Elīna Zandberga

Kandavā tiek atjaunots kultūras nams

Pavasarī, runājot par Kandavas kultūras nama siltināšanu, domes sēdē izskanēja jautājums par logu vitrāžām kā kultūrvēsturisku vērtību. Izskanēja bažas, vai pēc logu maiņas tās būs savā vietā, un nācās atzīt – diemžēl nebūs.

Pavasarī, runājot par Kandavas kultūras nama siltināšanu, domes sēdē izskanēja jautājums par logu vitrāžām kā kultūrvēsturisku vērtību. Izskanēja bažas, vai pēc logu maiņas tās būs savā vietā, un nācās atzīt – diemžēl nebūs; vitrāžas tiks paglabātas līdz labākiem laikiem un citiem projektiem…

Pirms nedēļas ielūkojāmies kultūras namā, lai novērtētu energoefektivitātes projektā paveikto un varbūt – palūkotos, kas noticis ar vitrāžām, taču vitrāžas nebija pieejamas, jo noglabātas zem skatuves. Par darbiem, kas paveikti un vēl veicami, īsumā pastāstīja kultūra nama direktore Agrita Rožkalne un Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 16. jūlija, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Vent, atjaunojas vai tiek atjaunots?:-)
    Par vitrāžām gan žēl. Ja jau atrada naudiņu siltināšanai, varbūt varēja vēl mazliet iespringt un saglabāt tās logos?

  2. Vitrāžas aizceļoja kopā ar Karēlijas koka kostrukcijām un noderīgākām vietām, sintētika un plastmasa taču ir LĒTĀKA! Mūsdienās jāizvēlas lētākais piedāvājums! Prieks ka ziedīte kā balvu par labi vadītām finansēm balvā saņēma apmaksātu ārzemju atpūtas braucienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.