Florbola veterāniem vienīgā uzvara – pār sievietēm

Katru mēnesi tiek aizvadītas spēles arī Florbola Veterānu līgā, kurā komandā «Ekskurzeme» startē arī Tukuma rajona pārstāvji. Tā oktobrī Kuldīgas sporta centrā «Ekskurzeme» spēlēja trīs veterānu līgas spēles. Pirmo spēli vīri uzvarēja ar rezultātu 10:4 pret sieviešu komandu «Cielaviņu armija». «Ekskurzemes» labā vārtus guva Mārcis Krūmiņš – 3 punkti, Māris Austrums – 2, Valdis Lagzdiņš – 2, Māris Apsītis – 2, un Armands Jēgers – 1. Šī spēle tika aizvadīta ļoti koleģiāli – bez neviena noraidījuma.

Otrajā spēlē «Ekskurzeme» piekāpās ar rezultātu 1:3 veterānu komandai «Lino.lv». Savējo labā vienīgos vārtus izdevās gūt Mārim Apsītim. Vienīgo divu minūšu noraidījumu spēles laikā saņēma Valdis Lagzdiņš par nūjas bloķēšanu.
Diemžēl arī trešā spēle tika zaudēta ar rezultātu 5:4 pret komandu «Kurland 07». 0. spēles periods noslēdzās cerīgi – 2:2. Pirmos divus vārtus guva «Ekskurzemes» spēlētāji Valdis Lagzdiņš pēc Valda Vārnas piespēles un Māris Apsītis. Divu minūšu noraidījumu pirmajā spēles periodā saņēma Armands Jēgers par augsti paceltu nūju, otro noraidījumu A. Jēgers "izcīnīja" nākamajā periodā par nesportisku spēlēšanu – protestēšanu. Burtiski pēdējo 15 sekunžu laikā pirms spēles noslēguma divus punktus «Ekskurzeme» labā atgūt spēja V. Lagzdiņš, vienus no tiem pēc Aivja Riekstiņa piespēles. Spēles iznākums – 5:4 mājinieku komandas «Kurland 07» labā.
Šobrīd «Ekskurzeme» ieņem 7. vietu turnīra tabulā 10 komandu konkurencē.
Nākamās veterānu līgas spēles norisināsies 7. novembrī Inčukalnā: 11.00 «Ekskurzeme» tiksies ar komandu «Smilšukastes», 13.00 ar FK «Taizels», 15.00 ar komandu «Rubene», bet 17.00 – ar «Alusvēderiem».