Sestdiena, 2016. gada 6. februāris
Dace, Dārta, Dora
LZ: -1, D, 2.6 m/s
Jānis Vītols

Sākas balsošana par populārākajiem Tukuma novada sportistiem /FOTO/ (6)

Piektdien, 5. februārī, sākas balsojums par Tukuma novada «Sporta laureāta 2015» nominācijām «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 54 pretendenti (alfabētiskā secībā redzami fotogrāfijās).

Baiba Jansone

Kandavā aizliegta smagā transporta kustība, kā privātīpašumiem saņemt malku? (9)

Jau iedzīvotāju sapulcē vairāku novada uzņēmēju vārdā pašvaldības pārstāvjiem tika uzdotas jautājums – kādēļ Kandavā pēkšņi parādījušās zīmes, kas aizliedz smagā autotransporta kustību. Tādējādi izveidojusies situācija, ka malku vairākās vietās pilsētā nav iespējams nogādāt vispār!

Lielais novuss Jaunpilī 

JaunpilsNovuss

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Siltinātā mājā apkures maksa ir trīsreiz mazāka (11)

Agita Puķīte

Pagājis gads, kopš Tukumā ar iedzīvotāju un apsaimniekotāja aktīvu līdzdalību tika nosiltināta māja Spartaka ielā 16A. Kopējās būvdarbu izmaksas šai ēkai bija 195 891,16 € (ar PVN), būvuzraudzība – 4449,24 €, autoruzraudzība – 3900 €.

Kandavas centrā ar gājēju pāreju izveidošanu nesteidzas (12)

Zane Vimbule

Jau pirms gadiem diviem Kandavas novada domē saņemts lūgums, vai nevarētu izveidot gājēju pāreju pilsētas krustojumā, kur satiekas Ķiršu, Liepu un Lielā iela. Krustojums nav pārredzams un pietiekami drošs, jo īpaši gājējiem, bērniem, kas to šķērso, nākot no Kandavas internātvidusskolas puses.

Lanceniekos nozagts trimmeris, Tukumā – alus, Jaunpilī – televizors (1)

solucientsecurity.com

Pirmdien, 1. februārī, Tukuma novada Džūkstes pagasta Lanceniekos, atlaužot durvju piekaramo atslēgu, iekļūts kūtī, no kuras nozagts trimmeris «Husqvarna H250». Otrdien, 2. februārī, Jaunpilī no neaizslēgta dzīvokļa nozagts LED televizors «Top3», bet Tukumā vīrietis no veikala nozaga divas kārbas alus. Visās zādzībās uzsākti kriminālprocesi.

Darbu sācis Tukuma novada diennakts dispečerdienests (10)

Agita Puķīte

No 1. februāra Tukuma novads papildinājies ar jaunu dienestu jeb četriem jauniem darbiniekiem novada pašvaldības policijā, kuru uzdevums ir palīdzēt iedzīvotājiem atrisināt dažādas problēmas.

Engures novadā apzagtas privātmājas, pārgriezts dzelzceļa komunikāciju kabelis un mēģināts izdarīt pašnāvību (1)

newsradioklbj.com

29. janvārī Engures pagasta Plieņciemā mājai atlauztas durvis un nozagti dažādi instrumenti, bet 31. janvārī turpat Plieņciemā uzlauztas mājas durvis. No tās nozagts pastiprinātājs «Aiva», skandas «Radiotehnika S-30» un sabojātas durvis ar durvju slēdzeni.

Mārupē uzcelta jauna siltumnīca un novākta pirmā gurķu raža /FOTO/ (5)

Rūta Fjodorova

Veikalos parādījušies Mārupes siltumnīcās audzētie pirmie zaļie gurķīši. Un dārzkopji sola – turpmāk gurķi no Mārupes siltumnīcām veikalos būs nopērkami visu gadu – pat decembrī.

Tukumniece Anna Beāte Būmane – par studijām un bēgļiem Vācijā (45)

John_lenon_wall_Prague_1

Tukumniece Anna Beāte Būmane Vācijas pilsētā Kaizerslauternā (Kaiserslautern) «Erasmus+» studiju ietvaros Kaizerslauternas Tehniskajā universitātē (Technische Universitat Kaiserslautern) studē matemātikas statistiku. Teju četrus mēnešus viņa dzīvo pilsētā, kas atrodas blakus NATO bāzei, tāpēc pilsētā gandrīz puse no iedzīvotājiem ir amerikāņi.

Kandavā sumināti novada «Gada jaunieši» /FOTO/ (3)

Zane Vimbule

Jau ceturto gadu kandavnieki izvēlējušies sava novada «Gada jaunieti». Svinīgā apbalvošana notika piektdien, 29. janvārī, Kandavas jauniešu centrā «Nagla». «Gada jaunietis» tika vērtēts trīs vecuma grupās: no 13 līdz 15 gadiem, no 16 līdz 18 un no 19 līdz 25 gadiem.

Apkures problēmu Slampē atrisināšot tikai māju siltināšana (2)

Agita Puķīte

26. janvārī Slampes kultūras pilī notika iedzīvotāju sapulce, kurā tika pārrunāti ar siltumapgādi saistīti jautājumi. Jau pagājušā gada nogalē un šīgada sākumā slampenieki cēla trauksmi par to, ka par apkuri daudzdzīvokļu mājās ir jāmaksā daudz.

Kas Tukuma novadā mainīsies turpmāko septiņu gadu laikā? (5)

8b5a2f5a785e769e8084b322bc9d66e8

Lai jaunajā plānošanas periodā Tukuma novads spētu iesaistīties visās tajās programmās vai aktivitātēs, kas pašvaldībām būs pieejamas par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, ir izstrādāti un apstiprināti galvenie attīstības plānošanas dokumenti, tostarp novada attīstības programma.

Uzņēmums «Lindström» plāno celt jaunu rūpnīcu Tukumā (7)

Agita Puķīte

28. janvārī Tukuma novada domē notika preses konference, kurā par savām nākotnes iecerēm informēja uzņēmuma SIA «GPT Production Latvija» un Somijas tekstilizstrādājumu servisa uzņēmuma «Lindström» vadība.

Slampeniece Mairita Trēgere – viena no īstākajām latvju saimniecēm (9)

Agris Jansons

Jau otro sezonu Latvijas televīzijas vajadzībām tiek filmēts raidījums «Īstas latvju saimnieces». Skatītāji to varēs vērot jau šonedēļ, bet mēs – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» žurnālisti – vienu no raidījuma filmēšanas epizodēm vērojām, kad filmēšanas grupa viesojās Slampē pie Mairitas Trēgeres.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Loading ... Loading ...
Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2016.02.06 | 10:00

Novuss un jaunatnes basketbols Tukumā 

2016.02.06 | 10:00

Šahs Irlavā 

2016.02.06 | 12:00

Ginta Haņecka metālkalumu izstāde Tukumā 

2016.02.06 | 12:00

Latvijas hokeja čempionāta spēles Tukumā 

2016.02.06 | 13:00

Senioru balle Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Agita Puķīte Agris Jansons Rūta Fjodorova
Mēness kalendārs
No 1. februāra 1.26 līdz 29. februāra 00.17
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv