Piecas dāvanu idejas brīnišķīgai sievietei

Ir teiciens, ka aiz katra lieliska vīrieša stāv lieliska sieviete. Gribētos šo teicienu paplašināt, sakot, ka līdzās katram vīrietim ir daudzas fantastiskas sievietes – mamma, vecmāmiņa, sieva, māsa un citas īpašas sievietes, kuras pelnījušas uzmanību, rūpes, mīlestību un, protams, arī dāvanas.

Ko dāvināt īpašai un brīnišķīgai sievietei? 

Pašām labākajām, mīļākajām un jaukākajām sievietēm vajag arī pašas lieliskākās dāvanas, vai ne? Tomēr dāvanu izvēle un iegāde vienmēr ir bijis problemātisks jautājums. Ne katram dāvinātājam tas padodas viegli, tas var pat radīt diezgan lielu stresu, ja vajadzīga dāvana brīnišķīgai sievietei īpašā dzīves notikumā vai vienkārši tāpat, jo gribat viņu iepriecināt.

Apskatiet 5 dāvanu idejas sievietei, ko piedāvā interneta veikals lieliskadavana.lv, kur atrodamas fantastiskas dāvanas visiem dzīves gadījumiem.

1. ESPA Rīga aktīvās atpūtas zonas apmeklējums

ESPA Rīga ir viens no populārākajiem un arī augstāk novērtētajiem SPA un atpūtas kompleksiem galvaspilsētā. Tas izceļas ar īpašu atmosfēru un plašu piedāvājumu. ESPA aktīvās zonas apmeklējums būs brīnišķīga dāvana ikvienai sievietei, ļaujot piedzīvot īpašus un lutinošus mirkļus, nesteidzīgu atpūtu. Aktīvās atpūtas zonā atrodas gan fitnesa studija, gan dažādi baseini, saunas, pirtis un dušas, kas ļauj veldzēties un atslābināties pēc izkustēšanās.

2. Lutināšanas rituāls SPA viesnīcā “Ezeri”

Gleznainā Siguldas apkārtne ir iecienīta atpūtas vieta. Tur atrodas arī SPA viesnīca “Ezeri”, kurā var baudīt relaksējošu un mierīgu atmosfēru. Lutināšanas rituāls sievietei, kas ir viesnīcas pakalpojumu klāstā, ietver neierobežotu atpūtu SPA pirts kompleksā dienas laikā, maigu sejas masāžu 25 minūšu garumā un lutinošu un mierpilnu atpūtu pēc procedūrām, baudot siltu tēju. SPA viesnīcā “Ezeri” ir pieejama sauna, tvaika pirts, siltie un aukstie baseini ar masāžas strūklām, arī karstais džakuzi uz terases.

3. Haloterapija jeb sāls istabas apmeklējums

Ja vēl neziniet, kas ir haloterapija, tad ir pēdējais laiks to noskaidrot. Haloterapija jeb sāls istaba ir īpašs veselību veicinošs process, kurā galveno lomu spēlē sāls, kas atrodas telpā un piesātina gaisu, iekļūstot elpceļos un pozitīvi ietekmējot organismu kopumā. Sāls terapija ir ne tikai ārstnieciska, bet arī relaksējoša, jo procedūras laikā var ērti atpūsties krēslā, lasīt žurnālu vai grāmatu, klausīties iemīļoto mūziku austiņās. Sāls terapijas kūre būs lieliska dāvana ikvienam, arī kādai jaukai sievietei svētkos. Sāls terapija stiprina imunitāti, noder bronhiālās astmas profilaksei, mazina sezonālo depresiju, palīdz atveseļot ādu, stabilizē veģetatīvo nervu sistēmu.

4. Radošie floristikas kursi

Sievietes un ziedi ir ļoti saderīgas tēmas. Viņām patīk saņemt ziedus, patīk tos audzēt un ar tiem izdekorēt māju. Tāpēc lielisks papildinājums šai kaislībai būs arī radošie floristikas kursi, kuros varēs apgūt ļoti noderīgas prasmes – ziedu pušķu un kompozīciju veidošanu, telpu noformēšanas pamatus, sauso ziedu kompozīciju veidošanu, arī dāvanu noformēšanu un citas noderīgas lietas. Kursus piedāvā Alises Rozes dizaina studija. Kursi un apmācības vispār ir ļoti noderīgas dāvanu idejas sievietei, jo dāmām patīk attīstīt savu personību, apgūt un uzzināt kaut ko jaunu.

5. Krioterapija jaunības enerģijai

Iespējams, par krioterapiju dzirdējis vien retais. Bet tā ir patiesi vērtīga procedūra, ko novērtēs ikviena sieviete. Krioterapija ir spēkus atjaunojoša un uzmundrinoša procedūra, kas efektīvi atbrīvo no sasprindzinājuma. Krioterapija uzlabo fizisko un emocionālo pašsajūtu, bagātina ķermeni ar skābekli. Pēc procedūras jūtams vieglums, možums, endorfīnu pieplūdums, tiek uzlabota vielmaiņa. Krioprocedūras būs lieliska dāvana ikvienai sievietei.

Visas šīs dāvanas un vēl daudzus simtus citu brīnišķīgu dāvanu varat ērti iegādāties dāvanu kartes veidā interneta veikalā www.lieliskadavana.lv. Tur noteikti atradīsiet daudzas brīnišķīgas dāvanu idejas sievietei, ko vēlaties iepriecināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *