Trešdiena, 2015. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Katrīne, Trīne
LZ: 0, D, 5.0 m/s
Rūta Fjodorova

Engures jūrskolai – 140 /FOTO/ 

Sestdien, 21. novembrī, Engurē bija dubultsvētki – līdz ar Latvijas Republikas 97. gadskārtu tika atzīmēta 140. gadadiena, kopš dibināta jūrskola Engurē. Skolu slēdz 2009. gadā…

Agita Puķīte

Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles būvniecībai iegādās lielāku zemes gabalu (8)

Lai pie Tukuma 3. pamatskolas varētu projektēt sporta zāli, šī gada 26. februārī domes sēdē deputāti lēma iegādāties 1778 m² zemi no privātpersonai A. P. piederoša 7288 m² liela īpašuma Pauzera ielā 5.

Jaunās māmiņas aicinātas apmeklēt Diānas Zandes lekciju 

brainchildmag.com

30. novembrī 16.00 ar lekciju «Kā izprast savu mazuli?» Diāna Zande viesosies Tukumā, Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komitejas telpās, Kurzemes ielā 5A. Lekcija ir bez maksas – tās laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana.

Ceturtdien pārbaudīs sirēnas 

sirena

Ceturtdien, 26. novembrī, 10.00 uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā.

Pirmdienas sniegs nesagatavotus pārsteidz autovadītājus arī mūspusē (11)

Facebook.com/Rihards Bērziņš

Jācer, par ziemas riepu nomaiņu šonedēļ parūpēsies visi autovadītāji, arī tie, kas to vēl nav paguvuši izdarīt. Pirmdienas, 23. novembra, rīts Tukuma pusē daudziem bija pārbaudījums. Arī šim šoferim uz Rīga-Ventspils ceļa, pirms Gailīšu meža uz dzelzceļa tilta. Veiksme bijusi šofera sabiedrotā…

Uz dzelzceļa pārejas izzāģētās koka barjeras nomaina metāla nožogojums (8)

Agita Puķīte

Ierīkojot gājēju un velobraucēju celiņu pāri abiem sliežu ceļiem Tukumā, Kuldīgas ielā (jeb Lauktehnikā starp dzelzceļa stacijām Tukums-2 un Tukums-1), tika ierīkotas koka barjeras jeb nožogojumi, kuras pirms diviem gadiem kāds bija izzāģējis, lai “atvieglotu” sliežu šķērsošanu.

Lestenieki Bondari: “Mēs noteikti atgriezīsimies no Anglijas” (1)

No personīgā arhīva

Guntis Bondars ir pēdējais Lestenes pagasta padomes priekšsēdētājs (no 2007. līdz 2009. gadam). Šobrīd viņš ar savu ģimeni dzīvo un strādā Lielbritānijā. Kā jau daudzi. Arī no Lestenes daudzi. Satiku viņu kopā ar kundzi Gunitu Bondari brīdī, kad viņi uz īsu brīdi bija Latvijā ciemos.

Arvien vairāk notiek dažādas autoavārijas – alkohola un neuzmanības dēļ 

telegraph.co.uk

17. novembrī Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde 6. km notikušas divas dažādas auto sadursmes – vispirms nenoskaidrotos apstākļos «Ford Galaxy» sadūries ar automašīnu «VW Golf». Forda vadītājs pārkāpa noteikto prasību – ziņot policijai – un notikuma vietas aizgāja.

18. novembris Kandavas novadā /FOTO/ (8)

Liena Trēde

Latvijas 97. dzimšanas dienas svinības īstajā svētku dienā – 18. novembrī Kandavā viesus tradicionāli pulcēja kultūras namā, kur visi tika sagaidīti ar vīna glāzi, ko bija iespēja saskandināt savstarpēji vai ar novada domes vadību.

Latviju svētkos sveic arī Džūkste /FOTO/ 

Agita Puķīte

17. novembrī Džūkstes kultūras namā pulcējās pagastļaudis, lai svinētu Latvijas valsts 97. dzimšanas dienu. Šo svētku programmā bija gan Tukuma mūzikas skolas pedagogu trio «Noskaņa» koncerts un pašu jauktā vokālā ansambļa uzstāšanās.

Latvijas 97. jubilejas svinības Tukumā /FOTO/ (14)

tukums-16

18. novembra – Latvijas 97. dzimšanas dienas – vakars Tukumā atnāca lietains un vējains, tomēr to bērnu un pieaugušo, kas vēlējās sveikt Latviju dzimšanas dienā, iededzot sveces Brīvības laukumā, bija daudz.

Valsts svētki aizvadīti arī Engures novadā /FOTO/ 

Rūta Fjodorova

17. novembra vakarā Latviju godināja Lapmežciemā un Milzkalnē. Valsts 97. dzimšanas dienas gaidās tautas nama zāli un Šlokenbekas muižu pulcēja svinību dalībniekus no visa Engures novada.

Kā valsts svētkus aizvadīja Jaunpils novadā /FOTO/ 

Agris Jansons

Valsts svētki aizvadīti arī Jaunpils novadā – gan Viesatu kultūras namā, gan Jaunpils pilī. Šogad, par godu Latvijas Republikas 97. gadadienai, Jaunpilī pasniedza apbalvojumus saviem novadniekiem.

Slampē izskanējis pasākums «Manai Latvijai» /FOTO/ 

Liena Trēde

Otrdien, 17. novembrī, Slampes kultūras pilī notika svētkiem veltītais pasākums «Manai Latvijai», kurā sveica pagastam svarīgus cilvēkus. Svētkos piedalījās pagasta amatiermākslas kolektīvi, deju kolektīvs «Austris» un kvintets «Dzirkstošais piecinieks» no Rīgas.

Svētku koncerts Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolā /FOTO/ (1)

Liena Trēde

Dienu pirms valsts svētkiem – 17. novembrī – daudzās Tukuma novada (un ne tikai Tukuma) skolās notika svētku koncerti, kuros uzstājās mūsu mazie ķipari – bērni, mazbērni, krustbērni, kaimiņbērni utt.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Kā bēgļi ietekmēs dzīvi Latvijā?

Skatīt rezultātus

Loading ... Loading ...
Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Agris Jansons Agris Jansons Vita Popravko
Mēness kalendārs
No 1. novembra 21.06 līdz 1. decembra 22.09
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv