Pirmdiena, 2014. gada 1. septembris
Ilmārs, Iluta, Austrums
LZ: +12, A-ZA, 2.7 m/s
Ivonna Plaude

Gaismas pils «Salasīšanos» gaidot 

Šodien, 29. augustā, ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas dzimšanas diena (Tā dibināta 1919. gadā.) un 21.00 ar vērienīgu pasākumu «Salasīšanās» pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) noslēgsies Gaismas pils atklāšanas nedēļa.

SkolotajKonference_01

Gadskārtējā novadu skolotāju “augusta” konference /FOTO/ (1)

27. augustā, Tukuma 2. pamatskolā, kur norisinājās gadskārtējā novadu skolotāju “augusta” konference, skanēja visbiežāk. Kā to nosaka tradīcija, tajā ik gadus satiekas Tukuma, Engures un Jaunpils novada pašvaldību vadītāji, skolu direktori un viņu vietnieki, metodisko apvienību vadītāji un arodorganizāciju priekšsēdētāji. Konferencē runā par aizvadītajā mācību gadā padarīto un par jauno – 2014./2015. mācību gadu.

Saruna ar 15 mediķēm 

KandMediki

23. augustā kandavniece Velga Zute-Ķiršakmene aicināja uz tikšanos ar bijušajām kolēģēm – mediķēm, ar kurām savulaik kopā strādāts Valdemārpils ambulancē.

Engures novada skolas un pirmsskolas izglītības iestādes (6)

EngSkolas_06

Katrs jaunais mācību gads katrā skolā atnāk ar ko jaunu, vēl nebijušu. 22. augustā Tukuma izglītības pārvaldes darbinieki – pārvaldes vadītāja Velta Lekse, vadītājas vietniece Marita Bērziņa un Dace Laukmane, metodiķe jaunatnes lietu jautājumos – apmeklēja Engures novada skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, lai pārliecinātos, vai tās ir pienācīgi sagatavojušā jaunajam darba cēlienam.

Kandavas novada pedagogu konference /FOTO/ (4)

KandKonference_01

Vakar, 27. augustā, arī Kandavas internātvidusskolā notika īpašs un sengaidīts pasākums – novada pedagogu konference «Uz Pegaza spārniem». To atklājot, novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa

Marihuānas audzētājs uz tiesu neierodas, jo ārstējas slimnīcā (2)

TiesaAmurs

Jau esam rakstījuši, ka teju pirms gada – 2013. gada 16. septembrī, policija Engures novada pašvaldības un S. S. kopuzņēmumā «Smārdes Industriālais parks» teritorijā atklāja slepenu marihuānas audzētavu.

Divi vīrieši vienā vakarā mēģinājuši izdarīt pašnāvību (2)

Tinu-pasnavibas-3

26. augustā 00.30 Tukumā, Raiņa ielā, kādā dzīvoklī vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību pakaroties. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.
00.47 Engures novada Engures pagastā 1959. gadā dzimis vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību pakaroties. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.

Pedagogu un Andra Vikaiņa kopizstāde 

PedagogIzstade1

Pagājušajā sestdienā Tukuma mākslas galerijā «Durvis» atklāja vizuālās mākslas pedagogu un Talsu mākslinieka Andra Vikaiņa darbu kopizstādi

Pagājušo piektdien Tukumā norisinājās Aurēlijas Šimkus koncerts 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šodien Aurēlija Šimkus kopā ar Varšavas Filharmonijas simfonisko orķestri Johannesa Brāmsa Pirmo klavierkoncertu atskaņos Nordernejā (Vācija), bet pagājušās piektdienas novakarē viņa to spēlēja Tukuma Mūzikas skolā ar savu skolotāju Sergeju Osokinu pie otrām klavierēm orķestra lomā.

«Lote» vērs durvis 116 jauniem audzēkņiem (3)

Lote

«Lote»ir tikko atjaunotais bērnudārzs pie centra apļa Raudas ielas sākumā. Tas ir Spartaka ielas bērnudārza «Valodzīte» filiāle.

Vasaras noslēgums «Knauķos» 

Rūta Fjodorova

Sestdien Tumes pagasta «Knauķos» biedrība «Asni 3139» aicināja ģimenes uz Vasaras noslēguma pasākumu. Un šī diena bija tiešām jauka un sulaina. Kā mums pastāstīja biedrības vadītāja Iveta Petrova, tad arī iepriekšējos gados šis pasākums noticis tikai saulainās dienās.

Kronēts «Āžu kalna karalis un karaliene» (3)

AzaKalns

«Āžu kalna karaļa» titula ieguvēji tika noskaidroti taku skrējiena «Āžu kalna stirnu buks» ietvaros, kas notika sestdien, 23. augustā, Šlokenbekā. Titulu ieguva tas, kurš nevis pirmais kalnā uzskrēja, bet konkrēto etapu veica visātrāk. Āžu kalnu karaļa cienīgas balvas tapa pie Tērvetes koktēlniekiem «MammaDaba» darbnīcā.

Konkurss «Eiropas Gada pašvaldība 2014» (18)

Vents Dubrovskis

Vakar, 25. augustā, Tukuma novada pašvaldību iepazina konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2014» komisija – padsmit dāmas, kas rīta cēlienā trijās grupās izvērtēja pašvaldības darbu vairākās jomās un vietās – sākot ar atskaiti novada domē un beidzot ar viesošanos Tukuma Mākslas muzejā.

Sākti pirmie darbi, lai varētu tapt Jelgavas krustojuma aplis (16)

Krustojums

Aizvadītās nedēļas nogalē tika nocirsti koki ceļu A-10 (Rīga-Ventspils) un P-98 (Jelgava (Tušķi)-Tukums) krustojumā – vietā, kur jau gadiem ilgi tiek plānota apļveida kustība. Nu ir cerība, ka projekts beidzot būs iekustējies no nulles punkta.

Tukumā aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēti pieci vīrieši (18)

soccerlens.com

21. augustā 20.30 Tukumā aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēti pieci vīrieši – dzimuši 1991., 1992., 1993., 1994. un 1970. gadā; katram aizturētajam uzsākta administratīvā lietvedība.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Jūsuprāt, kā Krievijas embargo ietekmēs Latviju?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Spēka sporta veidu festivāls 2014 

    5. un 6. jūlijā Dobelē norisinājās “Spēka sporta veidu festivāls 2014”. 5. jūlijā notika WPC atklāta ...

  • Bērnu laukums (8)

    Kalēja ielā 1 bērnu laukumā, Tukuma Nami ir novietojuši bruģi un apmales.Vai tiešām kam tādam ir jāa ...

  • Speka sports 2014 GPC LČ spēka trīscīņā. 

    10. maijā Iecavā notika GPC atklātais Latvijas čempionāts spēka trīscīņā ekipējuma divīzijā. Dāmu ko ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Jānis Vītols Jānis Vītols dzukste-002
Mēness kalendārs
No 31. jūlija 10.24 līdz 1. septembrim 14.01
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv