Tukuma vingrotāja Anastasija Skvorcova – starp desmit vislabākajām!

No 11. līdz 12.maijā Rīgā norisinājās Latvijas Republikas kauss pieaugušajiem un jauniešiem mākslas vingrošanā. Iespēju piedalīties Latvijas kausā izcīnīja 43 labākās valsts juniores pēc divu atlases etapu rezultātiem, kuros piedalījās ap 100 juniorēm no visas Latvijas. Un Tukuma sporta skolas audzēkne Anastasija Skvorcova daudzcīņā ieņēma 9. vietu starp 43 labākajām vingrotājām. Rezultātā iekļuva divos finālos – vingrojumā ar apli un vingrojumā ar vālēm. Finālā ar apli izcīnīja godalgoto 2.vietu, uzstādot personīgo rekordu. Un finālā ar vālēm izcīnīja 6.vietu, arī uzstādot personīgo rekordu.

Vēl pirms gada Anastasija bija starp 40 labākajām Latvijas vingrotājām. Savukārt, ziemā jau nodrošināja vietu 25 labāko Latvijas vingrotāju topā.
Un šobrīd viņa ir starp 10 labākajām vingrotājām! Jaunieti trenē un sacensībā sagatavoja – Zojai Stepanova un Jūlija Kubraka

P.S.
No 25 līdz 26.05. Tukumā , Tukuma sporta hallē notiks Tukuma pilsētas čempionāts mākslas vingrošanā «Baltijas Puķe 2024».

Komentāri

  1. Nu bombokaat..tev ir dota iespeeja izteikties lai pavingrinatu savu peedejo iilena neskarto smadzenu rievu….bet varbut tev tas ir liegts un ir uzvilkts krekls ar garam piedurknem…

    1. Cilvecin Vai tad vins spej izteikties vinam no lielas verbalas plutisanas protezes ir izktitusas un piesiets pue gultas…mes ari gribam no vina nedaudz atpusties

  2. Kas tad nu skolniecins ir nomainijis niku..un izgerbis savu dveseli pliku….ko var gribet no bernibaa ieliktaa pamata un sausaligas vardarbiba gimenee..

  3. Atblolejiet adelites miilas latgales takas…un no vinas nebuus seit vairs ne smakas..palijs un smirdes tikai algotaas kakas….

  4. Ataaa…adelitei izklaideties vairs nav laika.un te vairs nekomentes.laukos darba daudz…un laukaa tik ziedoss pavasaris..kuram nav konkurentu.

    1. Adel ! redzu ka pulkstens 06.19 tev nav ko darīt, jo gan jau uz darbu nav jaiet jo esi atstumta no sabiedrības. Es tevi pilniba saprotu Gintar muižā tādu daudz ir. Bet runājot nopietni, tava izmantotā leksikologija ir prātam neaptverama, jo (piedodiet par rupībū), kā var tādu sūdu rakstīt un pie tam vell nepareizi. Nu ,potams, es kā RV1Ģ absolvents esmu izglītots un rakstu pēc iespejas pareizāk un saprotamāk, lai varētu jūs (manus lasīajus) apmierināt ar skaidri un gaiši saprotamiem rakstiem. Adel iesaku tev apciemot manu tēvu, jo varbut vecais indivīds tevi ari izdrāzīs ar to īlēnu un varbūt ,visa tava nodzīvotā dzīve, kā nevainību nepazaudētai padauzai atvērsies un smadzeņu šunas sāks beidzot attīstities. Nav brīnums, ka dzīvo drošivien viena, jo nekāds virs negrib savā jumtā tā teikt audzināt degradētu padauzu, kas dzīve ir pazaudēta un neko nemāk. Iesaku aiziet pašai uz Ģintar muižu un pierakstīties vizītei, jo galu galā tu nevelies, lai atbrauc tiesīb sargi ar medicīnisko palīdzību un tevi tur nogadā. Dievs svētij Latviju un Slava Ukrainai!

  5. Nevis adeli atstuma bet vina jus visus suda vabalus atstuma..kaut gan jus vinai uzbazaties ..bet neizdevas..jo nav nekaa kopiga ar perkamiem radijumiem bez sirdsapzinas…taka aizver savu smirdigo perkamo muti.

  6. Atkal bombojataa perkamaa sorisitu padauza savas protezes klabina…iedzer tabletiti aizej uz podina un ej cucet..ar labu nakti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *