Kandavas iedzīvotāja foto

Kas un kad sakops Kandavas autoostu?

Vēl pirms valsts svētkiem uzklausījām kāda lasītāja jautājumus: “Jau kādu labu laiku Kandavas autoostas ēkā valda cūkkūts, kurā nav iespējams uzturēties, un, tā kā nāk ziema, tad cilvēkiem nākas gaidīt ārpusē un salt!” Jāpiebilst, ka lasītājs šo pašu jautājumu bija nosūtījis arī Kandavas un pagastu apvienības vadītājam, tomēr atbildi tā arī nebija saņēmis.

Redakcija: tad nu arī mēs sazinājāmies ar Kandavas un pagastu apvienības vadītāju Jāni Mazitānu. Viņš atzina, ka tiešām ir par šo problēmu informēts  un ka esot arī atrasts risinājums. Proti, uz ziemu plānots… autoostas ēku slēgt, vēl pirms tam gan iestiklojot logu, kas pirms kāda laika ticis izdauzīts. Tas tiekot darīts tāpēc, ka šobrīd cita risinājuma, kā nodrošināt, lai telpa nekļūtu par vietu, kurā notiek pulcēšanās un ilgstoša uzturēšanās, šobrīd neesot iespējams nodrošināt. Vēl J. Mazitāns skaidroja, ka telpas, kurā iekārtojusies autoosta, pašvaldībai nemaz nepieder. Tas ir biedrības «Abavas ielejas attīstības centrs» īpašums. Ar organizāciju arī jau esot runāts un noskaidrots, ka biedrībai šobrīd nav iespēju telpas uzturēt, un, visticamāk, perspektīvā plānots, ka tās tiks pārdotas.

Komentāri

  1. Tieši pretī šai ēkai stabā ir uzmontēta novērošanas kamera. Kur problēma pašvaldības policijai, gadījumā, ja šajās telpās notiek uzdzīve, nobraukt lejā un sastādīt protokolus, par, visticamāk, alkohola lietošanu sabiedriskā vietā?

  2. par to, ka atrastais risinājums ir ļoti piemērots ziemā salstošajiem lasītājiem:) Gaaadiem nevar šo problēmu atrisināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *