Agita Puķīte

Tukuma vecpilsētā kavējas izvest izlejamo bedri

18. janvāra pēcpusdienā saņēmām zvanu no Tukuma, Dārza ielas 16, ar aicinājumu palīdzēt atrisināt izvedamās bedres problēmu. Turpat sastaptais Miervaldis vairākkārt zvanījis SIA «Tukuma nami» dispečeram, taču muca tā arī neesot parādījusies.

18. janvāra pēcpusdienā saņēmām zvanu no Tukuma, Dārza ielas 16, ar aicinājumu palīdzēt atrisināt izvedamās bedres problēmu. Turpat sastaptais Miervaldis vairākkārt zvanījis SIA «Tukuma nami» dispečeram, taču muca tā arī neesot parādījusies. Problēmas ir vairākas – pirmkārt, grods bedrei tikai viens, līdz ar to pildās ātri, tāpēc vismaz reizi nedēļā bedre jāizved. Otrkārt, grodā ir caurums, ko apsaimniekotāja strādnieki centušies aiztaisīt ar betona pļeku, bet tā īsti labi nav sanācis, tāpēc šķidrums tek cauri.

SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis atzina: par to, ka aka nav izvesta, neesot zinājis. Vispārējā kārtība izlejamo bedru izvešanā esot, ka tās izved pēc pieteikumiem, ko pasaka sētniece vai iedzīvotāji. Uz iebildumu, ka iedzīvotāji zvanījuši, taču reakcijas neesot bijis, U. Eglītis solīja, ka situāciju noskaidrošot un problēmu atrisināšot.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 19. janvāra, numurā ŠEIT!

 

Komentāri

  1. Drīzumā tikai paši turīgākie pilsoņi varēs atļauties nokārtoties šādās romantiskās sirdsmājiņās, tā kā lepojieties ar jums doto iespēju un neleciet krāgā pilsētas rātskungiem. Viņi jau tā neguļ, bet dienu un nakti stāv nomodā par tautas labklājību un laimi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.