Izstaigā Ziedoņa ceļu Tukumā /foto/

Ja šajā lietainajā dienā negribas sēdēt mājās, var izstaigāt dzejnieka Imanta Ziedoņa dzimšanas dienai un valsts svētkiem veltīto simbolu maršrutu. Tikai – jāģērbjas silti un kājās jāvelk gumijas zābaki.

Īstie vārdi jāmeklē mums visiem – lai saprastu, saprastos un taptu saprasti. Īstajā brīdī atrasti īstie vārdi paver durvis lieliem un labiem darbiem, tāpēc meklēsim tos, lai ļautu notikt brīnumam.
Ziedonis ir klāt un tāpat arī Imanta Ziedoņa 88 dzimšanas diena. Atzīmējot šo īpašo notikumu, no 2. maija individuāli vai ģimenes lokā izstaigāsim Ziedoņa ceļu: 8 jaunradītus objektus Tukuma pilsētā, kas ietver 8 ĪSTOS vārdus.

Meklējot īstos vārdus, ceļš, iespējams, vedīs caur Tukuma bijušās fermentu rūpnīcas teritoriju un vasarā atvērto pasaules kultūru telpu TUKKU MAGI. Lai radošās ieceres pārtaptu lielos darbos, nepieciešama iedvesma. To smeļoties, TUKKU MAGI apkārtnē no 2. līdz 3. maijam varēs ne vien meklēt, bet arī sadzirdēt Ziedoni.

Īstie vārdi nedodas rokās tāpat vien, tāpēc koordinātes jāmeklē Tukuma pilsētas Kultūras nama mājaslapā vai TIEKAMIES TUKUMĀ Facebook kontā.

 

Komentāri

  1. Aizgūta ideja no citam pilsetam nav slikta,bet Tukumam gan ta nederēs, galigi garlaicigi klejot pa paleko nolaisto Tukumu !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *