Vents Dubrovskis

Kārtības sargu sporta svētki /FOTO/

Divas dienas – 5. un 6. jūnijā – Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta svētki, kuros tika izspēlētas sporta sezonas noslēguma sacensības.

Divas dienas – 5. un 6. jūnijā – Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta svētki, kuros tika izspēlētas sporta sezonas noslēguma sacensības. Sacensībās piedalījās 34 komandas un vairāki simti Iekšlietu sistēmas darbinieku, kas mērojās spēkiem piecās disciplīnās – virves vilkšanā, strītbolā, minifutbolā, volejbolā un kompleksajā stafetē. Uzvarētāji vairākās disciplīnās tika noskaidroti jau pirmajā dienā, taču gaidītākais notikums bija Sporta svētku parāde, kas tika pieteikta kā pirātu kapteiņa (aktieris Mārtiņš Počs) vergu gājiens. Jautrajā parādē, kuras dalībniekiem bija jāizrāda mājās sagatavots teatralizēts priekšnesums, Tukuma policisti Zemgales reģiona komandas sastāvā bija grūti atpazīstami – ievīstīti plēves maisos, viņi veidoja anonīmu noķerto likumpārkāpēju pulku.

Pēc svētku gājiena notika tradicionālais «supermačs» basketbolā starp Saeimas un Iekšlietu ministrijas komandām, kurā ar līdzīgu rezultātu, kā pērn – 32:25 uzvarēja Iekšlietu ministrijas basketbolisti. Četru grupu dalījumā Zemgales reģions, diemžēl, kopvērtējumā neieguva nevienu godalgoto vietu, tomēr var palepoties ar 1. vietu basketbolā un to, ka svētki noritēja draudzīgi sportiskā gaisotnē – bez pārkāpumiem.

Komentāri

 1. Varbūt kāds var pateikt, vai kārtības sargātāju sporta svētkos to dalībnieki var braukt ar policijas auto piedzērušies? Pie lielveikala piebrauc policijas auto, no tā izkāpj divi jaunekļi sporta tērpos un ieiet veikalā. Dvinga tāda, ka bez alkometra viss skaidrs. Un taisnā ceļā pie šņabja plaukta. Tas nav uzbrauciens, bet 100% reāls vērojums. Kaut kā neomulīgi paliek, ka šitādi mūs “sargā”

  1. Man tajā dienā gan bija cits novērojums- braucu uz Kandavu, bet man aizmugurē brauca policijas auto, kurš brauca pēc noteikumiem, par ko prieks. Pēcāk, iebraucot no stadiona puses stāvlaukumā policisti bija laipni un ieteica, kur varu novietot auto. Tāpat- braucot uz Kukšu pusi- tika regulēta satiksme, attieksme laipna (ļāva iebraukt teritorijā līdz 12, pēc tam ieteica auto novietot ceļa malā). Kaut kā neticas, ka tik klaji būtu pārkāpti noteikumi- dzēruši pie stūres 🙁 Domāju, ka cits atveda. Nu bet tie jaunekļi bija sporta tērpā, tas nozīmē, ka atpūtās, ne strādāja, un savā atpūtas laikā var lietot alkoholu, vai ne? P.S. man pašai nav nekāda sakara ar policistiem u.c. iekšlietu darbiniekiem, tā kā- neķērcat par velti.

 2. Jā ,iekšlietu min.darbinieki jau nav cilvēki,viņi pat atpūsties nevar. Modrā tautas acs sargā arī viņus,bet kad.šai tautiņai piemetas kāda šaize,tad gan jož cik var pēc palīdzības.Priekšlikums,nevajag iekšlietu min.darbiniekus ,policistus un ttt,lai tak tie kārtīgie novērotāji sitās nost ,dzer cik var un zog cik var,arī ,lai slepkavo, dedzina un tttt. Veiksmi ošņātājiem,pareizajiem,visgudrajiem Kandavniekiem!

 3. Cepiens jau nav par policijas atpūtu vai svētkiem, bet braukt ar auto dzērumā viņi tā kā nedrīkst gan, jo ir paraugs pārējai sabiedrībai. Kā var pēc tam citu par to sodīt, ja pats neievēro likumu..

 4. Bet kurš tad ir tas, kas var apliecināt ka viņi brauca dzēruma? Varbut tikko bija alus muti izdzēruši un aizskrējusi uz veikalu?Vai tad kāds at alkometru mērijā, ka izsaka pārmetumus? Tev Varbut liekas, ka smirdēja vājprātīgi pēc alkohola, bet ija zmērītu, varbūt 0,0001 promile nebūtu. Gudri dirst, nav malku cirst! Katram sava individuāls smaku līmenis deguna.

  1. Bet tā taču ir visur! Gan Vidā, gan citās iestādēs. Nu un tu piemēram dikti principiāls būtu vai, ja tavs kolēģis kaut ko bišķi sastrādās (nu neko šausmīgu protams)? Tāda jau mums ir tā daba- bakstīt otru un pārgudro tēlot 🙁

 5. Vispār jau svētki ir laba lieta- stresu noņem, atpūties, lai ir atkal spēks visu gadu strādāt ne jau nu to morāli vieglāko darbu. Un nav ko aprunāt policistus , darbs nav nekāds vieglais. Viņiem ikdienā jāredz daudz negatīva, jāsaskaras ar noziedzniekiem, pļēguriem, kaušļiem, tāpēc nevajag viebt degunu par to, ka cilvēciski atpūtās. Starp citu, tur atpūtās arī ugunsdzēsēji, robežsargi.

 6. Šogad neviens nenoslīka? Laikam jau nē, paldies viņiem.
  Varbūt lietderīgi vecpilsētas centrā vajadzētu ierobežot atļauto ātrumu līdz 40. Ir jau jauki traukties milzīgā ātrumā, bet vai nav jāciena gājēji arī autovadītājiem?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.