Jānis Vītols

Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate

Pirmdien, 5. maijā, Tukuma kultūras namā notika Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate, kurā piedalījās Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novada deju kolektīvi.

Pirmdien, 5. maijā, Tukuma kultūras namā notika Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate, kurā piedalījās Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novada deju kolektīvi.

Vairāk lasiet otrdienas, 6. maija, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

 1. Žēl, ka Jānis Vītols spēja izturēt tikai pusi skates, priecātos arī par C un D grupu bildēm.
  Un Namejs skatē ieguvis augstāko pakāpi, nevis mistisku A. 🙂

 2. Ja tas kroplais fotogrāfs vēl kaut kad parādīsies aizkulisēs un traucēs dejot, mēs veči viņam toleranti izkniebsim pautus.
  Kas dod viņam atļauju vazāties pa skatuvi,kad notiek skates priekšnesums.

   1. Un tad nevienam nebūs bilžu, jo vienīgi vecmeistars Vītols, nevis visu novadu sabiedrisko attiecību banda var izturēt teju lielāko vairumu pašdarbības pasākumu, kas ilgst stundām vien, stundām vien.

  1. Reiz vienā pasākumā gribēju ko labi sabildēt un Jānis V. mani konkrēti pagrūda (dabūju traumu). Redakcijai iesaku J.V. aizsūtīt uz Ukrainu, lai……………….

   1. Tad jau tu esi švakām kājām, ja nevari noturēties, kad vecs vīrs nedaudz pieskaras……

 3. Man gan patika gan dejotāji,gan fotogrāfi!P.S.-Tume ir vidējie,bet dejo kā jaunieši.

 4. Ļoti patika jaunais kolektīvs Ozolāji no Kandavas ,pat labāk kā citi,bet žūrijai savs spriedums kaut kā tā…..nezinam pēc kā visa vērtēšana notiek.

 5. Taadi paveci tur bij, skaitaas videejie un dejo kaa jaunieshi.
  Riktiiga klaunaade.

 6. žūrija protams vienmēr būs nedaudz subjektīva. Bet domāju kā jaunam kolektīvam Ozolājiem nemaz nebija slikti rezultāti. Ir uz ko tiekties….

 7. Kas te aiztiek Vītol Jāni-lai Jums viņa vecumā tāda enerģija un skaidra domāšana un humors būtu.Jānim nav ne vainas tik jāprot viņu pieņemt.Lai viņam vēl ilgi laba veselība,jauks cilvēks

 8. Jaa, dejotpriek, palika mieles no kaadas sezonas dejotaaju uznjemsanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *