Ziemassvētku turnīrā Kandavā

Ļoti iespējams, tieši kandavnieki bija pirmie, kas šai pusē ieviesa tradīciju, aicinot piecelties no svētku galdiem un vienu Ziemassvētku dienu pavadīt pavisam sportiskā garā.  Pēdējos gados gan ieviesušās šādas tādas korekcijas un arī šoreiz spēkiem mēroties dažādās disciplīnās interesenti bija gaidīti jau brīdi pirms svētkiem – 21. decembrī.

Vissparīgākie šogad Ziemassvētku turnīrā izrādījās tieši šautriņmetēji, kas uz sacensībām braukuši arī no Kuldīgas un Jaunpils. Viņi pulcējās rīta pusē, bet fināla metienus veica jau krietni pēc saulrieta. Uzteicama bija arī vīru un sievu attiecība, kas ļāva pacīnīties par uzvaru katram savā dzimuma grupā. Un tā šajā turnīrā uzvaras laurus plūca Jānis Oliņš, kam drīz vien sekoja Ilmārs Dūmiņš, un uzvarētāju trijnieku noslēdza Uģis Vītoliņš. Savukārt dāmas sarindojās šādi: 1. vietā Sandra Aļenčika, 2. Evita Oliņa, bet 3. – Vita Purviņa.

Citā stratēģiskā disciplīnā jeb dambretē tik spīdoši vis negāja, jo, izņemot godalgoto kandavnieku Aleksandru Krīvānu, citi pretendenti uz turnīra balvu ieradušies nebija. Tikvien kā mierinājums, ka rīta pusē Aleksandrs bija iespējis paviesoties kaimiņu novadā – Talsos – un no tur notiekošajās sacensībām veterāniem viņš mājās bija pārvedis sudraba medaļu, pats solot, ka drīz vien atspēlēsies vai vismaz pacīnīsies arī par zeltu.

Tikpat neatsaucīgi šajā reizē bija arī basketbolisti un, var teikt, ka turnīrs šajā disciplīnā tās arī nenotika, jo komandas bija tikai divas – mājinieki un jaunieši no Kuldīgas. To savukārt kompensēja volejbolisti, kas sāka ierasties pēc pieciem vakarā, un kopumā turnīrā startēja deviņas komandas. Noslēgumā veiksme vai arī sportiskā varēšana bija trīs labāko pusē. Pirmo vietu turnīrā izcīnīja komanda «Krūze» (Jānis Krūze, Toms Tālbergs, Sigurds Zariņš, Ģirts Vicinskis); 2. vietā – «Dursupe» (Krists Dambergs, Jānis dzenis, Kaspars Vicinskis un Mareks Vicinskis), 3. šoreiz – «Štati» (Ģirts Bērziņš, Mārcis Jackovskis, Artūrs Jackovskis, Sandris Vītols un Miks Dudko).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.