00 Tukuma kultūras namā svinēs 40. dzimšanas dienu. Kā saka kolektīva astoņu grupu vadītāja Madara Augule – ir skaisti darbīgu sezonu noslēgt ar jubilejas koncertu.

Agita Puķīte

Domes naudas balvas 117 skolēniem un 53 skolotājiem /FOTO/ (1)

Šodien, 29. maijā, Tukuma novada domes zālē tika sveikti tie skolēni, kuri šajā mācību gadā ir guvuši panākumus valsts un reģiona olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu skatēs un mākslas un mūzikas konkursos, augsta līmeņa sporta sacensībās, kā arī – kuri bijuši izcilnieki mācībās 9. un 12. klasē, un tādu šogad novadā bija 25.

Agris Jansons

Transportē lielgabarīta metāla jumta konstrukcijas (2)

29. maijā no Tukuma uzņēmuma SIA «CSK Steel» uz Klaipēdas ostu tiek transportētas lielgabarīta metāla konstrukcijas. To garākā detaļa ir 39,5 metri un katra no tām sver ap 30 tonnu.

Daina Vilmane

Tukuma 2. vidusskolas «Palāsītēm» – 10 gadi /FOTO/ (1)

28. maijā, Tukuma kultūras namā savu 10 gadu jubileju svinēja Tukuma 2. vidusskolas tautas deju kolektīvs «Palāsītes».

Jānis Vītols

Pēdējā maija nedēļas nogale Tukuma un Kandavas pusē 

Maija pēdējā nedēļas nogalē uz mūsu pusi aicināti visi, kam patīk svinēt svētkus, skatīt dažādu mākslinieku sniegumu un piedalīties vai just līdzi sporta aktivitātēs. Jau piektdien, 29. maijā, no 13.00 Kandavā sāks svinēt novada svētkus «Lustīga Dzīvošana», kuru tēma šogad «Nāc un esi savējais!»

Mācību gada izskaņa 

Muzikas-skola_karlina-1

Tukuma Mūzikas skolai ir skaista tradīcija – noslēgt mācību gadu ar Atskaites koncertu, kurā aicināti uzstāties tie audzēkņi un kolektīvi, kuri mācību gadā guvuši vislielākos sasniegumus.

Būs skatāms pirmais operas mākslai veltītais TV kanāls 

lv.baltichotelsadvisor.com

Sagaidot Rīgas Operas festivālu, «Lattelecom» televīzijā atgriežas televīzijas kanāls «360TV Kultūra», kas šoreiz īpaši būs veltīts operas mākslai. Nedēļas garumā no 1. līdz pat 7. jūnijam skatītājiem būs iespēja baudīt filmas par Latvijas klasiskās mūzikas iestudējumiem un personībām.

Orientēšanās seriāls «Silva» un Kurzemes-Zemgales taku orientēšanās – Kandavā 

COK «Silva»

Melnais mežs – vieta Kandavas novadā, kur otrdienas, 26. maija, pēcpusdienā pulcējās orientēšanās sporta entuziasti. Vienā dienā dalībnieki pieveica uzreiz trīs mačus, sākot ar – Tukuma tautas orientēšanās seriāla «Silva» 8. kārtu.

Paveikti energoefektivitātes darbi Džūkstes bērnudārza ēkā 

Agita Puķīte

Ceturtdien, 28. maijā, svinīgi tiks novērtēti energoefektivitātes darbi Džūkstes pamatskolas pirmsskolas izglītības ēkā. Tagadējo izskatu tai ļāva iegūt siltināšanas projekts, kurš šī gada paša sākumā projekts saņēma Klimata pārmaiņa finanšu instrumenta programmas atbalstu.

Irlavas dziesmu un deju festivālā – 300 dalībnieku 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aizvadītajā piektdienā, 22. maijā, Irlavas Studentkalna estrādē pulcējās bērnu un jauniešu kolektīvi, lai piedalītos ikgadējā festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā». Šogad pasākums notika jau 16 gadu un pulcēja 278 dalībniekus no apkārtējiem pagastiem un Tukuma pilsētas.

Tukumā būs vēl viena automazgātuve (39)

Agita Puķīte

Tukuma novada domē noskaidrojām, ka Raudas un Kurzemes ielas krustojumā jeb Raudas ielā 17c – būs automazgātava. Saskaņots tehniskais projekts, izsniegta būvatļauja, lai darbus varētu uzsākt.

Starpkultūru festivāls Tukumā /FOTO/ (1)

Antra Sprēde

Svētdien, 24. maijā, Tukuma ledus hallē norisinājās starpkultūru festivāls, kurā piedalījās brīvprātīgie no Francijas, Itālijas, Vācijas, Čehijas, Ķīnas, Portugāles un Latvijas.

Cēres skolai – 175 /FOTO/ (1)

Agris Jansons

Sestdien, 23. maijā, Cēres skola Kandavas novadā svinēja savas pastāvēšanas 175. gadadienu. Skolas absolventi no tuvas un tālākas apkārtnes reizi piecos gados šeit ierodas, lai satiktu savus skolasbiedrus un skolotājus.

Tukumā top jaunas ietves (7)

Agita Puķīte

Pagājušajā nedēļā uzsākti darbi Tukumā, Raudas ielā, kur vienā daļā jau noņemts ietves vecais segums. Šo darbu laikā daļā ietves ierīkos jaunu segumu, bet posmā no veikala «Helans» līdz Asteru ielai sagatavota vieta jaunai ietvei.

Slampē vīrietis draud sievietei ar nazi, Tukumā izglābts pašnāvnieks 

hellomumbaionline.com

21. maijā Tukuma novada Slampes pagastā kāds 1971. gadā dzimis vīrietis draudēja 1975. gadā dzimušai sievietei ar nazi nodarīt miesas bojājumus. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Kuru no šiem cilvēkiem jūs vēlētos redzēt kā nākamo Latvijas prezidentu?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Tukumā noindē kucēnu! (21)

    Š.g.19.janvāra vakarā pēc pastaigas Bafijai, kas bija bulterjera tīršķirnes sešus mēnešus veca kucīt ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (3)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Bērnu laukums (9)

    Kalēja ielā 1 bērnu laukumā, Tukuma Nami ir novietojuši bruģi un apmales.Vai tiešām kam tādam ir jāa ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
vivulss-001 jaunpilss-030 Kristaps Vilmanis
Mēness kalendārs
No 4. maija 21.28 līdz 1. jūnija 21.39
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv