Sestdiena, 2014. gada 22. novembris
Aldis, Alfons, Aldris
LZ: 0, D, 2.9 m/s
Vents Dubrovskis

Dzīvot Latvijā, bez iespējas atgriezties Sīrijā, kur notiek karš 

Vai zinājāt, ka Tukuma slimnīcā viens no Terapijas nodaļas ārstiem ir sīrietis? Bet Sīrijā taču karš!… Kā tas ir, dzīvot svešā valstī, bez iespējas atgriezties, bez iespējas sazināties ar ģimeni?

Vents Dubrovskis

Kandavas novada sākumskolas konkursā «Skaista mana Latvija» /FOTO/ 

20. novembrī Kandavas internātvidusskolā aizritēja novada sākumskolas skolēnu konkurss «Skaista mana Latvija». Konkursā piedalījās visu novada skolu 1. līdz 4. klašu skolēni – septiņas piecu cilvēku komandas.

Latvijas dzimšanas diena Zentenē 

zenIMG_1181

15. novembrī Zentenes kultūras namā notika valsts svētku svinīgais sarīkojums, kurā piedalījās gan pašmāju ļaudis no Zentenes centra, gan arī no Rindzeles, Dzirciema, Sēmes un Tukuma. Svētku koncertā visus iepriecināja bērnu deju kolektīvs un vokālās studijas «Varavīksne» dalībnieki.

Džūkstenieki svētkos sveic savus pagasta cilvēkus /FOTO/ (9)

Agita Puķīte

Pirmdien, 17. novembrī, Džūkstes kultūras namā pagasta ļaudis no Džūkstes, Pienavas un Lanceniekiem svinēja valsts svētkus. Jau tradicionāli valsts svētkos Džūkstē sumina aktīvus, darbīgus pagasta iedzīvotājus, kurus apbalvošanai izvirzījuši iedzīvotāji.

Talka Vecmoku «Dārīšos», līdzās Lazdu bibliotēkai (2)

Agita Puķīte

15. novembrī Vecmoku «Dārīšos» biedrība «Asni 3139» organizēja talku, kuras laikā tika nomainīti nelielā namiņa verandas sānu dēlīši un sagrābtas lapas. Nelielais namiņš blakus Lazdu bibliotēkai ir pašvaldības īpašums.

Durbes pils katlumājai – spāru svētki (10)

Agita Puķīte

Piektdien, 14. novembrī, Durbes pils katlumāja svinēja spāru svētkus. Konkurss katlumājas ierīkošanai tika izsludināts šī gada maijā un tajā uzvarēja pilnsabiedrība «Delpro-Telms».

Apšuciemā dzērājšoferis izraisa avāriju un aizbēg 

passenlaw.com

Pirmdien, 17. novembrī, 16.05 Engures novada Engures pagasta Apšuciemā automašīnas «BMW X5» 1981. gadā dzimušais vadītājs neizvēlējās drošu kustības ātrumu attiecībā pret priekšā braucošo transportlīdzekli «VW Passat Variant» un, priekšā braucošai automašīnai bremzējot, «BMW» sadūrās ar to.

Valsts dzimšanas dienas svinības Kandavā /FOTO/ (6)

Jānis Vītols

Šodien mūsu Latvijai – 96. Drīz simtgade, liekas ka daudz, bet patiesībā – nieks pret mūžību. Latvija ir mūžīga un tāpēc darāmā mums daudz, lai savu lolojumu patiesi saulītē celtu. Kandavnieki šovakar kultūras namā godināja savus darba rūķus.

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas apsveikums 18. novembrī (1)

nzz.ch

Sirsnīgi sveicu Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas 96. dzimšanas dienā! Novembris Latvijai ir atceres un svētku mēnesis. Tas ir laiks, kad atskatīties uz svarīgiem vēstures notikumiem, kas ļāvuši izveidot mūsu Latviju un nosargāt tās brīvību.

Cilvēki, ar kuriem lepojas mūsu novadi (7)

Agris Jansons

Ar domām par Latviju – par to, kāda nozīme cilvēka, viņa ģimenes un dzimtas dzīvē ir brīvai Latvijas valstij, un ko mēs katrs – kā pilsonis un kā iedzīvotājs –varam darīt, lai valsts savu simto dzimšanas dienu sagaidītu godam, – mēs stāstām par tiem cilvēkiem, kurus pagastļaudis, konsultatīvās padomes, pašvaldības un biedrības virzījušas apbalvošanai, sagaidot Latvijas valsts 96. dzimšanas dienu.

Lapmežciema skolai 150 

Rūta Fjodorova

Piektdien, 15. novembrī Lapmežciema pamatskola svinēja savu 150. dzimšanas dienu.

Kāpēc virs Tukuma zemu lido lidmašīna? (26)

whitehimal.tv

Jautā lasītājs: – Piektdien, 14. novembrī, virs Tukuma visu dienu zemu lidinās lidmašīna. Tā nav tā saucamā, kāda no mums jau pazīstamajām bitēm, bet gan pavisam citāda. Tāda kā pasažieru, bet mazāka.

Pārbaudes laikā nav noskanējušas 24 trauksmes sirēnas (3)

sirena

Piemēram, sirēnai ir jārotē un līdz ar to tiek aptverta lielāka teritorija, bet bija gadījumi, kad rotācijas dzinējs nedarbojās – līdz ar to skaņa pārsvarā izplatījās tikai uz vienu pusi, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Eksprezidente: Pie šī brīža demogrāfijas tendencēm, nākotne nerādās spoža 

commons.wikimedia.org

Latvijas izaicinājums būs paturēt tādu demogrāfisko profilu, kurā latvieši un latviski runājošie būtu vairumā, pārliecināta eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Taujāta par Latvijas drošības izaicinājumiem, eksprezidente intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma sacīja, ka Latvijai nedraud iekarošana tādā nozīmē, kā tas bija agrāk.

Piedzīvojumu spēlē «Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus!» – skarbāk nekā domāts /FOTO; VIDEO/ (3)

Agita Puķīte

Šādu secinājumu varēja izdarīt, redzot, kā šorīt, 14. novembrī, Durbes estrādē skolēni gatavojās piedzīvojumu spēlei «Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus!». Stundu līdz spēļu atklāšanai jauniešiem bija jāpiedzīvo, iespējams, grūtāki fiziskie un arī disciplīnas pārbaudījumi.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai jaunā valdība būs labāka par iepriekšējo?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Siguldas kauss 2014. 

    Sestdien 8. novembrī Siguldā tika aizvadīts Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skai ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā 

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Speka sports Tukumniece otrā! 

    18. oktobrī, Grobiņas sporta centrā notika 2014. gada Grobiņas Novada čempionāts svaru stieņa spieša ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Rūta Fjodorova TukSvetki_003 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv