Satiksme ir nožēlojama

– Labvakar, zvanu no Lauktehnikas un gribēju par mūsu satiksmi pažēloties. Nu šausmīgi maz autobusu brauc! Darbadienās vēl tā nekas, bet sestdienās – svētdienās uz pilsētu var aizbraukt tikai trīs reizes dienā! Mēs taču esam pilsētas robežās.

– Labvakar, zvanu no Lauktehnikas un gribēju par mūsu satiksmi pažēloties. Nu šausmīgi maz autobusu brauc! Darbadienās vēl tā nekas, bet sestdienās – svētdienās uz pilsētu var aizbraukt tikai trīs reizes dienā! Mēs taču esam pilsētas robežās.

Viens autobuss aiziet 8.15 un nākošais būs tikai 17.00 – tie ir uz Durbi un vēl viens 18.10 – uz autoostu. Vairāk autobusu nav un svētdienās tāpat, bet uz Durbi vispār nevar aizbraukt! Gan Durbes pilī, gan kultūras namā ir visādi pasākumi, bet nevaram neko apmeklēt. Pēdējais autobuss no pilsētas darbadienās nāk 19.15, taču neviens kultūras pasākums – ne koncerts, ne pensionāru balle – nebeidzas tā, lai varētu 19.00 mest mieru un būt pie pieturas! Turklāt autobusu kustība nav saskaņota ar vilcienu grafiku – tam, kurš grib braukt uz Jūrmalu vai Rīgu, jāgaida stunda vai pusotra stunda stacijā… Ziemas laikā sēdēt aukstajā stacijā, kur bomži uz soliem guļ, nav nekāda prieka… Kam par šo kārtību, lai prasa?
Atbild SIA «Tukuma auto» valdes priekšsēdētājs Ilgvars Kalniņš:
"Runājot par autobusu grafiku sestdienās un svētdienās, jāatzīst – brīvdienās ir ļoti maza pasažieru plūsma, un tāpēc, iespējams, reisu skaits būs vēl jāsamazina. Tā šosvētdien ieņēmām tikai 207 latus, bet nobraukti tika vairāk nekā 680 km… Atsevišķu cilvēku vēlmes diemžēl nevaram ekonomiski nodrošināt.
Mēs saņemam valsts atbalstu, kas pērn tika samazināts par 25%, taču Tukuma pilsētā neviens reiss tāpēc nav atcelts; tomēr arī palielināt reisu skaitu nevaram un diemžēl nekādas izmaiņas tuvākajā laikā nesolām.
Visi maršruti lielākoties ir pieskaņoti vilcienu kustības grafikam; ja runa par konkrētiem maršrutiem, tad jārunā atsevišķi. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Tukuma autoostas vadītāju Zandu Lorenci pa tālruni: 63182068."

Komentāri

  1. Ja cilvēks dzīvo Lauktehnikā, tad viņam uz Rīgu ir ļoti ērti nokļūt no pieturas, kas atrodas pretī veikalam «Aplis». Ir pārbaudīts – satiksme uz Rīgu krietni regulārāka nekā uz pilsētas centru! Autobusu saraksts pie pieturas ir, tā ka aizejiet kādudien un norakstiet!

  2. Kas tad nu, nāk prātā labie padomju laiki? Aizmirsti. Par gaisa vadāšanu nemaksā.
    Turklāt Vienotība satiksmes dotācijām ieplānojusi vēl vairāk samazināt, bet ierēdņiem algas, ja ne pietaupīt, tad pat palielināt.
    Lieniiet pārvaldē, tur dīrāsiet ādu plebejiem un dzīvosiet kā nieres pa taukiem, bez jebkādiem sabiedriskiem transportiem, bet ar valdības autiņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.