Tukums debitē Virslīgā/FOTO/

Vakar, 16. jūnijā,  Lauktehnikas stadionā debiju «Optibet» Virslīgā piedzīvoja FK «Tukums 2000» futbolisti, uzņemot viesus no Jelgavas – FK «Jelgava».  Tukuma komanda 28. minūtē iesita savus pirmos un vienīgos vārtus. Proti, Romānam Mickevičam izdevās ielaušanās soda laukumā un piespēle Raivim Vītolniekam gar vārtu līniju. Tur gan tā tika pārtverta un viesu spēlētājs raidīja bumbu pats savos vārtos.

Pirmā puslaika beigās rezultātu tablo rādīja 1:0. Otrajā puslaikā agresivitāte no viesu komandas pieauga un spēle tika aizvadīta pārsvarā pie mājinieku vārtiem. Bet tukumnieki bija sagatavojušies. Īpaši var uzslavēt vārtsargu – Maksym Kuchynskyi, kurš demonstrēja atzīstamu sniegumu un līdz pat spēles 83. minūtei spēja noturēt punktu pārsvaru. Diemžēl, nolēgumā jelgavnieku guva vārtus un pēc neilga laikā – trīs minūtes pirms pamatlaika beigām – vēl vienus, gūstot uzvaru. Spēles gala rezultāts 1:2. Nākamā spēle notiks jau šajā nedēļas nogalē, 20. jūnijā, 16.00, kad «Tukums 2000» dosies uz Ventspili, pie FK «Ventspils Futbola Kluba».

Komentāri

1. Kas tad tie par izredzētajiem tribīnēs? Distance tiem nav jāievēro?
    Īstie fani aiz žoga stāv vai betoniem sēž. Nožēlojams skats.

2. Grūti iedomāties kāds Tukums būtu bijis ar tiem krutajiem leģionāriem! Bet ar šo sastāvu būs grūti. Kāpēc komandu nepapildina ar pieredzējušiem vietējiem spēlētājiem, kuri bez līguma ir? Tādi tak nav maz.