Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uz šosejas notikusi auto un traktora sadursme/PAPILDINĀTS/

13. februāra vakarā uz kādu brīdi  bija traucēta satiksme uz šosejas Rīga-Ventspils. Iemesls – netālu no pagrieziena uz Smārdi notika smaga avārija, kurā iesaistīti divi auto un traktors. 

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde, nenoskaidrotu  iemeslu dēļ notika sadursme starp traktoru un vairākām automāšīnām, kuras rezultātā cieta transportlīdzekļu vadītāji, kas ar dažādām gūtajām traumām nogādāti ārstniecības iestādē.

Pirmdien, 17. februārī, notikuma apstākļi kļuvuši nedaudz skaidrāki. Proti, zināms, ka ap 18.50 Slampes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 54. kilometrā, 1991. gadā dzimusi sieviete vadīja transportlīdzekli «Opel Meriva» un, lai izvairītos no sadursmes ar traktoru «Belarus», kurš ar nepagaismotu piekabi brauca tajā pašā virzienā, strauji bremzēja. Auto tomēr ieskrēja piekabē, kā rezultātā nobrauca no ceļa grāvī. Traktorists, to nepamanījis, turpināja ceļu, līdz 18.53 izraisīja nākamo negadījumu. Tajā pašā virzienā un laikā brauca arī automašīna «VOLVO XC90», ko vadīja 1963. gadā dzimis vīrietis, bet pretējā virzienā – «VW Golf», ko vadīja 1999. gadā dzimis vīrietis. Notika sadursme ar piekabi, kā rezultātā «Volvo» ieslīdēja pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretī braucošo «VW Golf». Sadursmes rezultātā cieta transportlīdzekļu vadītāji, kas ar dažādām gūtajām traumām nogādāti ārstniecības iestādē.

 

 

Komentāri

 1. Nesen aizdomājos modificēt traktora motoru un braukt pa koplietošanas ceļiem-vismaz liels % ka palikšu dzīvs -priekšā un aizmugurē ja uzliek sniega lāpstu,daļēji šī lieta būtu atrisināta-ko darīt ar kravas masīnām
  !?

 2. izskatas , ka volvo vaditajs ir skrejejs ne pirmo reizi , bet cies nevainigs jaunietis , tadus jaliek cietuma 15 gadus ,kas tur notiek musu valsti …………………..

  1. Kā jums patika šitie divi “Aleksandrs” komentāri? Komentārs dublējās ar divu minūšu starpību, tikai pirmie vārdi mainās. Tipiska O.Amatnieka kljūda kas nodod vinju. Vinjš uzraksta pirmo komentāru, bet tad vinjam telefonā kkas nologo un tad raksta otrreiz.
   Kā jums patīk vinja vārdu krājums?

 3. Traktors nebija kvalificējies ar savu piekabi braukt tumsā! Nebija radīti apstākļi citiem to pamanīt! Nu un kā lai izpilda CSN 100. punkta prasību, samazināt ātrumu pirms šķēršļa, kuru spēja pamanīt?

 4. Ļoti nopietni vajadzētu sodīt traktorhehnikas vadītājus, ja tumšajā vai krēslas laikā tiek braukts bez oranžajām bākugunīm un atstarotājiem.
  Pašam gadījies naktī traktoru noturēt par tālumā braucošu auto, jo lukturi daudziem modeļiem priekšā novietoti ļoti tuvu, kas tumsā atgādina tālumā pretī braucošus auto. Respektīvi, autovadītājs var tikt maldināts, ka pretī nāk auto, kurš ir pietiekami tālu, lai veiktu apdzīšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.