Uztraucos par kabeļtelevīziju

– Zvanīja no «Lattelecom» un piedāvāja virszemes televīziju. Atteicāmies, jo ir kabeļtelevīzija. Operatore, lai pārliecinātu par savu piedāvājumu, izteica pieļāvumu, ka līdz gada beigām Latvijā kabeļtelevīzija būs likvidēta. Vai SIA «Kopideja» direktoram ir kas zināms šai sakarā?

– Zvanīja no «Lattelecom» un piedāvāja virszemes televīziju. Atteicāmies, jo ir kabeļtelevīzija. Operatore, lai pārliecinātu par savu piedāvājumu, izteica pieļāvumu, ka līdz gada beigām Latvijā kabeļtelevīzija būs likvidēta. Vai SIA «Kopideja» direktoram ir kas zināms šai sakarā?

SIA «Kopideja» valdes priekšsēdētājs Jānis Lielmanis stāstīja, ka uzņēmums, tāpat kā līdz šim, strādā ar saviem klientiem un nekādu izmaiņu nav. "Mēs šobrīd paplašināmies, pārtaisām interneta tīklus pavisam citā kvalitātē. Patiesībā viss jau ir izdarīts, tikai ziemas dēļ palikušas vien dažas nianses. Televīzija tiks uzlabota, un kanālu skaits palielinājies no 44 līdz 50 kanāliem, bet maksa nav mainījusies, izņemot par to vienu PVN procentu. Vairāku kategoriju cilvēkiem dodam atlaides, piemēram, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm utt. Taču mēs neko nevaram izdarīt, ja kāda uzņēmuma aģents rīkojas negodprātīgi un cenšas pievilināt klientus ar jebkurām metodēm. Mēs tur neko izdarīt nevaram, vienīgi varam skaidrot situāciju. Ja iedzīvotājiem ir kādi jautājumi, var zvanīt pa bezmaksas tālruni 80000250.

Komentāri

 1. Ar Lattelekom ir tā, ka tehniski nekādas vainas visam šim pasākumam nav, un ja paskatāmies uz jaunajiem piedāvājumiem, tad arī tie ir pietiekoši saistoši, vien pašam ir jālasa, par noteikumiem pēc akcijas beigām un jāizvērtē šie nosacijumi atbilstoši savai maksātspējai. Problēma, vai mīnuss ir tas, ka netiek domāts par jau esošiem klientiem, akcijas attiecas vien uz jauniem klientiem- tas skumji.
  Jā, kopideja spēj sniegt pakalpojumu, bet vai tā kvalitāte spēj turēt līdzi Lattelekom- nezinu, pagaidām šķiet, ka ne…

 2. Komentētājam: "a 04.02.2011. 21:08:05"

  Izskatās ka esi SIA "Kopideja" darbinieks vai tiem ļoti tuvu stāvošs. Citu nomelnošana nav veiksmīgs biznesa modelis, tas ar laiku tiek izspiest no tirgus. Kabeļtelevīzija NEKAD nespēs konkurēt ar OPTIKU ar INTERAKTĪVO televīziju. Nevajag salīdzināt divas dažādas lietas.

 3. Piekritu Lattelekom esosajiem klientiem tiesam nekadas atlaides nepiedava pat Viasat piedava . Nezinu ka pilseta ar kvalitati Lattelekomam bet laukos ja vejs un negaiss.viss jaizsledz. Par ko maksaju ja vairakas dienas neko nevaru lietot.

 4. Neesmu ne pirmā, ne otrā , ne trešā fans, bet sev grāmatvedis
  Lattelekom un kopideja domā ar otru galu
  turklāt es neesmu uz mieru maksāt "za tavo parņa" – pensionāri, daudzbērni, represētie, deputāti un tamlīdzīgi. Šodien ir tirgus ekonomika. Bet varbūt blatņiks vai korupcija?
  Es saprotu ka katrs maksā par savu preci un nevis par otru. Līdz ar to kopidejas reklāmas rullīti variet izlaist. Bet sistēma pati par sevi ir vienkārši lietojama, bet bez telefona un ar mazāku un nodeldētu kanālu skaitu, tātad mīnuss.
  Lattelekoms atlaides dod par vēlu, kad klienti jau tālēs zilajās – ar to domāšanu galīgi švaki, nav elastības, inovācijas, bet papildus maksas bonusi gan, un atkal mīnuss – neelastīgs un dārgs
  izzi arī piedāvā, bet paketē nav telefons, taču jāpadomā
  baltcom vēl nav redzēts Tukuma pusē
  toties ir infonet sistēmas un pagaidām piemņemamākās – 68 programmas, ar datoru un telefonu, turklāt cena pagaidām pieņemama, bet viss atkarīgs no konkurences piedāvājuma

 5. Es arī uztraucos par kabeļtelevīziju, jo, pat gribēdama, nevaru to dabūt. Manos platuma grādos vienīgā iespēja ir Lattelekoms, jo Viasatu lieto tikai mazohistiski fanātiķi, vai arī tie, kurus šis atbaidošais kantoris vēl nav mēģinājis apkrāpt. Tātad patiesībā nākas piespiedu kārtā atbalstīt kompāniju ar acīmredzamu monopolstāvokli plašā tirgū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.