citylab.com

Tukumā kaimiņi pārāk skaļi staigā, Zemītē strīdi par ārdurvīm

13. janvārī Kandavas novada Zemītes pagastā mājas iedzīvotājai bija pretenzijas pret bērniem par kāpņutelpas ārdurvju aiztaisīšanu. Policija ar bērniem aprunājās, un konflikts novērsts.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, 13. janvārī reģistrēti 16 notikumi, noformēti 12 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 6 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

13. janvārī

16.30 Kandavas novada Zemītes pagastā mājas iedzīvotājai bija pretenzijas pret bērniem par kāpņutelpas ārdurvju aiztaisīšanu. Policija ar bērniem aprunājās, un konflikts novērsts.

16.30 Tukumā, Pasta ielā, automašīnai «Volvo XC90» neskaidros apstākļos nozagti abi priekšējie lukturi.

20.05 Tukumā, Lielajā ielā, cilvēki sūdzējušies par kaimiņiem, kas skaļi trokšņojuši, staigājot pa istabu. Policisti ar iedzīvotājiem veikuši pārrunas.

21.10 Kandavas novada Cēres pagastā pie veikala kāds 1963. gadā dzimis vīrietis dzēra degvīnu. Kungam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā.

 

19 komentāri “Tukumā kaimiņi pārāk skaļi staigā, Zemītē strīdi par ārdurvīm

   1. Arī fakts,bet nu muļķīgi jebkurā gadījumā,es saprotu,ja tur mega tusiņi katru dienu utt.,bet dēļ kaimiņiem jāstaigā uz pirkstgaliem? Man augšējie ar slāj kā lāči,bet es saprotu,ka māja ir tāda,kāda viņa ir.Ja mēs būtu mainītām vietām,100 punkti,ka mūs arī varētu dzirdēt.

  1. Tomēr ir starpība starp normālu staigāšanu un speciālu kāju dauzīšanu, kad kaimiņi uzvedās kā sporta zālē. Ja sajūtas tādas ka 100kg vecis uzrāpies uz galda un ar lielu belzienu lec lejā un ik pa laikam nelabi bļauj un spiedz un vel uzliek kārtīgus basus. Un tas viss vēlās vakara vai nakts stundās. Un tev no rīta jāiet uz darbu un bērniem uz skolu.

   1. Nu,es savējos arī parasti sāku dzirdēt vakarā,kad pašiem miers mājās.100 kg vecis lec no galda,uz to pusi arī velk,un sajūta,ka sīcim iedots āmurs,lai pienaglo kaut ko pie grīdas,man pat sekcijai durvis virinās 😀 Un tā man līdz 12-1 naktī,katru dienu,es tik brīnos kā tas bērns uz dārziņu pieceļas no rīta…Neesmu princese,trokšņi netraucē,nāks miegs,aizmigšu kaut kara laikā,bērns arī nav radināts pie klusuma. Ā,vēl es dzirdu kā šamie ar gultas priekiem nodarbojas,žvīks-žvāks,bum-bum gulta atsitas pret sienu,beigās labsajūtas āāāāāāā…Moš man jāzvana mūsu kārtībsargiem,lai veic audzinoša rakstura pārrunas? 😀

    1. Tev Pandiņ pie psihologa jādodas ar steigu,redzu ar galvu viss nav kārtībā ,diez kā pati justos ar lauztām ribām,kad bērniņi spaisa cigaretes sapīpējušies tevi kājām spārda un lidz plkst 23.00 pa grīdu skraudelē un rateļiem braukā.

     1. Pandiņa iesaka ieraut tev kādu raudenes tēju nervu nomierināšanai 😉 Vai tu ar tām lauztajām ribām sarijies ketanovu tā,ka vairs nezuni ne rītus,ne vakarus..?Te bij raksts par skaļu staigāšanu. A kas tur ar tiem bērniem-3gadnieki spaisiku sapīpojās un ar leļļu ratiem tevi nobrauca?

    2. Arī bija kaimiņi,kuri meta pa logu un pie ārdurvīm cigarešu galus,kaimiņi, kuri bļaustīās pa naktīm,kaimiņi,kuri vēlējās kāpņu laukmā iekārtot savu netīro,sabristo zābaku noliktavu…Rakstīju vēstules-pieklājīgi,ar humoru liku zābakos,metu pastkastītēs-tagad viss ir kārtībā:)))

 1. Panda vai vismaz zini kādos gadījumos lieto raudenes tēju un ketanovu iepazīsties ar instrukciju tā sīkāk vārbūt pēc profesijas ārste vai pūšļotāja esi.

  1. Zin,vot tagad es sasmējos pati par sevi,paziņa man vienmēr stāsta,ja dzerot vakaros to raudenes tēju,nervus nonierinot,a tagad iegūglējy un izlasīju,kam viņa domāta 😀 a kas vainas ketanovam? Manam tēvam pie lauztām ribām kā reiz ārsts izrakstīja…

 2. Mani augšējie kaimiņi ir gandrīz nedzirdami.Taču skolēnu brīvdienās pie viņiem tiek atvesti 2 bērni! Izskatās pavisam normāli,bet nu riktīgi mežoņi! Ārdurvis vienmēr tiek tikai ar blīkšķi aizcirstas,pa trepēm dragā kā tanki – tas trepju telpā! Bet istabā ,man virs galvas, ik pa laikam uz iekaramajiem griestiem kaut kas nobirst! Nesaprotu,kā 2 miesās pasīki puišeļi var taisīt šitādu troksni un vibrāciju! Katru rudeni gaidu skolas sākumu,kad viņi aizvāxies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.