Vajadzīga dabasgāze uzņēmumam?

Dabasgāzes tirgus atvēršana ir devusi patērētājiem iespēju pašiem izvēlēties tirgotāju, no kura iegādāties šo resursu, izvērtējot sev aktuālās vajadzības un pakalpojuma nosacījumus. Gadījumā, ja esošais pārdevējs kādu iemeslu dēļ neapmierina, varat jebkurā brīdī pārtraukt līgumu un noslēgt to ar citu dabasgāzes tirgotāju.

Ja jūsu uzņēmumā šobrīd ir aktuāla dabasgāzes tirgotāja maiņa vai esat nolēmuši sākt lietot dabasgāzi, aicinām iepazīties ar “Ignitis Latvija” piedāvājumu. 

“Ignitis Latvija” – uzticams dabasgāzes piegādātājs

Jau kādu laiku Latvijas energoresursu tirgū stabilu vietu iekarojis Lietuvas uzņēmuma “Ignitis” meitasuzņēmums “Ignitis Latvija”, kas pārdod elektroenerģiju un dabasgāzi biznesa klientiem Latvijā. Uzņēmumam ir starptautiska pieredze un augsts kompetences līmenis. 40% no pārdotās dabasgāzes nāk no LNG Klaipēdas termināla. “Ignitis Latvija” piedāvā:

  • konkurētspējīgas cenas;

  • individuālus piedāvājumus katra klienta vajadzībām un patēriņam;

  • drošas un stabilas dabasgāzes piegādes;

  • fiksētus un elastīgus cenu piedāvājumus;

  • augsta līmeņa klientu servisu.

Profesionāli speciālisti palīdz katram klientam atrast piemērotāko pakalpojuma veidu un tarifa plānu. Fiksētais tarifu plāns būs pievilcīgs tiem, kuri vēlas plānot izmaksas un precīzi zināt, cik daudz būs jāmaksā par dabasgāzi. Bet elastīgais tarifs patiks tiem, kuri gatavi riskēt un vēlas iegūt labāko iespējamo cenu par dabasgāzi attiecīgajos tirgus apstākļos.

Jau neilgā darbības laikā, kopš Latvijā ir atvērtais dabasgāzes tirgus, “Ignitis Latvija” ir spējis nodrošināt stabilu dabasgāzes piegādi uzņēmumiem un valsts sektora iestādēm. Šā brīža plašais klientu loks apliecina to, ka uzņēmuma starptautiskā pieredze un uzticamība klientiem ir būtiska, izdarot izvēli, kura gāzes tirgotāja piedāvājumu izvēlēties.

Dabasgāzes tirgotāja maiņa – ātra un vienkārša

Dabasgāzes tirgotāja maiņa nav sarežģīts process, tikai jāparaksta jauns līgums ar izvēlēto tirgotāju. Par pārējām birokrātiskajām niansēm parūpējas pakalpojuma sniedzējs. Protams, šāds solis jāsper apdomīgi, izvērtējot ieguvumus un salīdzinot tirgotāju piedāvājumus, jo mērķis ir izdevīgāka gāzes cena un jūsu vajadzībām piemērots pakalpojums.

Veicot tarifu salīdzināšanu, jāatceras, ka arī it kā neliela cenu atšķirība mēnešu un gadu laikā pārvēršas par nozīmīgu ietaupījumu, kas paliks uzņēmuma budžetā un varēs tikt izmantots citiem nozīmīgiem mērķiem. Tāpēc nevajag baidīties spert soļus, kas palīdzēs plānot energoresursu atbildīgu un izdevīgu izmantošanu uzņēmumā.

Dabasgāze – efektīvs un videi saudzīgs resurss

Energoresursu klāstā dabasgāze izceļas ar to, ka ir kvalitatīvs kurināmais, kas kopā ar modernām ierīcēm spēj nodrošināt augstas efektivitātes un saudzīgu energoresursa patēriņu. Lai gan dabasgāze nav atjaunojams resurss, tomēr tai ir vieni no zemākajiem CO2 izmešiem, kā arī pelnu, sodrēju un smakas izmeši ir vieni no zemākajiem, ja salīdzina ar citiem kurināmajiem. Tāpēc dabasgāzes izmantošana uzņēmuma vajadzībām ir stratēģisks un ekonomiski izdevīgs solis, kuru ieteicams izvērtēt, ja gāze šobrīd netiek izmantota, bet ir visi priekšnosacījumi šāda soļa speršanai. Pat tad, ja šobrīd nešķiet, ka dabasgāzes tirgotāja maiņa ir piemērots solis, tirgus situācijas un piedāvājumu izpēte var sniegt objektīvu informāciju, kas nākotnē palīdzētu pieņemt pārdomātus un uz biznesa izaugsmi vērstus lēmumus.

Ignitis Latvija” biznesa klientiem nodrošina ne tikai dabasgāzi, bet arī elektroenerģiju un saules enerģiju par konkurētspējīgām cenām. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *