Tukumā atrastie galvaskausi, visticamāk, ir no Otrā pasaules kara

Atsaucoties masu medijos izskanējušai ziņai par atrasto galvaskausu Melnezera apkārtnē, sazinājāmies ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieku Janeku Bahu, kurš apstiprināja, ka pirmdien, 24. jūlijā, ap 11.00 Engures novada Smārdes pagastā, netālu no Melnezera, mežā sēņojot, 1933. gadā dzimusi kundze uzgājusi cilvēka galvaskausa kaulu.

Atsaucoties masu medijos izskanējušai ziņai par atrasto galvaskausu Melnezera apkārtnē, sazinājāmies ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieku Janeku Bahu, kurš apstiprināja, ka pirmdien, 24. jūlijā, ap 11.00 Engures novada Smārdes pagastā, netālu no Melnezera, mežā sēņojot, 1933. gadā dzimusi kundze uzgājusi cilvēka galvaskausa kaulu.

Izsaukta policija, uzsākts kriminālprocess, kā arī nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu kaula vecumu. J. Bahs apstiprināja, ka līdzīgs “atradums” bijis arī pašā pilsētas centrā: “Tukumā, Harmonijas ielā, cilvēka galvaskausa kaula daļas, savā īpašumā veicot sakopšanas darbus, uzgājis 1938. gadā dzimis vīrietis. Tieši tāpat kā ar galvaskausu mežā pie Melnezera, arī šeit uzsākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze. Šajā gadījumā jau tiek lēsts, ka galvaskausa daļas ir no II Pasaules kara,” tā J. Bahs.

Kliedējot cilvēku baumas un sašutumu par to, ka, iespējams, Melnezera rajonā atrastais galvaskauss piederējis sievietei, un nu vairs neesot droši staigāties pa mežu, J. Bahs sacīja, ka meža sūnās atrastais galvaskauss tur atradies vismaz 10 līdz 15 gadus: “Tas nekādā gadījumā nav “svaigs” un arī nav nosakāms dzimums, kam tas piederējis. Visticamāk, arī šis galvaskauss būs no kara laika,” bailes kliedē J. Bahs.

Komentāri

    1. Tas, ka tev pašam galvā tukšums ir tikai un vienīgi tava problēma. Galvas kausam ir vismaz 10-15 gadi(ko tiesu medicīnas eksperts var noteikt vizuāli), bet tas nenozīme, ka viņam nevar būt 80 un vairāk gadi. Tāpēc ir nozīmēta ekspertīze, kura var atbildēt uz šo un citiem ar saistītiem jautājumiem.

 1. aizdevuma liecība

  Es esmu Marta CRUZ, kas meklē aizdevumu vairāk nekā 3 mēnešus. Man ir vairākkārt viltota aizdevumu vietās starp indivīdiem, kad viņi vēlas aizdot aizdevumus starp vairākiem cilvēkiem. .
  Bet, par laimi, pagājušajā mēnesī man nāca klajā ar aizdevumu atbalsta liecību par Nathalie KUSKA kundzi, es sazinājos ar viņu, ievērojot šos nosacījumus.
    Pateicoties viņai, es saņēmu savu aizdevumu 45 000 eiro apmērā 120 mēnešu laikā.
    Tātad, jums, kuriem vajag, piemēram, man, varat rakstīt un izskaidrot savu situāciju, un jūs 48 stundu laikā apmierināsit; Tas varētu arī palīdzēt jums saņemt aizdevumu.

  Šeit ir tavs e-pasts: [email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.