tumbleweedhouses.com

Tukumā apzagta māja, bet Tumē nozagti 3-metrīgi baļķi

Sestdien, 23. janvārī, Tukumā, Estrādes ielā, pa pagraba logu iekļūstot mājā, no tās nozagti dažādi priekšmeti – dokumenti, sudraba ķēdīte un auskari, cigaretes, nauda, alkoholiskie dzērieni u. c. mantas.

Kā ziņoja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde un Tukuma policijas iecirknis, – laikā no 21. līdz 24. janvārim reģistrēti 36 notikumi, noformēti 64 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 46 – par maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

22. janvārī

15.00 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils malā, no krautuves nozagti 3 m gari baļķi (bērzi, priedes, egles un apes). Materiālie zaudējumi un nozagtā apmēri tiks noskaidroti vēlāk. Uzsākts kriminālprocess.

20.49 Tukumā, Jelgavas ielā, virzienā uz Smārdes ielu, 1988. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (1,78 promiles) vadīja džipu «Jeep Grand Cherokee». Dokumentu pārbaudē konstatēts, ka vīrietim nemaz nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess.

23. janvārī

16.05 Tukumā, Estrādes ielā, pa pagraba logu iekļūstot mājā, no tās nozagti dažādi priekšmeti – dokumenti, sudraba ķēdīte un auskari, cigaretes, nauda, alkoholiskie dzērieni. Uzsākts kriminālprocess.

22.40 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 57. km, 1990. gadā dzimis automašīnas «Ford Focus» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un uzbrauca uz lauka.

Ugunsgrēki

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Tukuma daļa, aizvadītajā nedēļā, laikā no 18. līdz 24. janvārim, saņemti astoņi izsaukumi (tai skaitā divi maldinājumi, un veikti divi glābšanas darbi).

17. janvārī

2.44 Tukumā, Raudas ielā, «Laustiķos», 6 m² platībā dega dārza māja.

22. janvārī

00.41 Tukuma novada Irlavas pagastā 9 m² platībā degusi vieglā automašīna.

23. janvārī

20.23 Tukumā, Kurzemes ielā 17, skurstenī 1 m² platībā dega sodrēji.

Komentāri

  1. Šāda veida noziegumus Tukuma policija parasti nespēj atklāt, pierītes par šauru, ja nu vienīgi noziegumu pastrādājis kāds daunis. Sargā sevi pats – uzstādi sensora apgaismojumu, signalizāciju, diennakts video novērošanas sistēmu, uzturi labas attiecības ar kaimiņiem, ja patīk dzīvnieki un ir laiks ar viņu noņemties, tad iegādājies kārtīgu sargsuni. 😉 Manai mājai pat policija baidās tuvoties. 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.