Vīrieti nogādā psihiatriskajā slimnīcā pēc pašnāvniecisku SMS sūtīšanas

Pirmdien, 29. septembrī, 11.30 Tukumā no Pils ielas uz Jelgavas psihoneiroloģisko slimnīcu nogādāts 1970. gadā dzimis vīrietis, kurš alkohola reibumā radiniekiem sūtījis īsziņu ar draudiem izdarīt pašnāvību.

29. un 30. septembrī Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 27 notikumi, noformēti 29 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 16 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par automašīnas vadīšanu reibumā un 3 par to, ka nepilngadīgais atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

29. septembrī

11.30 Tukumā no Pils ielas uz Jelgavas psihoneiroloģisko slimnīcu nogādāts 1970. gadā dzimis vīrietis, kurš alkohola reibumā radiniekiem sūtījis īsziņu ar draudiem izdarīt pašnāvību.

19.05 Jaunpils novada Jaunpils pagastā 1984. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja automašīnu «VW Golf», par ko noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

30. septembrī

7.28 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 74. km, 1991. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja vieglo automašīnu «Opel Vectra Caravan». Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

9.30 Tukumā, Talsu ielā, transportlīdzeklim «VW Golf Variant» pazudušas abas valsts numura zīmes.

21.47 Tukumā, Kurzemes ielā, 1992. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja automašīnu «Ford Probe». Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentāri

  1. Ja policijā paziņo, ka kāds draud tevi nogalināt, tad nav pamats aizturēt, bet ja dzērumā uzraksta sms par pašnāvību, tad bez pārbaudes prom uz psiheni…. Tātad vienā situācijā vārdam nav nekāda nozīme, bet otrā – vārdā jūtams nozieguma sastāvs…. DEBĪLI!!!!!! Lai dzīvo Latvijas likumdevēji un izpildītāji

    1. jau darām. Vairāk kā simts šovasar noslīkuši, tuvu pustūkstotis paši sev galu padarījuši, divi simti automašinās nekad vairs nebrauks, bariņš noslaktēti no dažādiem maniakiem, cik vēl nomirst no ielaistām slimībām, ja nesanāk naudiņas ārstēsanai, tad vēl nikotīna, alkohola un narkotiku upuru tūkstoši; kas tad vēl ir palicis no mums?

  2. kaut kāda taisnība ir Andrim, bet ko tad lai dara, ja cilvēks par sevi tajā brīdī neatbild. Iedzertais alkohols traucē. Žēl, ka tagad papīri būs apzīmogoti. Bet par citu- vai tiešām tik ļoti dzenamies pēc sensācijas, ka tas jāliek kā virsraksts kriminālziņām. Dzenas jau gan.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.