IKO – ilgmūžīgi un jebkuriem laika apstākļiem piemēroti

Kanādas ražotāja IKO bitumena jumta segumi visā pasaulē pazīstami jau vairāk nekā pusgadsimtu. Tie iekarojuši tirgus līdera pozīcijas arī Latvijā, kļūstot par vienu no pieprasītākajiem jumta segumiem gan privātmājām, gan sabiedrisku un industriālu objektu jumtu apdarei

IKO bitumena šindeļi – viegla un ātra jumta apdare

Visā pasaulē populārais IKO jumta segumsbitumena šindeļi – pazīstams kā ātri un ērti izmantojams jumta apdares veids. Šī jumta seguma uzklāšana ir viegla, pateicoties šindeļu īpaši izstrādātajai formai un iestrādātai dubultai naglošanas joslai. Ražotājs arī piedāvā visus jumta pareizai un ērtai ieklāšanai vajadzīgos papildmateriālus – apakšklājus, profilmalas, naglas, jumta ventilācijas elementus un apstrādes līdzekļus.

Bitumena šindeļi ir jaunās paaudzes mīkstais jumta segums, kas ieguvis lielu popularitāti augstās izturības, ilgmūžības, ērtās uzklāšanas un gaumīgo dizainu dēļ. Tas atbilsts mūsdienu augstajām komforta un kvalitātes prasībām, kā arī piemērots jebkuras sarežģītības jumtiem.

IKO šindeļi izturēs pat skarbākos apstākļus

IKO jumta segumi iekarojuši klientu uzticību visā pasaulē tāpēc, ka to augstā kvalitāte un pārdomātais dizains tos padarījis piemērotus pat visskarbākajiem laika apstākļiem. Sniegs, spēcīgs vējš, sals, karsta saule, lietusgāzes – IKO jumta segumi to visu izturēs, nezaudējot savu labo izskatu un nevainojamo funkcionalitāti. Īpaši pieprasīti šie bitumena šindeļi ir valstīs, kur laika apstākļi ir skarbi un mainīgi. Pat tādos apstākļos IKO jumta segumi izcili kalpos 15-30 gadus. Tas ir lielisks ieguldījums sava īpašuma drošībā un ilgmūžībā.

Gaumīgs dizains apvienojumā ar izcilu kvalitāti

Protams, mūsdienās ne tikai kvalitāte un funkcionalitāte vada pircēju izvēli. Liela nozīme ir arī labam dizainam. IKO ir spējis to visu apvienot, radot jumta segumus, kas ir plašā dabisko toņu izvēlē, dažādās formās un ar vizuāli dinamiskiem efektiem, kļūstot par gaumīgu akcentu jebkurai ēkai. IKO šindeļi veidoti tā, lai tie būtu piemēroti jebkuras formas, lieluma un slīpuma jumta noklāšanai, tos var izmantot pat sarežģītākajos objektos, gandrīz vertikālām virsmām, fasādēm, mansardiem un tornīšiem.

Pasūtiet IKO šindeļus ripointernational.lv

“RIPO International” piedāvā iegādāties kvalitatīvos IKO bitumena šindeļus jumta apdarei.

  • Tradicionālie IKO šindeļi būs piemēroti jebkura veida fasādēm. Tie ir ūdensizturīgi, labi absorbē skaņu un nezaudē krāsu saules ietekmē. Pieejams plašs dizainu un krāsu klāsts katrai gaumei. Jūsu izvēlei tradicionālie šindeļu modeļi Superglass, Superglass Biber un Superglass Hex.
  • Rombveida IKO šindeļi izceļas ar unikālu šūnas formu, tā gan piesaista uzmanību, gan piešķir jumtam dinamisku izskatu. Šim segumam ir īpaši uzlabota izturība un elastība zemās temperatūrās. Tie piemēroti zema slīpuma jumtiem un mazām virsmām. Jūsu izvēlei rombveida šindeļu modeļi Armourshield un Diamant PLUS.
  • Laminētie divslāņu IKO šindeļi kļuvuši par vieniem no pieprasītākajiem, jo to īpašais dizains izceļ jumta aprises un veido vizuāli dinamisku efektu. Tie papildināti ar īpaši izturīgu 5 joslu līmes sistēmu, kas nodrošina ātru un precīzu uzklāšanu. Šindeļi piemēroti gan īpaši stāviem, gan lēzeniem jumtiem. Jūsu izvēlei rombveida šindeļu modeļi IKO Cambridge Xpress un Cambridge Xtreme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.