Internetā sašutuši par Kandavas novada domes transporta manevriem uz šosejas /VIDEO; Komentārs/

Vakar, 25. februārī, sociālo tīklu lapā sadursme.lv kāds kravas auto šoferis bija publicējis situāciju uz ceļa Ventspils-Rīga. Proti, kāda melna busiņa vadītājs vairākkārt neļāvis kravas automašīnai veikt apdzīšanas manevru. Kā vēlāk noskaidrojās un apstirpināja pašvaldība – busiņš ir Kandavas novada domes īpašums.

Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Dagnija Gudriķe apstiprināja, ka šāds gadījums tiešām ir bijis un, ka domes vadība par to jau ir informēta un veikusi pārrunas ar busiņa vadītāju.

Savukārt Valsts policijā noskaidrojām, ka ir jau saņemts iesniegums un uzsākts administratīvā pārkāpuma process, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus un izvērtētu autovadītāja atbildību.

Informācija seko.

 

 

Komentāri

 1. Nu šitādus cirvjus uz ceļa nevajadzētu laist!Tikai tāpēc,ka baidās nosmērēt mašīnu brauc kā padebīliķis!Mazgā savu busu un sēdi mājās jefiņ!

  1. Kad tik nebija ar 40% kaut ko citu mazgājis,Kandavā pat mājdzivnieki lieto alkoholu,nerunājot par iedzīvotājiem,tai padibeņu pilsētā pat gaiss smird pēc spirta!

     1. Pilsēta tiešām smuka neko nesaku, bet runāju par tiem indivīdiem kas tur to skatu bojā, pa vasaru kad iet gar prominadi tad vispār nav ko teikt, apčurājušies, apkakākājušies vien tur sēž pat ar mazo nav kur apsēsties… Visi normālie izglītotie jau aizmukuši palikuši tik buhariki un narkaši, pa retam jau kāds normāls ar tur vēl ir palicis, Bet pa retam.

  2. Pilnīgi pareizi darīja. Nav ko tādiem padebīliem fūristiem nesties pa ceļiem. Tie vispār nevienam ceļu nedod. Šitāds apdzenot, 100% vēl kādu akmeni logā ieblieztu. Lai brauc uz 80, kā vajag un nav ko Šumaheru ar 70t vāģi tēlot. Atbalstu busiņa šoferi.

   1. Fūrists , atšķirībā no domes piknika tūristiem , strādā, piegādā mums visiem nepiecišamās preces.
    Kam domei vajag transportu, ja viss notiek attālināti, vai zoom vēl nav sasniedzis Kandavas domes pensionārus.

   2. Laikam pats busiņa šoferis ?!!!!
    Pēc komenta spriežot ,Riko vajadzētu cītīgāk pārlasīt ceļu satiksmes noteikumus

 2. Kuru no Kandavas VIP personām veda mašīnā, ka nevarēja palaist garām smago auto, jo redz, tas tak rīvē kantes, ka kaut kāds smagais auto aiziet garām tik svarīgai Kandavas VIP personai.
  Parasti šādi rīkojas , ja auto ir pielādēts ar jēgu pārdzērušiem pasažieriem un tie diriģē šoferi , kurš arī nav skaidrā.
  Nedaudz pārfrāzējot zināmo franču teicienu, meklējiet dzērāju(-us) !
  Nebūtu nekāds brīnums , ka tāds cirvis nelaistu garām arī ātrās palīdzības vai VUGD mašīnu.

 3. Nesaproti, ko visi tik rupji! Tak neviens nezina, kā tur īsti un kas bija. Es ar nav sajusmā, ja man pa priekšus velkas smagais. Vai tā darītu? Nē. Bet nu akmeni arī nemetīšu…

  1. Šoferis pats policijai skaidrojis,ka negribēja,lai smagais nosmērē viņa nesen nomazgāto busu!Tadag izdari secinājumus par busa vadītāju…

  2. Šitā daudzi mēdz darīt!No drošības viedokļa galīgi aplami,kaut gan cik zināms CSN rakstīts ka smagajiem jābrauc ar 80km.h! Tā kā diskusijas manuprāt liekas,jo fūrei spidometrs rāda 80

 4. Nemaz nezināju , ka Kandavas novadā visi ceļi noasfaltēti un nomazgāti , tāpēc domes šoferim bija milzīgs šoks ar savu tīro busu uzbraucot uz netīrās Ventspils šosejas. Tagad viss saprotams , kāpēc tik sakoptais Kandavas novads savu dižo vadoņu pārvaldīts sūdzējās Satversmes tiesā, lai apstrīdētu pievienošanu Tukumam.

 5. Vajadzētu pajautāt Priedei kas par tiem 4000 Eur šī busa remontam,kuram ir 3600 km nobraukums un garantija! Nu ziemas riepas pašas krutākās 400 maksā.

  1. To jau vecais šoferis Gudiņš sadauzīja tikko nopirka to busu, bet tas vēl citas vadības laikā, kad Ārija dēlu piesedza, tur arī remontam izgāja.

 6. Dieva Svētā gara vārdā,šim grēciniekam nebūs Paradīzē vietas,bet elles katlā vārīties!Apdraudot citus Dieva radības,Tu piemet pagali kurtuvei kur silst Tavs katls! Āmen!

 7. Nositis vai nobrauks cilvekus ai es negribeju lai bus nosmerejas tadel neapbraucu! Losis…! Vinam ari ir vinigajam kam ir kalibrets spidometrs latvija! Ja vins zina ka vinam spidometrs nemelo! Aita…

 8. Auto ir domats brauksanai, botaniki sez majas un rubina degunu. Nevar pabraukt sedi majas. Visiwm tik kruti auto bet kad jabrauc tad visadas kaites, smagais velkas apdzit nevar.tad iet un macas braukt un necakare pratu smagajiem.un Kandava ka ir Kandava ta paliek.kadam kas nepatik atbrauc,saburzisim gimi.

 9. Par šitādiem “jokiem” tiesības uz pusgadu nost,ar pārlikšanu.pārkāpums darīts apzināti un vairākas reizes.Ja grib kādu paaudzināt to var darīt daudz mierīgāk īpaši nepārkāpjot noteikumus un neapdraudot citus satiksmes dalībniekus,bet visprātīgāk neko tādu nedarīt,jo slimiem cilvèkiekiem uz ceļa nav vietas un džekam būtu jāiziet atkārtota psihiatra pārbaude

 10. Kauns par kandavnieku komentāriem!
  Un tādi vēl sūdzas Satversmes tiesai, un grib savu novadu!
  Kā viņi domā pastāvēt?
  Domes autovadītājs – nepraša, komentātāji – nekorekti, lai neteiktu vairāk! Kāda vadība?

 11. nesaprotu par ko cepiens??? Lai busu apdzītu – fūristam jāpārsniedz ātrums, pie kam uz 90 ir ierobežotājs, cik tupam ir jābūt lai spertos garām… te arī pats autors parāda lielākās daļas smago auto šoferu braukšanas stilu un kultūru – par distanci vispār paklusēsim… Manuprāt 85km/h smagajam ir gana pietiekoši….

  1. Jums taisnība, tikai jautājums, vai nebrauc ar magnētu, tad brauc, cik iet. Un par distanci runājot, pa apdzīvotām vietām, braucot uz 60, smagie piebrauc tik tuvu, ka stumj uz priekšu.

   1. Video skaidri redzams, ka smagais veica apdzīšanas manevru tam pieļaujamā braukšanas atrumā. Apdzenamajam, apdzīšanas manevra laikā nav atļauts palielināt ātrumu vai traucēt apdzīšanas manevra pabeigšanu. Tā ir kvalificējama kā agresīva braukšana.
    Smagās mašīnas īslaicīgi var palielināt ātrumu līdz ~90kmh apdzīšanas manevra veikšanai.
    Kā jau rakstīju iepriekš, visticamākais busiņa spidometrs bija neprecīzs. Un manevrs, vairākkārt neļaujot to apdzīt, ir agresīva braukšana.

  2. Lai arī busiņa šoferis rīkojās nekorekti, bet attiecībā uz fūru braukšanas stilu, 100 punkti, Jums taisnība!

 12. Cik nav redzēts, ka auto spidometrs pie 90kmh ir ar kļūdu 7kmh (rāda vairāk nekā patiesībā). To ietekmē spidometra precizitāte, izvēlētās riepas, to profils un nodiluma pakāpe.
  Ļoti liela varbūtība, ka buss savā spidometrā saskatīja 90kmh, taču faktiski čunčināja ar 80kmh.
  Tad nu fūrei nekas neatlika, kā tikai apsteigt šo indivīdu.
  Liels nosodījums agresīvai rīcībai no busiņa šofera puses. Tiesības nost un jautājums arī par atbilstību ieņemamajam amatam.

 13. Te nu darbs Satiksmes ministrijai, vajag izstrādāt trafaretus ”Uzmanību Kandau! Abdzīt aizliekc!” un notrafarēt visus unikālā novada spēkratus.

  1. Nenobrīnīties par šeit aktīvo kandavnieku rakstītprasmi! Tā vien šķiet, ka tikai “koridors” vien nopēdots, klases durvis nemaz neatverot!

   1. Te jau cepās tukumnieki, kandavnieki paši sev mēslus uz galvas negāž. Tukumniekiem pašiem koridors bez klases durvju atvēršanas, tikai lādēties māk….

 14. A kādam nerodas jautājums, ar kādu ātrumu pārvietojas Smagais. Ja busiņš brauc ar atļauto ātrumu.
  Tā ari uzvedas uz ceļiem tie fūru un autobusu vadītāji. CSN ir noteikt viņu pieļaujamais atļautais braukšanas ātrums 80 km/h plus/minus 10 km/h. Kadi jautājumi, protmas nepareiza rīcība no VW vadītāja puses, bet kur skatās policija par to kas notiek uz šosejām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.