Bērnu matracis – kas jāņem vērā, to izvēloties

Kādu bērnu matraci pirkt ir tikpat svarīgi, kā izvēlēties, kur pirkt matraci. Matrača izvēle mazam bērnam ir īpaši svarīga, jo bērna ķermenis agrā vecumā vēl aktīvi attīstās, nostiprinoties viņa kakla un muguras skriemeļiem. Tāpēc būtiski ir izvēlēties matraci, kas radīs piemērotus apstākļus šim procesam, nevis to traucēs un radīs nevajadzīgu diskomfortu nākotnē.

Matraču veikals erti.lv vēlas pievērst uzmanību bērna matrača cietībai. Matrača cietības un noturības līmenis ir svarīgs jebkuram matrača lietotājam. Tas jo īpaši ir svarīgs bērnu matracim, jo īpaši jaunā vecumā, kad bērna mugurkauls vēl veidojas un nostiprinās. Tam ir ļoti svarīgi, lai to atbalstītu kvalitatīvs matracis, jo tieši miega laikā mugurkauls ir visvairāk atslābināts un var brīvi attīstīties.

Ciets bērnu gultas matracis ir ieteicams bērniem līdz 18 mēnešu vecumam. Tas ir īpaši svarīgi no drošības viedokļa uz matrača un bērna attīstības veicināšanai. Tiklīdz jūsu bērns kļūst vecāks, matrača izvēle jau kļūst par ļoti individuālu lietu, tāpat kā tas ir katram no mums. Ciets matracis nav vienīgais matraču veids, kas var nodrošināt maksimāli piemērotu muguras atbalstu un radīt maksimālu komfortu tā lietotājam. Putu, spalvu vai atsperu matracis dažādās sastāva kombinācijās var būt tikpat labs mugurkaula atbalstam kā jebkurš cits matracis.

Lielākā daļa erti.lv piedāvāto matraču ir ar noņemamiem un tīrāmiem pārvalkiem. Jebkurš vecāks atzīs – bērns rada netīrību un nekārtību visur, kur tas dodas un matracis nav izņēmums. Tādēļ iespēja matrača pārvalku noņemt un izmazgāt veļasmašīnā ir ļoti būtiska, lai matracis ilgi kalpotu un nebūtu jāizmet jau pēc neilga laika.

Vislabākais veids, kā pārbaudīt, kāds matracis jūsu bērnam ir viskomfortablākais ir ļaut to izmēģināt. Matraču veikals erti.lv piedāvā lielisku iespēju – matračus ne tikai apskatīt matraču interneta veikalā, bet arī klātienē Maskavas ielā 180, Rīgā. Šeit jums būs iespēja jau iepriekš noskatīto matraci apskatīt, izmēģināt un, konsultējoties ar mūsu veikala speciālistiem, izvēlēties savam bērnam vispiemērotāko bērnu matraci. Erti.lv piedāvā pievilcīgas matraču atlaides, kas padarīs jūsu pirkumu vēl veiksmīgāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.