«Olimpiskā diena» bērniem Kandavā

Bruņojušies ar cepurītēm uz galvas un ūdens pudelēm padusē, vakar, 6. jūnija, rīta pusē Kandavā pulcējās mazie sportisti. Te – K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā – jau 17. reizi norisinājās pirmsskolas bērnu «Olimpiskā diena».

Bruņojušies ar cepurītēm uz galvas un ūdens pudelēm padusē, vakar, 6. jūnija, rīta pusē Kandavā pulcējās mazie sportisti. Te –  K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā – jau 17. reizi norisinājās pirmsskolas bērnu «Olimpiskā diena».

Kā kārtīgā olimpiādē pienākas, bija gan svinīgā līnija un uzrunas pasākuma atklāšanā, gan arī simboliska olimpiskās lāpas ienešana,  un šis darbiņš šogad tika uzticēts jaunajai vieglatlētei Agnesei Besikirskai. Starp citu, Kandavas sporta skolas vecākajiem audzēkņiem šis ir teju vai obligāts pasākums, jo kopā ar skolas direktoru un treneri Induli Matīsu, novada sporta organizatoriem jāpiepalīdz gan startus sacensībās dot, gan fiksēt rezultātus, kā arī pieskatīt, lai katra mazo sportistu grupiņa nonāktu vietā, kur kāda disciplīna atkal pieveicama. Disciplīnas arī bija ierastās – skriešana, futbola spērieni un basketbola metieni, kā arī tālā lēkšana no vietas.

Komentāri

  1. Varbūt kāds var paskaidrot nu kādēļ šādas mazo aktivitātes ir darba dienā no 10.00 – 13.00, vai es vienīgā kandavniece kam jāstrādā!??? Drusku taka diskriminācija vecāki kas nestrādā, vai pat speciāli ņem brīvdienu lai mazos izkustinātu, bet strādājošiem iepēju nekādu! Pieļauju ka mazo apmeklētāju būtu vairāk ja uzrīkotu 6dienā vai 7dienā no šiem pl. 10.00.

  2. Tas nav māmiņu pasākums bet Pirmsskolas iestāžu audzēkņu olimpiāde, kur vecāki tikai traucē, jo bērni niķojas un raud viņu klātbūtnē, kritizē tiesnešus utt. Tad jau uz skolas pasākumiem arī līdz 12.klasei jāskrien līdzi.

  3. Pirmsskolas iestāžu audzēkņu olimpiāde – kur bērns jānogādā vecākam, uzticības personai vai tamlīdzīgām personām vai kā man kam bija 3draugu sīkie! Bērnudārzs tak neveda,grib vecāks ved , nevari nuuuu tava darīšana!

  4. Viss ko raks ta Gudriķe ir MELI. Kandavā uz 110 gadu spēlēļē Andis Guntis un Ance Gudrķē Melo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.