Metāla ārdurvis mājai – labākā iespējamā izvēle

Senāk pilīm bija vārti, kas kalpoja gan kā drošības garants pils iemītniekiem, gan kā zīme par pils varenību. Jo masīvāki, smagāki, grūtāk sabojājami vārti, jo grūtāk pili būs ieņemt un pils saimniekam bija svarīgi to parādīt visiem, kas gribētu to ieņemt.

Mūsdienās savai mājai vārtu cienīgas ārdurvis var uzstādīt tikai retais, bet tas nenozīmē, ka pret ārdurvīm mājai jābūt citādai attieksmei. Ārdurvis, tāpat kā pils vārti, joprojām kalpo kā zīme par mājas drošību. Metāla durvis mājai parāda, ka tās īpašnieki ir izvēlējušies papildu drošību savam mājoklim. Dzelzs durvju mājai speciālisti M-Lux iepazīstina ar iemesliem, kāpēc metāla durvis privātmājai ir labāka izvēle, kā koka durvis.

Drošība un izskats

Par ieguldījumu durvīs ir jādomā kā par apdrošināšanu visām jūsu mājoklī atrodamajām lietām. Līdzīgi kā pilij bija lieli vārti, lai sargātu tās iedzīvotājus un dārgumus pils iekšpusē, tāpat arī jūsu mājas ārdurvīm ir jākalpo kā sargam. Metāla vai tērauda durvis mājai dažkārt var izrādīties dārgāki par analogiem, kas ir ražoti no koka, taču ieguldījums ir tā vērts.

Privātmāju ārdurvīm, nenoliedzami, ir arī labi jāizskatās. Drošas mājokļa durvis uzreiz nenozīmē, ka metāla ārdurvīm mājai jāizskatās pēc seifa durvīm. Arī šāda veida durvis mājai var izskatīties ļoti  pievilcīgi un vizuāli ļoti neatšķirties no greznām koka durvīm. Ārdurvis mājai kalpo kā vizītkarte, tāpēc tās tiek ražotas, neaizmirstot arī par estētisko aspektu.

Ārdurvis privātmājai pie M-Lux

2015.gadā, apvienojoties durvju ražošanas speciālistiem ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, tika dibināts metāla durvju ražotājs M-Lux. Uzņēmuma specializācija ir gan metāla, gan tērauda ārdurvju ražošana dzīvokļiem un privātmājām. M-Lux sortimentā ir plašs klāsts ar dažāda modeļa metāla ārdurvīm privātmājai un dzīvokļiem, kurus var apskatīt gan internetā, gan salonveikalā Rīgā, TC Ozols.

M-Lux uzsver – ieguldījums metāla vai tērauda durvīs mājai kalpo kā apdrošināšana jūsu ģimenei un īpašumam, kas gan nodrošinās papildu drošību, gan kalpos ilgāk un nodrošinās papildu mieru jūsu mājoklī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *