Ko darīt, ja sabiedriskā tualete slēgta, bet pārvietojamā – pilna?

Jau rakstījām, ka saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību no pirmdienas, 16. marta, tika slēgta Tukuma ledus halle, un līdz ar to arī sabiedriskās tualetes. Lai arī cilvēku skaits centrā tiešām ir samazinājies, tomēr iedzīvotāju kustība ielās nav aizliegta, līdz ar to ir tikai loģiski, ka tad, kad vajadzība spiež, ir jāmeklē sabiedriskā tualete.

Brīvības laukumā šobrīd ir novietotas divas pārvietojamās tualetes būdiņas, taču, kā pārliecinājāmies, – tās ir pilnas līdz augšai. Tātad – vai nu pēc tualetēm centrā tiešām ir liels pieprasījums, vai arī tās netiek kārtīgi uzraudzītas un laikus iztīrītas, jo diez vai labākais risinājums ir ar tādām labierīcībām sagaidīt pilsētas viesus, kas vēl pirms nedēļas te droši varēja ierasties.

Kā vakar skaidroja Tukuma novada domes izpilddirektore Dace Lebeda, tā kā cilvēkiem ir ieteikts palikt mājās, nevis apkārt, papildu tualetes pilsētā netiks izvietotas, un jāiztiek ar būdiņu centrā un stacijas tualeti. Savukārt, interesējoties, kurš atbildīgs par to izvešanu un cik bieži tas tiek darīts, noskaidrojām, ka tualeti uzrauga Brīvības laukuma sētnieks, savukārt izved SIA «Tukuma ūdens», un tikšot dots rīkojums to izdarīt. Jāpiebilst, ka tualetes esot atvērtas arī pilsētas parkā – no 11.00 līdz tumsai, kad tiek slēgtas, taču no 1. aprīļa to darba laiku pagarinās.

Komentāri

  1. Tukuma ūdenim ir tendence kustēties un reaģēt tikai tad, ja kāds no malas pamudina. Acīmredzami nav grafika, cik bieži tualetes jāpārbauda. Kauns.

  2. Vai tiešām nevar uzstādīt normālu tualeti centrā kā Talsos vai Dobelē vai Rīgā? Tas taču ir nepieciešams, pilsētai! Kaut vai par maksu, bet lai ir civilizēta!

      1. Tev istabas vidū vienuWC nevajag ielikt? Lai var visi nākt un kārtot dabīgās vajadzības!! Tualetes, protams ir vajadzīgas, bet tagad, kad lieka vazāšanās ir aizliegta, līdz veikalam un mājās atpakaļ, ikviens var iztikt bez tualetes apmeklējuma! Ja nu, vienīgi, ir problēmas ar urīnpūsli. Bet tādiem izsniedz valsts apmaksātus pamperus, tā kā nav ko ņaudēt.

    1. Ventspils maksas tualetes, ar automātisku mazgāšanu,tīras smaržīgus,pieslēgtas pie kanalizācijas un ūdensvada tikai 0,20 €. Tukumā ir drausmīgas.

  3. Šķiet, tukumniekiem un domniekiem īpaši slikta atmiņa. Amatniekam ēku pilsētas centrā atļāva būvēt tikai ar nosacījumu par sabiedriskās tualetes izbūvi. Nams stāv, Tukuma Dome īrē telpas, wc nav!!!

  4. Tukumnieki, mums stacija ir tik tīras tualetes kā nekur…, uzrakstiet arī kaut ko labu, nevis saredziet tikai sliktu!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.