Pieci produkti, ar kuriem palutināt un atveseļot matus

Matu tipu, krāsu un struktūru mēs mantojam no saviem vecākiem, tomēr tieši matu kopšanas paradumi un dzīvesveids ir tie, kas nosaka, vai mūsu galvas rota izskatās veselīga, spēcīga un mirdzoša. Katram ir iespēja uzlabot savu matu izskatu, pareizi rūpējoties par tiem un arī palutinot ar dažādiem speciāliem līdzekļiem, kuri palīdzēs atveseļot matus, ja tie ir bojāti.

Matu maskas

Matu maska ir lielisks līdzeklis, kas būtu regulāri jāiekļauj matu aprūpē tiem, kuriem ir krāsoti, balināti un ikdienā ar matu veidošanas ierīcēm apstrādāti mati. Visticamāk, tiem ir tendence uz sausumu, lūšanu un galu šķelšanos. Matu maskas ļoti labi spēj pabarot un atjaunot matus to dziļākajos slāņos, nodrošinot intensīvu kopšanu. Jūsu mati noteikti pateiks paldies, ja vismaz reizi nedēļā tos palutināsiet ar labu masku, kas piemērota tieši jūsu matu stāvoklim un problemātikai. Matu maskas plašā izvēlē var gan atrast veikalos, gan pagatavot mājās no dažādiem vērtīgiem produktiem, kas glabājas virtuvē. Receptes iedvesmai var meklēt internetā.

Eļļa vai serums matiem

Matu eļļas un serumi ir ļoti koncentrēti produkti ar intesīvi kopjošām sastāvdaļām. Šie līdzekļi spēj iesūkties matu dziļākajos slāņos, barot, mitrināt tos un papildināt ar trūkstošajām vielām. Šie produkti jālieto tiešām nelielā daudzumā, citādi mati var kļūt taukaini un smagnēji. Serumi arī var būt radīti, lai mazinātu kādu konkrētu matu veselības problēmu, aizsargātu no krāsas izbalēšanas un UV staru iedarbības. Tāpat šāda veida līdzekļi ļoti labi nogludina matus, mazina spurošanos un padara tos mirdzošākus. Tas ir lielisks veida, kā palutināt savus matus, sniedzot tiem dziļu un vērtīgu kopšanu. Pirms iegādāties serumu un eļļu matiem, jāizlasa, kāda ir iedarbība un kādiem matiem līdzeklis paredzēts.

Vitamīni matiem

Ja matu stāvoklis ir slikts, tie izskatās vāji un neveselīgi, varat tos stiprināt vēl intensīvāk. Speciāli vitamīni matiem palīdzēs piegādāt tiem tik vajadzīgās vielas un aizkavēt tālāku stāvokļa pasliktināšanos. Profesionāli vitamīni matiem pieejami gan ampulu, gan izsmidzināmā, gan kapsulu veidā. Atkarībā no matu stāvokļa varat izvēlēties, piemēram, ampulas pret matu izkrišanu, kuru sastāvā ir vitamīni un augu esences. Vai atjaunojošu un vitaminizētu izsmidzināmo līdzekli, kas satur A, C, D, E vitamīnu, kas veicina galvas ādas veselīgumu, palīdz matiem augt biezākiem. Profesionālus matu līdzekļus, kas bagāti ar vitamīniem, varat iegādāties interneta veikalā salonline.lv, kas piedāvā profesionālo kosmētiku, kuru iecienījuši arī skaistumkopšanas salonu speciālisti. Veikalā pieejami arī citi augstas kvalitātes produkti, kas palīdzēs atveseļot un palutināt matus.

Līdzeklis aizsardzībai pret karstumu

Produkts, ar kuru mati noteikti ir jālutina ik reizi, kad tiek veidoti ar fēnu vai citām ierīcēm, ir līdzeklis aizsardzībai pret karstumu. Tas matos jāieklāj vienmēr pirms to veidošanas, taisnošanas vai lokošanas, jo tieši šīs procedūras ir tās, kuru dēļ mati paliek sausi, nespodri un neveselīgi. Šāda līdzekļa regulāra izmantošana palīdzēs ievērojami samazināt kaitējumu, kuru rada matu veidošana. Protams, vēlams arī samazināt fēna un citu ierīču lietošanas biežumu vai vismaz izmantot vēsāku gaisa plūsmu un zemāku temperatūru. Līdzekli aizsardzībai pret karstumu jāiekļauj regulāri lietojamo matu kopšanas līdzekļu klāstā.

Matu pīlinga līdzekļi

Galvas ādai un matu sakņu daļai tāpat kā sejas un ķermeņa ādai ir nepieciešama attīrīšana. Tāpēc to varat palutināt ar pīlinga skrubi, kas piemērots tieši galvai. Tā šobrīd ir viena no aktuālām matu kopšanas tendencēm, kuru iesaka iekļaut ikdienas matu aprūpē. Galvas ādas un matu sakņu daļas pīlingu jāveic ar speciāli tam paredzētu produktu un ne biežāk kā reizi nedēļā. Šajā procesā āda un matu saknes tiek atbrīvotas no netīrumiem, liekās tauku sebuma kārtas un matu kosmētikas paliekām. Pīlingu sastāvā ir ne tikai abrazīvas vielas, bet arī vitamīni un augļskābes. Pīlinga skrubis palīdz normalizēt galvas ādas šūnu atjaunošanās procesu un samazina blaugznu veidošanos.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.