Tumes kultūras namā – labākais flīģelis mūsu novados

Piektdienas, 5. jūlija, dienas vidū Tumes kultūras namam tika atvests par Lauku atbalsta dienesta un Tukuma novada domes piešķirto naudu – 31 449, 60 eiro iegādātais koncertflīģelis «Estonia».

Piektdienas, 5. jūlija, dienas vidū Tumes kultūras namam tika atvests par Lauku atbalsta dienesta un Tukuma novada domes piešķirto naudu – 31 449, 60 eiro iegādātais koncertflīģelis «Estonia». To piegādāja un uzstādīja mūzikas instrumentu tirgotājs un klavieru skaņotājs Rūdolfs Putāns.

Jauno instrumentu sagaidīja un novērtēja Tumes un Degoles pagasta pārvaldes vadītāja Lidija Legzdiņa, kā arī kultūras darbinieces Līga Liberga un Ieviņa Vītiņa, Sanita Apine un Ritma Zāģere, kā arī vairāki citi tumenieki.

Pēcpusdienā, saņēmis ziņu par nozīmīgo notikumu, uz Tumes kultūras namu atsteidzās arī pianists Vestards Šimkus. Nospēlējis Džordža Gēršvina «Rapsodiju blūza stilā», Vestards apsveica klātesošos: ”Man ir ļoti liels prieks, un es  apsveicu jūs visus!” Atbildot tumenieku bažīgi izteiktajam: ”Nu kā?” pianists uzteica instrumentu: ”Pat salīdzinot skanējumu ar izmēru, es varu teikt tikai to labāko.. Un, jā, šī ir mana mīļākā firma; to jau esmu teicis vienmēr, ka «Estonija» flīģeļi ir visaugstākās kvalitātes instrumenti.”

Video: Līga Liberga

Komentāri

  1. Kolosāli!!!
    Dažreiz notiek tā, ka nopērk jaunus aizkarus, un to dēļ veic remontu visai istabai. To arī Tumes k/n novēlu 🙂 Lai nav tā, ka tiki muzejs dabū cauri projektus un lielas lietas 😉

  2. Zinot pašreizējo kultūršoku pasākumus Tumē,lai neteiktu vairāk,neredzu pielietojumu,kā intruments tiks izmantots,stāvēs noputējis 100%
    3xgadā,varbūt.

  3. Nu,kam to vajag tādā klubiņā, Vestardam taču jau ir Tumē,kam vēl vienu.Un par tādu naudu ,tur jau aunu var nopirkt ,kā teiktu Mirtas tante.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.