Dzeja un attālināta ballīte Valentīndienas noskaņās Tukumā

No šodienas, 9. februāra, Tukuma kultūras nams sācis iedzīvināt Valentīndienas noskaņas pilsētā – vestibilā valda sārtie toņi un uz sienas caur stiklu lasāma mīlas dzeja. Tāpat no 11. februāra kultūras namā sāks darboties Valentīndienas pasts, bet nedēļas nogalē briest Mājsēdes ballīte.

– No 9. līdz 14. februārim Tukuma pilsētas Kultūras namā MĪLĀ ATSTARO LOGS: Jāņa Anmaņa haikas, Imanta Ziedoņa un Jāņa Anmaņa haikas, Imanta Ziedoņa, Ineses Toras, Marikas Sviķes un Dagnijas Gudriķes dzeja.

– No 11. līdz 13. februārim iepriecini ne tikai savu sirdsāķīti, bet arī savus skolotājus, darba kolēģus, omes, opjus, kā arī citus mīļos, nosūtot vēstuli ar VALENTĪNA(S) PASTA starpniecību Tukuma pilsētas Kultūras namā.

– Sestdien, 13. februārī, no plkst. 22.00 MĀJSĒDES BALLĪTI tiešsaistē iegriezīs Liene Bēniņa, Andis Ožets, Ojārs Vītoliņš un DJ Roberts Lejasmeijers.

– Savukārt 14. februārī PILSĒTĀ IESKANĒSIES MĪLESTĪBA. Vai

spēsi atpazīt Tukuma novadā zināmus pārus, kuru balsis pieskandinās Brīvības laukumu dzejas lasījumos?

Komentāri

 1. Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
  Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #svētbirzs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *