Foto: kandava.lv

Ko suminās valsts svētkos Kandavā? 

Pagājušajā nedēļā, 29. oktobrī, norisinājās kārtējā novada domes sēde, kurā, kā vēstījām iepriekš, daudz runājamā bija par finansiālo situāciju pašvaldībā un arī pašvaldības uzņēmumos. Bet tāpat sēdē oficiāli apstiprināja to iedzīvotāju sarakstu, kuri 102. mūsu valsts dzimšanas dienā, 18. novembrī, saņems pašvaldības apbalvojumus. Jāpiebilst, ka iepriekš deputāti kandidātus bija vētījuši jau 20. oktobrī, kad gala verdiktu sniedza vērtēšanas komisija.

Šobrīd tiek plānots, ka svinības notiks, kā pēdējos gados tas ierasts, 18. novembrī 16.00 Kandavas kultūra namā. Apbalvojumu «Kandavas novada Pateicība» saņems Vija Dembovska (Vānes pagasta pensionāru biedrības «Vānes Mežrozīte» vadītāja),  Ineta Feldmane (konditore, kafejnīcas «Ieviņa» ilggadējā īpašniece), Guna Krauce (Kandavas Reģionālās vidusskolas auklīte), Regnārs Liepiņš (Kandavas pilsētas kurpnieks), Jurģis Muska (Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes noformētājs-gaismotājs), Daiga Poška (Kandavas novada Zantes pamatskolas skolotāja), Armands Priede (Zemītes pagasta uzņēmējs), Agita Riekstiņa (Kandavas Reģionālās vidusskolas skolotāja), Seila Šenberga (Kandavas novada sociālā dienesta Montesori programmas pedagoģe). Apbalvojums «Kandavas novada Gada uzņēmējs» aizceļos pie Intara Graudēvica (Matkules pagasta zemnieku saimniecības «Dzērves» īpašnieka). Bet «Kandavas novada Gada labdaris» šogad – Gotfrīdu ģimene  (kafejnīcas «Pie Kristapa» saimnieki»). Nomināciju «Kandavas novada Gada lepnums» šogad iegūs Ieva Annija Stepiņa (vieglatlēte, šķēpmetēja, sporta meistare). Visbeidzot apbalvojums «Kandavas Goda pilsonis» tiks piešķirts Zigurdam Megnim (Kandavas novada pensionāru biedrības priekšsēdētājam).

Lielākoties nekā iebilstama deputātiem par šādu komisijas lēmumu nebija, tikvien kā Dainis Rozenfelds vēlējās atsevišķu balsojumu tieši par nomināciju «Goda pilsonis». Viņa uzskats: pretendents tai īsti neatbilst – tika norādīts uz Z. Megņa kādreizējo profesionālo darbību un darījumiem ar īpašumiem. Deputāta D. Rozenfelda iebildumi gan citu kolēģu atbalstu neguva un saraksts tika apstiprināts tāds, kāds sākotnēji arī sēdē tapa iesniegts.

Jāpiebilst, ka domes priekšsēdētāja Inga Priede klātesošos informēja, ka noslēgusies arī konkursa «Diženi Kandavas novadā» dalībnieku izvērtēšana. Par to, kā notiks apbalvošana, vēl tiks domāts, jo, kā šobrīd rādās, nez vai balles tuvākajā laikā drīkstēs organizēt…

 

Vairāk lasāms otrdienas, 3. novembra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

  1. Paldies!
   Varat izdzēst manus komentārus, jo kļūda tekstā izlabota.
   Gadās visādi, bet tekstus, manuprāt, vajag pārlasīt, pirms publicējat.

  1. Kļūdas nevajag pieļaut žurnālistiem savos tekstos!
   Un speciāli tās netiek meklētas, bet, lasot tekstus, tās nevar nepamanīt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *