ĀTRI UN ĒRTI – VIZĪTKARTES PIE BUDGET PRINT

Lai piesaistītu klientus un parādītu Jūsu firmu vai uzņēmumu visai pasaulei, vizītkarte ir lielisks mārketinga instruments. Lai šis instruments sniegtu tikai labus rezultātus, tā izgatavošana un druka ir jāuztic savas jomas profesionāļiem.

Budget Print piedāvā ātru un kvalitatīvu klasisko vizītkaršu izgatavošanu un druku. Pirms vizītkartes veidošanas un pasūtīšanas ir jāizvēlas, kurš no vizītkaršu variantiem Jums derēs vislabāk – vienpusēja vai divpusēja vizītkarte. Divpusējo vizītkarti visbiežāk izvēlas tie cilvēki, kas vēlas ar konkrētu attēlu nodot kādu vēstījumu saviem klientiem. Gan vienpusējām, gan divpusējām vizītkartēm ir pieejami divi populārākie izmēri – 86×54 mm un 90×50 mm.

Vizītkaršu izgatavošana var notikt gan izveidojot vizītkartes dizainu mūsu online redaktorā, gan iesūtot jau Jūsu iepriekš izveidoto, oriģinālo vizītkartes dizainu. Budget Print vizītkartes tiek izgatavotas izmantojot tikai augstākās kvalitātes, baltāko un biezāko digitāli apdrukājamo papīru DigiGold IceWhite 340g.

Vizītkartes izgatavošana online ir ātrs un viegls process un tam ir vairākas priekšrocības, pirmkārt, vizītkartes veidošana online ir ātrs process, otrkārt, ir plaša izvēle vizītkartes noformējumam un, treškārt, Jūs varat izmēģināt vairākus dizainus, līdz nonākat pie tā, kurš Jūs uzrunā visvairāk.

Vizītkartes cena būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, vai tā ir vienpusēja vai divpusēja. Vai vizītkartē būs kāds attēls. Tādēļ, lai noskaidrotu precīzas vizītkartes izmaksas, ieteicams izveidot savu vizītkarti online vidē, kur vizītkartes cena tiks aprēķināta automātiski. Jāuzsver, ka esam draudzīgs uzņēmums un vēlamies, lai katrs klients iegūst sev vispiemērotāko vizītkarti, tādēļ varam teikt, ka vizītkaršu izgatavošanas cenas ir demokrātiskas un pieejamas ikvienam.

Kā jau noskaidrojām, pasūtīt vizītkartes ir ļoti vienkārši. Ja esi vizītkaršu drukas firmas meklējumos, tad noteikti aplūko Budget Print mājas lapu. Izvēlies, pasūti vai veido savu dizainu, bet vizītkaršu druka jau paliek tikai Budget Print profesionāļu ziņā. Lai jaunā vizītkarte kalpo par atslēgu jauniem kontaktiem un biznesa vai uzņēmuma augšupejai.

Vairāk informācijas https://budgetprint.lv/veikals/vizitkartes/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *