Tukumā ugunsdzēsēji-glābēji notvertu čūsku nodod policistiem…

25. jūlijā Tukumā, Pils ielā, ugunsdzēsēji-glābēji pie sabiedriska objekta ieejas durvīm notverta čūska, kas nodota Pašvaldības policijas darbiniekiem…

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, laikā no 24. jūlija 6.00 līdz 26. jūlija 6.00 Tukuma iecirknī reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums bez cietušajiem. Ceļu satiksmes jomā noformēti 22 administratīvo pārkāpumu protokoli.

24. jūlijā

Tukumā kāds vīrietis konstatējis, ka ar viņa bankas norēķinu karti, kuru viņš aizmirsis bankomātā, veikti pirkumi spēļu interneta vietnē. Uzsākts kriminālprocess.

14.08 Tukumā suns nokodis divas kaimiņmājas vistas. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

15.40 Tukumā 1952. gadā dzimušam vīrietim, kamēr viņš veica remontdarbus, no dzīvokļa palodzes nozagts mobilais tālrunis «Samsung Galaxy J3». Uzsākts kriminālprocess.

25. jūlijā

20.45 Tukumā 1968. gadā dzimis vīrietis saņēmis administratīvo sodu par alkohola (alus) lietošanu sabiedriskā vietā. 23.25 tādu pašu sodu saņēmis arī 1955. gadā dzimis vīrietis.

Ugunsgrēki

24. jūlijā

Tukuma novada Pūres pagastā dega dārza māja 20 m² platībā.

25. jūlijā

Tukumā, Pils ielā, ugunsdzēsēji-glābēji pie sabiedriska objekta ieejas durvīm notverta čūska, kas nodota Pašvaldības policijas darbiniekiem. Cerams, ka tālāk tā nenokļuva mediķu aprūpē…

Komentāri

  1. Tā īsti nesapratu to joku par čūskas nokļūšanu madiķu aprūpē. Tātad ,ja es esmu iesprūdusi kaut kur Pils ielā,mani izvelk brašie ugunsdzēsēji,kas nodod mani vēl brašākajiem PP.Tad sanāk,ka PP mani tā ieštaukās par to,ka lienu,kur nevajag,ka mani pēc tam būs jānodod mediķiem?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.