Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāpēc vilciena pienākšanas laiki nesakrīt ar autobusu kustību?

Lasītājs jautā: Atbraucu no Rīgas pirms 16.00 (26. aprīlī). Vai autobuss, kas ved uz Veļķiem, tiešām nevarēja to minūti pagaidīt, kamēr cilvēki izkāpj no vilciena?! Nezinu, kā tas ir citos gadījumos, jo bieži ar vilcienu nebraucu, bet nu šoreiz autobuss tā arī aizbrauca un nācās ņemt taksi.

Redakcija: zinot, ka Satiksmes ministrija ne reizi vien ir apliecinājusi – sabiedriskā transporta mugurkauls mūsu valstī ir dzelzceļš, kam tiek mudināti pieskaņoties autobusu satiksmes pakalpojuma sniedzēji, – sazinājāmies ar «Tukuma auto» izpilddirektoru Rolandu Melderi, vaicājot, kāpēc tad šis pakalpojuma pasūtītāja uzstādījums Tukumā netiek ņemts vērā. R. Melderis skaidroja: ”Pēc saraksta vilciens Tukums I stacijā pienāk 15.47, savukārt autobusam pēc saraksta no pieturas «Autoosta» ir jāatiet 15.45. Pirms vairākiem gadiem pielāgojām autobusu satiksmi vilciena pienākšanas laikiem, bet diemžēl vilciena pienākšanas laiki ik pa laikam tiek pamainīti un vairs nesakrīt ar autobusa atiešanas laikiem. Nākotnē varētu lemt par autobusa kustības grafika izmaiņām, lai atkal savienotu autobusu un vilcienu grafikus. Diemžēl, nomainot šo grafiku atkal, nevaram būt droši, ka pēc kāda laika to nedarīs arī AS «Pasažieru vilciens», līdz ar to mēs varam nonākt pie tieši šādas pašas situācijas. Iepriekšējā pieredze rāda, ka bieža autobusu kustību sarakstu maiņa pilsētā rada iedzīvotājos neapmierinātību, jo tie iedzīvotāji, kuri izmanto autobusu regulāri, rēķinās ar tā stabilitāti.”

 

Komentāri

  1. Tiešām???Šajā ,,noslogotajā” pilsētas autobusu grafikā nevar nobīdi par 5 minūtēm uztaisīt???Sabruks sistēma un nepacietīgie pasažieri pieturās pakārsies…

    1. Vai tad Tukumā kursē autobusi??? Izsmiekls salīdzinot ar Jūrmalu kur pieturu ir vairāk pa adekvātu cenu 0.50 vai ja esi deklarējis pa velti…Tukums sāc domāt ar tiem drausmīgajiem autobusiem!!!

  2. Tukumā jau par iedzīvotājiem nedomā lai tik autobusi tukši braukā un biļešu ceļ.

  3. Autotransporta direkcijā sēž roboti.Tieši sēž.Nesakrīt ļoti daudzu autobusu pienākšanas un atiešanas laiki ar vilcienu laikiem.Bezsakraīgi autobusu saraksti.Piemēram sestdienā un svētdienā autobuss no Slampes uz
    Tukumu atiet 11:48.Kā lai
    tiek uz Jūrmalu…..Iepriekš katru dienu kursēja autobuss plkst 10:02. Pašreiz tikai piecas dienas un arī pateicoties tam ka tika savākti paraksti par šo atiešanas laiku. Vilcienu saraksti nemaz tik bieži netiek mainīti.

  4. Sagribējās vilcienu autobusam pakārtot, nevis otrādi, kā jābūt. Greizo spoguļu karaļvalsts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *