Noderīgi padomi ārdurvju izvēlē

Ārdurvis ir mājokļa vizītkarte, tomēr svarīgs ir ne tikai durvju stils, bet arī drošība. Dažāda veida ārdurvis pieejamas plašā klāstā, taču, lai izvēlētos piemērotākās, jāņem vērā vairāki būtiski faktori.

Budžets

Vispirms izvērtējiet šim mērķim nepieciešamo budžetu. Domājiet par ārdurvju iegādi kā par ilgtermiņa risinājumu, ņemot vērā ne vien cenu, bet arī kvalitāti. Tāpat der izvērtēt arī tādus faktorus kā durvju kopšanas prasības, energoefektivitāte, materiāla aizsardzība pret laikapstākļu ietekmi, apdares un montāžas izmaksas u.c.

Materiāls

Durvju materiālam ir izšķiroša nozīme gan kopšanas prasību, gan izturības un drošības, gan izskata ziņā.

  • Klasisks risinājums ir koka durvis – tās ir elegantas, taču būs viens no dārgākajiem variantiem. Koka durvīm piemīt laba siltuma un skaņas izolācija;
  • Metāla durvis ir izturīgas, pieejamas dažādās krāsās un dizainos. Sniedz augstu drošības līmeni un siltumizolāciju.

Izmērs

Svarīgs aspekts ir arī durvju izmērs. Lai to noteiktu, jāveic precīzi mērījumi. Ja nav pārliecības, ka mērījumi būs pareizi, konsultējieties ar speciālistu.

Stils

Pievērsiet uzmanību arī durvju stilam. Tam jāsaskan ar apkārtējo vidi un, protams, jāatbilst Jūsu gaumei. Šobrīd dizainu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tādēļ ikviens var izvēlēties sev tīkamāko risinājumu.

Durvis dzīvoklim vai privātmājai?

Svarīgs faktors ir arī tas, kam durvis vajadzīgas – dzīvoklim vai privātmājai. Piemēram, durvīm, kas tiks uzstādītas kā ieejas durvis mājā, jābūt izturīgām pret vides ietekmi, kā arī drošām. Tāpat svarīga arī laba siltumizolācija. Papildus aizsardzībai ieeju ieteicams papildināt ar nojumi.

Dzīvoklim paredzētās durvis ārējie vides apstākļi ietekmēs mazāk, tomēr tik un tā svarīgi ir tādi aspekti, kā drošība, skaņas un siltuma izolācija.

Ja meklējat kvalitatīvas ārdurvis savam dzīvoklim vai mājai, ieskatieties uzņēmuma Metalux interneta vietnē www.m-lux.lv, kur varēsiet iepazīties ar plašu koka un metāla durvju piedāvājumu, kā arī uzzināt noderīgus speciālistu padomus labāko risinājumu izvēlē. Izvēloties durvis, saņemsiet ne tikai kvalitatīvu, augstākajiem drošības standartiem atbilstošu risinājumu, bet arī durvju piegādi un montāžu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *