Virtuves virsmas no mākslīgā akmens – pasūti pie Korte.lv

Virtuves aprīkošanā viens no svarīgākajiem lēmumiem ir par to, kāda dizaina un materiāla virtuves virsmu izvēlēties. Mākslīgais akmens šajā ziņā ir kļuvis par ļoti pieprasītu materiālu arī Latvijā, jo spēj nodrošināt praktiski visas augstākās prasības gan kvalitātes, gan dizaina ziņā.

Virtuve ir tā vieta mājoklī, kur noteikti jābūt apvienotām ērtībām, funkcionalitātei un skaistumam, jo šajā telpā pavadām ļoti daudz laika. Tieši to mākslīgā akmens virtuves virsmas spēj nodrošināt. Uzziniet, kāpēc mākslīgais akmens ir īpaši piemērots materiāls virtuves virsmām.

  • Izturība pret intensīvu lietošanu

Virtuves virsmai jāspēj izturēt intensīvu lietošanu katru dienu. Tāpēc mākslīgais akmens ir īstais materiāls virtuves virsmu izgatavošanai, jo tas ir monolīts un ar ļoti augstu fizisko un ķīmisko izturību, tam nekaitē ne asie virtuves rīki, ne smagumi, ne dažādi šķidrumi un vielas. Darbojoties uz mākslīgā akmens virtuves virsmām, nebūs jāsatraucas, ka tās tiks sabojātas vai neatgriezeniski nosmērētas.

  • Plašas krāsu un formu variācijas

No mākslīgā akmens iespējams izgatavot jebkādas formas un komplektācijas virtuves virsmas, kā arī ir ļoti plašas krāsu iespējas. Tāpēc iespējams radīt tādu virtuvi, par kādu vienmēr esat sapņojuši. Ja nevienā veikalā vai katalogā tādu nav izdevies atrast, tad no mākslīgā akmens tādu var izgatavot, pielāgojoties jūsu virtuves specifikai un izmēriem. Var izgatavot virtuves virsmas, kas apvienotas ar izlietni un citiem nepieciešamiem elementiem. Var izgatavot arī letes, salas vai atsevišķas virsmas – jebkādā izmērā, krāsā un formā.

  • Iespēja papildināt ar funkcionāliem risinājumiem

Mākslīgā akmens virtuves virsmas jau izgatavošanas procesā iespējams papildināt ar tieši jūsu virtuvei nepieciešamiem elementiem, piemēram, ūdenslīsti, noteci, metāla stieņiem pie plīts, kur novietot karstu katlu vai pannu. Vienā līmenī ar virtuves virsmu var iestrādāt arī rozetes, atkritumu tvertni un smalcinātāju. Tāpat iespējams izvēlēties risinājumu, kad virtuves virsma ir viens vesels ar palodzi, kas ļauj ievērojami paplašināt darba virsmu virtuvē un atvieglo tīrīšanu šajā zonā. Protams, virtuves virsmas var papildināt arī ar ventilācijas restēm, kas ļauj labāk cirkulēt siltumam no radiatoriem.

  • Monolīts, neporains, pret šķidrumiem izturīgs materiāls

Virtuves virsmas nemitīgi ir pakļautas gan bojājumu riskam, gan ir saskarē ar vielām, šķidrumiem, produktiem. Mākslīgais akmens ir materiāls, kas lieliski spēj tikt ar to galā, nezaudējot ne savu labo izskatu, ne funkcionalitāti. Mākslīgais akmens ir blīvs un neporains, tāpēc šķidrumi un vielas to nevar sabojāt, jo vienkārši neuzsūcas.

  • Viegla virsmu kopšana

Virtuves virsmu uzkopšana ir viens no rutīnas darbiem, no kura nevar izvairīties, lai virtuve izskatītos labi un tajā būtu nodrošinātas vēlamās higiēnas prasības. Ar mākslīgā akmens virtuves virsmām tas nebūs nekas sarežģīts, jo monolītais un pret šķidrumiem noturīgais materiāls ir ļoti viegli tīrāms, padarot uzkopšanu virtuvē par vieglu darbiņu, ar ko tiks galā pat bērni.

  • Saglabā labo izskatu un funkcionalitāti gadu desmitiem

Mākslīgā akmens virsmām ir spēja saglabāt savu nevainojamo izskatu un funkcionalitāti pat vairākas desmitgades, tāpēc tas būs fundamentāls ieguldījums sava mājokļa aprīkošanā, ko nevajadzēs jau pēc dažiem gadiem mainīt. Ja esat cilvēks, kurš priekšroku dot patiešām kvalitatīvām un ilgmūžīgām lietām, tad virtuves virsmas no mākslīgā akmens noteikti ir uzmanības vērtas.

Korte.lv ir Baltijā vadošais ražošanas uzņēmums, kas specializējies tieši mākslīgā akmens apstrādē, tā virsmu un izstrādājumu izgatavošanā, tajā skaitā arī virtuves virsmu izgatavošanā pēc klienta vēlmēm. Uzņēmums nodrošina individuālu pieeju katra projekta izveidē, veic ātrus un precīzus digitālos mērījumus, izgatavo un uzstāda mākslīgā akmens virsmas. Korte.lv priekšrocība ir pieredzējuši speciālisti un moderna ražotne, kurā iespējams veikt jebkuras sarežģītības darbus un realizēt jebkuru, pat pašu ambiciozāko projektu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.