Liena Trēde

Kandavā par novada domes priekšsēdētāju ievēlēta Inga Priede

Šodien, 19. jūnijā, Kandavas novada domē notika balsojums par priekšsēdētāja amata kandidātiem. Visvairāk balsu, proti, astoņas, ieguva Inga Priede, kas vēlēšanās startēja no partijas «Latvijas Zaļā partija».

Šodien, 19. jūnijā, Kandavas novada domē notika balsojums par priekšsēdētāja amata kandidātiem. Visvairāk balsu, proti, astoņas, ieguva Inga Priede, kas vēlēšanās startēja no partijas «Latvijas Zaļā partija».
Tūlīt pēc balsojuma tika izsludināta ārkārtas novada domes sēde, kas notiks pulksten 17.00 un kur plānots sadalīt atlikušos – priekšsēdētāja vietnieka un komiteju vadītāju – amatus.
Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 20. jūnija, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Geju nīdēja mūsu mazajā novadā par mēru ir kā malks svaiga ūdens mūsu LGBTQ pārņemtajā šizo pasaulē.

   1. Tukumā nekad praids nav ticis plānots, arī Jaunpilī nē un arī Engures novadā nē. Kāpēc Kandavai būtu bijis tā jāsatraucas, ja nebūtu ievēlēta Priede?

    1. Varbūt Priedes kundzes uzskati atturēs daža laba “tautas kalpa” vēlmi iznākt no skapja, lai nodemonstrētu savu piederību rietumu pasaules vērtībām.

 2. Beidzot bez vecajiem komunistiem ! Lai veicas! P.s. sliktāk jau nebūs, iespējams tikai labāk vai citādāk.

 3. Nu tā,izdzināt ārā no muzeja,un citādi visādi darbojās visi,bet viņa uzvarēja un ir pirmā persona Kandavā….super….var nemt piemēru…Lai veicas!

  1. Kur lai viņām veicas? Izpildīt nereālus solījumus nevar pat šīs dāmas

   1. Tieši viņas partija dažus solījumus ir jau izpildījusi, jo sauklis “Kandavai zaļai būt” taču pateicoties vasarai ir īstenojies.

    1. Tas bija pirms vēlēšanām, kā gan lai savādā balsis savāc, ja ne izdarot ko labu?

 4. Apsveicu ar ievēlēšanu amatā! Uzskatu, ka viss būs štokos, – sastrādāsimies. Galvenais lai viņas komanda būtu reāli domājoša, turētos tuvāk pie zemes un, galvenais, beigtu uzskatīt sevi par to, ka viņi nu nepavisam nav, tas ir par pārākiem par citiem novada domes nodaļu un citu struktūrvienību vadītājiem.

 5. Lai Ingai veicas!Lai ar darbiem novada labā noliek pie vietas visus tos norējējus,kuri Kandavā nekad nav trūkuši.

 6. Parsteidzosi nav negativu komentu laikam Inga ir uz pareizā ceļa.Prieks par to…..!!!

  1. Tikko tik ievēlēta. Pēc četriem gadiem varēsi/im spriest vai uz pareizā ceļa bija, optimist:-).

 7. Tā cerēju par pārmaińām Kandavā, jauniem cilvēkiem, bet ievēlēt par MĒRU Ingu ir tīrais neprāts. Pietika dzirdēt ko Talsos sastrādāja.

  1. Es arī dzirdēju ka Talsos labi strādājusi, bet skauģi un nelabvēļi jau ir visur. Nāk Jāņu laiks, labāk ej līgot jau šodien.

 8. Ļoti labi. Liberasti var griezt vēnas – Kandavā viss ir tā kā tam ir jābūt!

  1. Nav kā vajag. Pavisam nav kā vajag. Kā vajag būtu tad, ja ievēlētu Lembergu!

 9. To jau redzēs pēc darbiem ko veiks un solīs, tikai neticās, ka vińa būs tā lielā Kandavas mainītāja, būs kā visi, sola, sola un tas arī viss.

 10. Manupraat nav prieks vinas, jabuut cilvekam ar ieksaam, lai ko mainiitu, vajadzeja otraadi, vietnieci par meeru.

 11. Kādas intrigas vērpa, lai tikai tiktu pie varas, apveicu, sieviete ar intrigantes garu, Kandavā varēsim atkal dzirdēt kā viens otru apēd.

  1. Intrigas vērpa vecais Ķieģelis.Vēl šodien bildē ģīmis atbilst uzvārdam, var paskatīties un pārliecināties pati.

  2. Lielākās intrigas vērpa iepriekšējais amata brālis.Taisni jābrīnās ko vecis spēj savērpt. Tagad varēs atpūsties.

 12. Kurś tad viñu ievèlèja,ja visi tik negatìvi burkśķat,laikam galìgi degradèjuśies esat.Ja tik gudri esat tad ejiet un kandidèjiet uz tiem amatiem.

  1. Tad laikam neesi dzirdejusi kaa Kandava notiek velesanas un to rezultatu uzpirksana

 13. Ģaca,ja pats esi bez grēka svied ar akmeni ja ne tad piedomā …. no Latvijas brivlaišanas komuņjagas valdija un velešanas jau parādija cilveki vēlas parmaiņas…..

 14. Lillijai Jā dzirdēju par intrigām uz ko tik gatavi bija abi vecie komuņagi lai tik tiktu amatos pa 2300un 1500eiro bet paskrēja darām gar deguna nu 4 gadi jagaida lai tiktu parullit dzirdeju ka visi vecie tehnokrāti tika piesaukti un tika pat satelīti piesaistīti

 15. Pieteiktie amata kandidāti – blondīņu parāde :)))) Droši, ka Kandavā drīz filmēs kādu šoviņu :)))

 16. šovins jau tika vakar filmēt ā vecie deputati meginaja tikt zirga bet ir gruti mazo motorutikt pie lielajiem un tad visas tās izrādīšanās un Replikas Kandavas Gudrākiem oatika izdvest jo vairak jau par pliku tvaiku tur nesanaca

 17. TAISNIBA.izlasiju komentu par rezultātu uzpirkšanu.no1995 gada esmu bijis ka noverotājs Kandavas novadā visās vēlēšanās iecirkņos To nevar izdarit….. jo tad tehniski jāuzperk 7 velešanas komisijas locekļi novērotāji un apkārt esoši tehniskie darbinieki,teoretiski ir iespējams praktiski nē…..
  tas kas notiek ārpusē ja kadam veletājam tiek maksāts naudā Konservos vai banānos vai tiek speciāli vesti uz vēlēšanu iecirkņiem tur nekādi nevar ietekmēt velešanu komisijas un tehniskie darbinieki tā ka tas ir uz to cilvēku sirdapziņas kas tā dara nem un dod bet cik esmu dzirdejis Dieviņs nav mazais bērns tāpat atstajis tos pēdējos varbut savā laika viņi tā noturējās savos amatos ……

  1. Pilnīgas muļķības! Mainīsies tikai subsidējamo personu vārdi, bet viss pārējais paliks kā bijis.

 18. Pēc komentāriem izriet,ka PRIEDE ievēlēta tikai priekš kandavniekiem.laucniekiem figu!!!!!!!!!

 19. No pagastiem pēc balsu skaita ievēlēja komunistu kirpiču. TAD ARĪ PRASIET VIŅAM SOLĪTOS BRĪNUMUS

 20. Nu taču forši,jo zosu māti varēs riktīgi čakarēt,prātiņa tad nu pamaz,bet gribēšana ir liela. Veči sapurinaties!

  1. Labi teikts zosu māte – labāk skan ” baskājainā zosu gane” – izcilākā goda saimniece Kandavas novadā! Diez kurā šovā šī vēl nav startējusi? Vēlēšanas-izcils šovs un izcila uzruna vēlētājiem debatēs. Bet varbūt labāk “Saimnieks meklē sievu”? Vecajiem ķieģeļiem derēs – smuks ģīmis, apaļumi vietās un prāts nav svarīgi

  1. Daiņa un Romeka atrašanās deputātu vidu ir nepieciešama, jo viņu dzīvesgudrība un godprātība neļaus tautas aprobežotības dēļ deputātos iesprukušajiem iznireļiem sastrādāt dažādas nelabojamas stulbības un atturēs tos no vēlmes pieņemt novada iedzīvotājiem nelabvēlīgus lēmumus.

 21. būtu jālieto slikti vārdi, lai aprakstītu Priedes dotības. Gudrība tā noteikti nav, citādi Talsi nebūtu izmetuši ārā

  1. Izmisīga priedes raušanās pie varas visiem līdzekļiem. Nabaga Kandaviņa…

   1. Tas, ka Priede ir iesēdusies priekšsēdētāja krēslā, novadam daudz nekaitēs, bet nelaime ir citur – viņas komandā par galveno ērgli ir uzmeties viens savās neesošajās prāta spējās iemīlējies “ērglis”, kurš tagad nu sparīgi cenšas konsultēt abas pie varas esošās dāmas. Tās savukārt ar atvērtām mutēm kā sūkļi uzsūc katru šī zemās raudzes pravieša vārdu, jo laikam tiešām domā, ka šamā “pārcilvēciskām” zināšanām ir ārpuszemes izcelsme. Nu ko – laikam jau tāds tādu atrod!

  2. Kaimiņ, a ko pats esi sasniedzis un izdarījis sabiedrības labā, vai tikai māki riet un nonicināt citus.

  3. Viņu neizmeta, viņai pietika prāta pašai laicīgi aiziet, bet tagad gan visus no Talsu domes izmetīs, 100% varas maiņa ar visu izpildvaru.

 22. Lasu un brīnos, kandavniekiem laikam prāts ir nobrucis. Vai nu slimi vai kā….

   1. Kandavieši paši smuki troļļojas līdz… nekontrolētai vēdera izejai. Nav ko man te! 🙂

 23. Zinātajam.vienigais puisis komanda ir Egīls vai tad vēl kāds cits..??Egils ir normāls ;čalis busi ko nepareizu pārķēris

  1. Ja izvilktu degunu no mākoņiem un nolaistos uz zemes, tad daļēji varētu piekrist. Pagaidām gan vairāk par nepamatotu augstprātību un savu kompetenču pārvērtēšanu viņa uzvedībā redzēt nevar. Esi knaps vērotājs, ja neredzi tādas acīmredzamas lietas.

 24. Bennos.Egils pietiekami izskatigs puisis kapec gan ne Santehniķis tad jau katrs puisis ir Santehniķis

  1. Tur jau ir jābūt tŗīs gadi nedabūjušai, lai šis liktos pievilcīgs! Dzird jau gan runājam, ka dažām tomēr tā liekas.

    1. Laikam jau būs pus Kandavu aplecis un šamās tad aiz pateicības nobalsoja par sava mierinātāja listi. Cita izskaidrojuma pašreizējam deputātu vietu sadalījuma domē nav. Kā sacīt jāsaka – ar steberi Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.

      1. Barbarisam – nervozas učenes ar vistas smadzenēm cukāšana neliecina ne par prātu, ne gaumi. Tomēr deputāts, vajadzēja jau nu par sevu reputāciju padomāt.

       1. Kad gan Latvijā deputāta statuss ir bijis ekvivalents godaprātam un gudrībai. Nekad, jo Latvijā ieviestā vēlēšanu sistēma ļauj iekļūt deputātos pat tādiem eksemplāriem, kuri civilizētā pasaulē derētu vien mazkvalificētu darbu veikšanai. Staigā pa pasauli tāds Dieva dots cilvēciņš, kurš nesaprot pat to, kas viņš ir, bet, muļķīgas sagadīšanās dēļ piekļuvis pie varas grožiem, pēkšņi sāk justies kā pravietis un sāk sludināt savas nozēlojamās dzīves gudrības kā no debesīm nākušu pēdējo patiesību.

 25. Kandavniecei!izskatās ka Tev klimaks pielecis nemanot tas nekas konfektes varesi vēl pasūkāt

 26. Rozenfelda vienīgā pieredze varētu būt bijusi dzeršanā un Bērnu taisīšanā divi standarta regulārie un Divi Kandavā tehniskās palīdzības steidzamības kārtā… pat ar neabruņotu aci var manīt….
  un Fabijančiks jaunība esot pudelē ieskatījies daudz….ja tā dzīves pieredze dar tad tik Kandavas karogu rokās un ar NO SIRDS Latvijai uz saiemu..lai ceļ to Latviju mēs mazpilsētelē tik vērtīgus kadrus nespējam aizkavēt gan jau mēs te ar Rokas drezīnu pa šaurajam purva sliedītēm uz priekšu paši tiksim

  1. Tas, ka Dainis jaunībā ir aktīvi luncinājis “zelta zuti”. ir pat apsveicami, jo šādas izdarības kandavniekiem patīk. Par to taču liecina vēlēšanu rezultāti un pašreizējā lietu kārtība domē.
   Runājot par abiem cienījamajiem deputātiem it kā piemītošo dzeršanas netikumu ir jāteic šādi vārdi: “Dzēruma dullumu var izgulēt, bet gan vēlētājiem, gan daļai no ievēlētajiem deputātiem piemītošo iedzimto nekad”.

 27. Parunājiet ar iedzīvotājiem, ļoti daudzi atzīst gan Rozenfeldu, gan Fabjaņčiku!

  1. Tieši tā, abi ir īsti goda vīri, bet viņus te komentāros noliek jaunā deputātu kandidātu un ievēlēto deputātu varza. Acīmredzot nevar samierināties ar to, ka šie abi reāli apdraud iespējas jaunajiem netraucēti shēmot un gūt personiskus labumus no sava jaunā statusa.

   1. Diemžēl sava labuma guvēji ir tieši Dainis un Kieģelis…varam apliecināt ar faktiem. Viens no tiem – Dainim vienīgajam no deputātiem dome degvielu visu laiku apmaksājusi nezin par kādiem nopelniem.

 28. Zinātājam. ļoti labo Tu pateici par Rozenfeldu un Ķieģeli tāpēc tik ilgi Kandavā valdīja šie abi divi āksti ,lai nebūtu jāsaka vairāk….

 29. Dude varēs netraucēti turpināt nodarboties ar gaļas konserviem

 30. un Rouzijs uz nakošaJĀM velešanām vares dalit Tautai nevainīgi-tā taču tikai labdarība

 31. vai tad dude ar rozenfeldu dalīja tos konservus kopā? man liekas, ka atsevišķi.

 32. Kandavas novadniekiem galvā zāğu skaidas un totāla neizglītotība,kā var tik daudz truluma sarakstīt?!Kas liedza pašiem iet un piedalīties vělěśanās.Izskatās pěc tāda pamuļķu novada.Žęl gan ka tepat ir tik liela aprobežotība.

  1. ne par ko gudru tāds vēlēšanu iznākums nevar liecināt. Tikai pamuļķi var ievēlēt tādus pašus pamuļķus, kas viņus nepārtraukti muļķo un apzog.

 33. Vēl nav rimušies, un nekas kandaviešiem nav pa prātam – ne blondīnes, ne plikpauri, ne sirmtētiņi, ne alfa puiši, ne bohēmisti, ne ņammīgie konserviņi!:(

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *