Sestdiena, 2014. gada 1. novembris
Ikars
LZ: +2, R-ZR, 2.3 m/s
elektrobobil_003

Tukums sagaidījis savus elektromobiļus /FOTO/ (11)

Piektdien, 31. oktobrī, pie Tukuma novada domes ēkas Talsu ielā 4 pieripoja divi balti «VolksWagen Up!» elektromobiļi. Abas automašīnas domātas darbam pilsētā un tuvējā apkārtnē – ar vienu brauks Tukuma novada sociālā dienesta darbinieki, ar otru – ainavu arhitekte Maija Fogele.

Inga Plūme

Edmunds Jurēvics uzvar TV spēlē «Es varu būt premjerministrs» /papildināts/ (32)

Ceturtdien, 30. oktobrī, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēdzās televīzijas spēle «Es varu būt premjerministrs», kurā tia noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēja cīņā par premjera mēnešalgu. Par balvu sacentās Edmunds Jurēvics no Tukuma, Armands Astukevičs no Ventspils un Bruno Bahs no Iecavas.

Tukumā tapis jauns rotaļu laukums (14)

Agita Puķīte

Tukuma vecpilsētā ar rotaļu vietām bērniem īpaši lepoties nevar, jo gluži vienkārši tajā nav pašvaldībai piederošu brīvu stūrīšu, kur kaut ko tādu ierīkot, taču viens tāds ir atradies – Talsu un Dārza ielas stūrī.

Skolotājai Tijai Kalniņai – 90 (1)

Agita Puķīte

Svētdienā, 26. oktobrī, Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotāji direktores Guntas Aumales vadībā un kora «Savējie» dziedātāji skolotājas Rasmas Valdmanes vadībā sveica savu kolēģi Tiju Kalniņu 90. dzimšanas dienā.

Ko vairs Latvijā nedrīkstēs darīt smēķētāji (12)

Graham Hughes (Canadian Press via AP Images)

Cilvēka tiesības uz tīru un labvēlīgu, ar tabakas dūmiem nepiesārņotu gaisu un tiesības nepaaugstināt smēķēšanas izraisītu slimību risku ir prioritāras salīdzinājumā ar smēķētāju interesēm smēķēt. To nosaka Saeimā ceturtdien, 30. oktobrī, trešajā galīgajā lasījumā pieņemtās izmaiņas likumā.

Valentijai Emburei piešķirts Atzinības krusta apbalvojums (5)

Vents Dubrovskis

Latvijas Republikas Ordeņu kapituls 23. oktobrī nolēma par nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Atzinības krusta V šķiras apbalvojumu Tukuma novada pašvaldības kapitālsabiedrības «Irlavas Sarkanā Krusta slimnīca» ilggadējai direktorei, ārstei internistei Valentijai Emburei.

Šovakar TV spēles «Es varu būt premjerministrs» fināls; atbalstām Edmundu (17)

Agris Jansons

Ceturtdien, 30. oktobrī, 22.15, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēgsies televīzijas spēle «Es varu būt premjerministrs» un tiks noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēs cīņā par premjera mēnešalgu. Par balvu sacentīsies Edmunds Jurēvics no Tukuma, Armands Astukevičs no Ventspils un Bruno Bahs no Iecavas.

Kooperatīvs «Augļu nams» Pūrē atklāj jaunu un modernu glabātuvi 

Rūta Fjodorova

21. oktobrī Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Augļu nams» Pūrē izrādīja savu jaunuzcelto augļu noliktavu, ko šajās dienās nodod ekspluatācijā. Uz svinīgo pasākumu ar piemiņas dāvanām bija ieradušies gan kooperatīva biedri, gan celtnieki, pašvaldības un kultūras darbinieki, Lauku Atbalsta dienesta pārstāvji un citi labvēļi.

Zenteniecei Olgai Kenigsbergai – 100! Apsveicam! 

Aija Krūmiņa

Piektdien, 24. oktobrī, zenteniece Olga Kenigsberga svinēja savu 100. dzimšanas dienu. Kopā ar viņu – meita Ženija, vedekla Rasma, mazmeitas Lilita, Ilze, mazdēls Andris, mazmazbērni Edmunds un Līva, draugi, kaimiņi un pagastļaudis.

Kandavas novadā jaunietis dzērumā ar auto bez numura zīmēm ietriecas stabā 

jalopnik.com

Sestdien, 25. oktobrī, 20.05 Kandavas novadā kāds 1990. gadā dzimis jaunietis alkohola reibumā ar automašīnu BMW 318 bez valsts numura zīmēm ietriecies apgaismes stabā. Negadījumā cietis pats autovadītājs un pasažieris – 1976. gadā dzimis vīrietis.

Kafijas un tējas svētki Kandavā izgaršoti /FOTO/ 

Jānis Kamerāds

25. oktobrī Kandavā svinēja 5. Kafijas un tējas svētkus. Saulainajā, bet vēsajā dienā lielākā rosība notika Kultūras namā, muzejā un Promenādē, kur svētkiem bija mobilizēti apvienotie novada kultūras darbinieku spēki.

Atrasts Spirgus muižas leģendārais piemineklis /FOTO, VIDEO/ (2)

Agris Jansons

Teika stāsta, ka Spirgus baronam reiz nogrimusi pils. Tajā vietā, kur pils nogrimusi, esot uzcelts stabs ar uzrakstiem. Kad kāds spēšot izlasīt to, kas uz staba rakstīts, pils celšoties augšā.

Tukuma 2. vidusskolai – 45 /FOTO/ (8)

Agris Jansons

Sestdien, 25. oktobrī, Tukuma 2. vidusskola svinēja 45. dzimšanas dienu – 45 izlaidumu svētkus, aicinot uz skolu gan tagadējos, gan kādreizējos skolotājus, darbiniekus un skolēnus.

Tukumam jāatceļ lēmums, jo kvadrātmetri atkritumus neražo (22)

rezekne.lv

Ir pagājis gads, kopš valsts mainīja maksāšanas kārtību par atkritumiem, asenizāciju un kāpņu telpas apgaismojumu, nosakot, ka šī maksa jārēķina nevis pēc īpašumā deklarēto iedzīvotāju skaita, bet jāsadala proporcionāli uz īpašumiem. Tukuma novada dome mēnesi vēlāk pieņēma lēmumuka, ka maksa par atkritumiem un kāpņu telpas apgaismojumu jāsadala nevis uz īpašumiem, bet gan uz īpašumā esošā mājokļa kvadrātmetriem.

Šlokenbekas muižā aizvadīta romantiska Leģendu nakts /FOTO/ 

Rūta Fjodorova

Sestdien, 25. oktobrī, Šlokenbekas muižā bija Leģendu nakts. Jau ienākot muižā pa ziemeļu vārtiem, pasākuma apmeklētājus sagaidīja ekrāns, kur pasākuma organizatori bija ekranizējuši leģendu par dzirnavnieka meitu un Šlokenbekas un Durbes barona dēlu Matiasu

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Par stipro kodolu (2)

    Šobrīd, kad mūsu tauta šķiet nogurusi no politiķu savstarpējiem ķīviņiem, no ”lielās” un arī ”mazās” ...

  • Vents Dubrovskis Nespodri par to pašu… 

    Ņemot vērā tumšo diennakts laiku, kurā lielākoties beidzas darba diena, un to, ka nekad nevar zināt, ...

  • Vineta Rozenberga Trīs nosargātas priedes 

    Zinu, ka jāraksta redakcijas sleja, bet pa balkona apmalēm tik mierinoši bungo rudenīgs lietus, ka e ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Kurš no deputātiem, jūsuprāt, būtu piemērotākais kandidāts Tukuma novada domes priekšsēdētāja amatam

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2014.11.01 | 10:00

Novuss, galda teniss, futbols Lauktehnikā 

2014.11.01 | 10:00

Šahs, enduro un florbols Irlavā 

2014.11.01 | 10:00

Starptautisks karatē turnīrs Tukumā 

2014.11.01 | 11:00

Svecīšu vakari Sēmes kapsētās 

2014.11.01 | 11:00

Svecīšu vakars Slampes kapsētās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Jānis Vītols Futbols 1 liga, Tukums - Preili, 5-2, 20-09-2014 064 Paulins-032
Mēness kalendārs
No 1. oktobra 14.55 līdz 1. novembra 14.20
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv