Irlavā – drāma

Kārtējā LR florbola čempionāta pārspēļu turnīra «Par vietu virslīgā» spēlē Irlavā tikās «Irlava/Telms» ar «ASK/Lielvārde». Jau pirms mača bija skaidrs, ka šīs spēles uzvarētāji praktiski nodrošinās sev 2. vietu pārspēļu turnīrā, tātad arī vietu nākamgad virslīgā (1. vietu, visticamāk, iegūs igauņu klubs «Tahe/Jogeva»). Līdz ar to par spēli bija tik liela interese, ka Irlavas hallē bija pat "liekās biļetītes" problēma.

Pirmajā periodā «Irlava/Telms» nonāca zaudētāju lomā ar 0:3, tomēr jau pēc otrā perioda rezultāta tablo vēstīja, ka ir neizšķirts 3:3. Šķita, ka irlavnieki sasparojušies un svinēs uzvaru. Tomēr trešajā periodā lielvārdnieki spēja gūt vienus vārtus, svinot dramatisku uzvaru visā spēlē 4:3.
Līdz ar to diemžēl tikai brīnums varēja palīdzēt «Irlava/Telms» iekļūt virslīgā, jo mūsējiem 6. aprīlī vajadzēja pieveikt igauņu «Tahe/Jogeva». Diemžēl irlavnieki Igaunijā ar 3:9 piekāpās «Tahe/Jogeva» un, tā kā «ASK/Lielvārde» pieveica «Valmieru» (8:6), virslīgā neiekļuva.
12. aprīlī 17.00 Irlavas Sporta namā «Irlava/Telms» spēlēs ar «Valmieru», bet šai spēlei būs vairs tikai simboliska nozīme. Līdz ar to «Iralva/Telms» arī nākamsezon spēlēs 1. līgā, lai gan ar savu spēli reāli pierādīja, ka būtu pelnījuši vietu virslīgā.