Notikusi priekšvēlēšanu debašu laika izloze

Piektdien, 14. maija, vakarā, kā jau iepriekš ziņots, redakcijā, Brīvības laukumā 10, tika rīkota izloze, kur tika noskaidrots, kurš deputātu saraksts un kurā laikā piedalīsies mūsu laikraksta rīkotajās priekšvēlēšanu debatēs. Tika izlozēts arī tas, kuriem trim citiem deputātu kandidātu saraksti varēs uzdot divu iepriekš sagatavotus jautājumus, kas tiks uzdoti debašu laikā. Izlozi varēja vērot tiešraidē un joprojām tā redzama laikraksta Youtube kontā (saite mājas lapā un Facebook kontā).

Šodien sākas «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» deputātu kandidātu debates

  1. maijā no 17.30-18.40 ēterā – NTZ Youtube un Facebook kanālā – būs pieci Latvijas Reģionu apvienības saraksta kandidāti Cita starpā viņiem debašu laikā būs jāatbild uz partijas «Vienotība», Latvijas Zemnieku savienības, un Nacionālā apvienības kolēģu diviem uzdotajiem jautājumiem. Arī jums, cienījamie lasītāji, ir iespēja kandidātiem uzdot savus jautājumus, tos iepriekš iesūtot (citādi nogādājot) redakcijā, Brīvības laukumā 10, vai pa e-pastu: [email protected], vai telefoniski
  2. maijā no 19.30-20.40 ēterā būs Nacionālā apvienība. Viņiem jautājumus uzdos: Latvijas Reģionu apvienība, KPV.LV, Kustība Par/Jaunā konservatīvā partija.

Otrais debašu raunds – trešdien, 19. maijā

  1. maijā no 17.30-18.40 ēterā būs Latvijas Zemnieku savienība

 (Jautājumus uzdos: Nacionālā apvienība, Vienotība, Latvijas Zaļā partija).

  1. maijā no 19.30-20.40 ēterā būs KPV.LV

 (Jautājumus uzdos:Latvijas Zaļā partija, Kustība Par/JKP, Nacionālā apvienība)

  1. maijā no 17.30-18.40 ēterā būs Latvijas Zaļā partija (Jautājumus uzdos: Vienotība, Kustība Par/JKP, KPV.LV)
  2. maijā no 19.30-20.40 ēterā būs Tukuma pilsētai un novadam (Jautājumus uzdos Latvijas Zemnieku savienība, KPV.LV, Latvijas Reģionu apvienība)
  3. maijā no 17.30-18.40 ēterā būs Vienotība (Jautājumus uzdos: Tukuma pilsētai un novadam, Latvijas Zaļā partija un Latvijas Reģionu apvienība)
  4. maijā no 19.30 līdz 20.40 ēterā būs kustība Par/Jaunā konservatīvā partija (Jautājumus uzdos: Tukuma pilsētai un novadam, Latvijas Zemnieku savienība un Nacionālā apvienība).

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.