Vakar ugunsgrēkā Tukuma novadā gāja bojā cilvēks

Vakar, 10. augustā, 18.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Pūres pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ugunsdzēsēji glābēji, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg koka dzīvojamā māja pilnā 60m² platībā un ka ēkai jau ir iebrucis jumts.

Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas iznesa cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kas konstatēja cilvēka nāvi. 22.50 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji steidzās dzēst ugunsgrēku Jaunpilī, kur dega labības rugāji 300m² platībā. Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10. augusta plkst. 6.30 līdz 11. augusta 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem. Visā Latvijā VUGD saņēma 51 izsaukumu, no kura 13 bija uz ugunsgrēku dzēšanu (viens – meža ugunsgrēks), 25 uz glābšanas darbiem, bet 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

VUGD atgādina, ka no 2020. gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par ugunsgrēka izcelšanos un ļaus pamanīt ugunsgrēka izcelšanos tā sākumposmā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.